O czym chcesz poczytać na blogach?

Tank 1990

Konfederacja Patriotyczna V RP – blog programowy

PO, a to przecież UD, KLD, UW. Partie mniejszości narodowych, mafii, zdrajców, agentów, naprawdę masoni i lobbyści wszystkich stron poza polską… Do NWO trzeba zaliczyć także PSL choćby za same korzenie z PRL, jak tych z SLD i zdolność koalicyjną z PZPR, PO.  To nie są wiejskie, niewinne owieczki,  białe gołąbki. Pawlak jest groźnym zawodnikiem od 1990, wtedy PSL zmieniło kurs, byli na rozdrożu po 1989, była szansa że pójdą w polską stronę… niestety dali Pawlaka na czoło i kierunek był już jasny.

Lustracja w tym majątkowa powie kim oni są… na pewno sojusznicy NWO,  za UE są rencami i nogami. Są odpowiedzialni za paskudne warunki dla rolnictwa choćby w UE, bez wątpienia zdrada,.

Od PO-SLD-PSL i w końcu upadnie także PiS. Na razie będą na fali w miarę spadania PO.Nie poradzą sobie jednak bez nas, być może nie będą mieli większości parlamentarnej, a co dopiero konstytucyjnej… Powstanie pytanie, czy wejść z nimi w koalicję i zdobyć niezbędne doświadczenie, czy przetrzymać ich kosząc konstruktywną opozycją watch dog, think tank.

Uważam że my blogerzy i redaktorzy mediów niezależnych, działacze organizacji niepokornych, niepoprawnych, krytykujących III RP, ale też działających w misji pożytku publicznego mamy moralne prawo założyć taki OTWARTY RUCH – Ruch Solidarność Obywatelska o statusie idei, ale też ruchu nieformalnego i masowych dwóch stowarzyszeń. Jedno.

Wojciech Bońkowski

w dniu 13 Styczeń 2012 @ 8:38 Wojciech Bońkowski

@Dzidek: nie rozmawiał Pan nigdy z sąsiadem o winie?
Musar akurat rzadko ma brett, problemem tego wina bywa raczej lotna kwasowość i nutki utlenione. Prawdą jest, że butelki bardzo się różnią, choć podobno mniej niż w dzikich lat 1980. i 1990.


 • w dniu 13 Styczeń 2012 @ 8:56 dzidek

  > nie rozmawiał Pan nigdy z sąsiadem o winie?

  Nie. Niestety klatki schodowe kojarza mi sie.

  High free-SO2 levels is probably the most effective means of limiting brett growth. The pH level is an important factor… increasing the effectiveness of free SO2… and more SO2 is likely to be in free form at lower pH… completing fermentation so that there is no residual sugar left in the wine… maintaining lower temperatures in the barrel, vat or tank… Any winemaker with access to DMDC (dimethyl dicarbonate) can kill off any active Brettanomyces… In the absence of DMDC [który jest zabroniony w UE], filtration would seem to be a wise precaution for stabilizing wines at risk…


 • FIRE-AT-WILL

  I szybciutko schowali go do szafy, zamknęli i wyrzucili klucze… żartuję oczywiście, no ale był to po prostu projekt koncepcyjny, o jego realizacji raczej nikt nigdy poważnie nie myślał, chodziło o przestudiowanie i ocenę pewnych technologii i rozwiązań.

  (Informacje za książką R.P.Hunnicutt “Abrams: A History Of American Main Battle Tank vol.2″ wyd. Presidio Press 1990)

  Edit: pochrzaniła mi się płeć oczywiście Hen to kura, nie kogut. A Chick to pisklak.

  Odpowiedz

  Blog o Kinie!!!

  Reviews.blox.pl
  Vintage Girl
  Worldwide
  Z archiwum dawnej prasy
  Tagi
  • adam
  • amerykańskie więzienia
  • BAFTA 2010
  • burza
  • Cezary 2010
  • Czyż nie dobija się koni
  • Droga do Guantanamo
  • Fish Tank
  • guantanamo
  • hans-christian schmid
  • moja krew
  • orły 2010

  To miłe przeczytać pochlebną recenzję na temat poniekąd polskiego filmu na blogu najsłynniejszego krytyka filmowego świata.

  http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111019/REVIEWS/111019983

  18:11, ineska90
  Link Komentarze (1) »
  piątek, 11 listopada 2011
  Pozytywka (1989)

  1990 - Złoty Niedźwiedź na Festiwalu w Berlinie

  1990 - Nominacja do Oscara dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej - Jessica Lange