O czym chcesz poczytać na blogach?

Taniec ze smokami

Blog Charliego Bibliotekarza

Literatura amerykańcka, magia, mamony, miecze, miłość, morderstwa, Mur, niewolników, olbrzymy, północ, plamy na honorze i na spodniach, recenzja, rozdziewiczanie, seks, siedem królestw, smoki, sperma, taniec ze smokami, theon, tortury, trony, trupy, tyrion, upiory, walka, westeros, wilkory, winter is coming, wisława szymborska, wrony, władza, zdrada, zima nadchodzi, złoto, żelaźni ludzie, żądza. Możesz.

Sprawi, że apetyt ostrzejszy się stanie i danie książkowe smakować Charliemu lepiej będzie.

Jednakże by nie zapomnieć o wydarzeniach dziejących się w „Tańcu ze smokami” krótkie spoilery. Wróciliśmy do starych bohaterów – Tyrion bierze udział (nie z własnej woli) w spisku mającemu za zadanie przywrócić na tron syna Rhaegara, który wcale nie został zabity..

Co czyta Malita


Jedna odpowiedź to “„Uczta dla wron” George R. R Martin”

Książki po troche

Komentarzy: 0 Taniec ze smokami, część 2 2012-02-29  Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również.

Niemanie - Onet.pl Blog

Samochod juz tak ma.

Na razie siedzimy w zasklotowanym markecie wielkosci 1/4 zwyklej "Biedronki"' Wokol normalne osiedle i miasto. Ciekawe wrazenie, mieszkac w sklepie.

Pytalismy o prace, okazalo sie ze przyjechalismy w sam raz, bo o ile dobrze zrozumielem 1 marca rzad Holandii wyda oswiadczenie co do pracy Polakow tutaj. Przyechalismy chyba w dobrym czasie. Kilka opcji juz sie pojawilo ale jeszcen nic.

Twoje ciało wpada w rytm, stopy same zmieniają miejsce położenia, mózg przestaje być potrzebny do kontrolowania ruchu. Dźwięki płyną, Ty płyniesz, świat się kręci. Myśli uciekają z Twojej głowy. Taniec... Tylko to istnieje.
Przestajesz myśleć o swoim ciele.
Nie masz ciała. Nie masz myśli. Nie masz uczuć. Nie istnieją emocje, nie ma słów, nie ma celu. Skoro nie masz ciała, pragnień,.Normalne.Latwo wbic sie w rytm.Latwo stracic swiadomosc.Szczegolnie tu : w Londynie gdzie wszystko biegnie,gdzie wszystko pedzi.Gdzie rosnie portfel ,a plycieja mysli.Podroz do Azji nagroda.Bajkalemsie zachwycic,ze smokami zatanczyc,w jurcie na zielonych wzgorzach zamieszkac,poplynac z nurtem rzeki Mekong,w Angkor sie zagubic,w tajskiej swiatyni pomedytowac.Przez Indie,Tybet,Nepal wrocic.Wszystko jest po cos...