O czym chcesz poczytać na blogach?

Tańczący z wilkami

Fairy Tail, 2012 rok - Onet.pl Blog

Dawno.... a może i nie tak dawno. Miałem chyba z 8 może 9 lat. Teraz mam ich 18. Troche lat minęło. Przez ten czas gildia stała się moją rodziną. Coś wiecej o mnie?? Nie lubie o sobie gadać, niech ten opis stworzony przez jedną z osób z gildii posłuży do mojej charakterystyki:

Imię i nazwisko : Albericht de Mendes
http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&global=1&q=Alberick#/d26r3k7
Cóż, misie pysie. Onet nam szwankuje i nie chce grzecznie zaproszeń rozsyłać. Jeśli zaproszenie wam do jutro do 12 nie dojdzie, to napiszcie o tym, a ja roześle znów zaproszenie (wraz ze szczerą nadzieją żeby tym razem doszło).
  • Tańczący z wilkami... (Albericht; 09.01.2012)
  • Aya (Aya; 09.01.2012)
  • Makura Azuremi (Nari; 09.01.2012)
  • ...tytuł (Akuma;.

given-to-fly.blog

Ciekawych rzeczy się dowiedziałam . Np. wiem, kto jestteraz prezydentem USA. Wiedziałam w październiku o jakichś wyborach, ale potem straciłam kontakt z szerokim światem a tu prosze, juz po wyborach. Nie ma to jak człowiek światły, zorientoway i na bierząco.
No a poza tym wszystkim to reszta po staremu. Dalej w niedziele budzi mnie albo budzik albo radio maryja od sasiadki obok. Nie ma to jak niedziela, dziewiąta rano a ja już po mszy. Nieraz jeszcze.Chyba jakaś mało wrażliwa, troche pusta i brak zdolności do wyzszych myśli, bo mam takie szczęście, że na wszystkim co się nazywa KLASYKA KINA , WYDARZENIE KULTURALNE lub tym podobne ambitne dzieła to ja generalnie się nudzę. "Tańczący z wilkami" np. jest nudny, beznadziejny i ja to nie wiem do dzisiaj czy to co oglądałam było częścią pierwszą czy całością, bo się skończyło w niewyjaśniony sposób i dla mnie powinien być jakiś dodatek specjalny, ale z.

Apetyt na życie, od tego się nie tyje, od tego się umiera

Metrów. Nie żebym życzyła komuś źle, ale chyba wolałabym żeby np jego właściciel/właścicielka okazali się martwi, niż żeby się okazało, że świat jest już tak parszywy, że ktoś się bezlitośnie (jest cholera jasna zima, a ten pies śpi na betonie) pozbył się tak ładnego i wiernego psa.
megaira 2004-03-10 23:22:55
skomentuj (2)


Po co kobiecie mężczyzna?
Nie Luniu, nie będzie to wykładnia mojej doktryny.Na stanik. Po wykonaniu serii dosadnych gestów, bezradnie przeszedł na polski i tłumaczy nam (cały czas wykonując obsceniczne gesty określające kobietę z biustem rozmiaru F) "no bo wiecie, to jest taka opisowa nazwa... no, jak ten... Tańczący z wilkami!". :-)))

megaira 2004-03-25 21:57:26
skomentuj (7)
Złośliwość rzeczy martwych
Da się przewidzieć. Zwłaszcza jak się jest pesymistą.
W piątkowy wieczór, babskie.

Everybody loves the WESTERN!

;-)
Kilka słów o sobie: Nienawidzę uczyć się, nienawidzę sprzątać, prać, gotować, wysłuchiwać marudzenia rodziców, a także cichych i spokojnych dziewczyn, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Kocham za to wszystkie zwierzęta i dokuczać kolegom :P. Jestem patriotką (nie mylić z "fanka_Rydzyka_Giertycha_i_Kaczyńskiego"). Podobno mam większy biust niż Doda. Również to ja zamieniłam "surowe" fotki w całe fotostory obrabiając. Natalia
Znak zodiaku: Wodnik
Chiński znak zodiaku: Smok
Miasto: Poznań
Szkoła: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Ulubiony film: Chicago, Apocalypto, Władca Pierścieni (cała trylogia), Tańczący z Wilkami, Ogniem i mieczem
Ulubiona muzyka: Edyta Górniak, Marek Grechuta, Justyna Steczkowska, Doda, Se7en, Mucc, Miyavi, Koda Kumi, Ayumi Hamasaki
Ulubione jedzenie: płatki Cini Minis, arbuz, batonik Kinder.