O czym chcesz poczytać na blogach?

Tancerze online

Dancing With Camels

Zapadnięte, wklęsłe oczy, wychudzona twarz i łzy jako wyraz bolesnego doświadczenia utraty bliskich przez śmierć. Masce wkładano zęby i robiono dekoracyjne nacięcia na wzór inicjowanych kobiet. Mwana Pwo jednocześnie idealizuje wartość kobiety. Występujący zamaskowani tancerze są pełni wdzięku i uczą widzów dobrych zwyczajów. Występują oni podczas okresu inicjacji, kiedy niedawno obrzezani chłopcy przebywają w odosobnieniu. Siła i elegancja tancerza podczas przedstawienia ma przynosić kobietom we wsi płodność.

Tancerze z.

Morocco-news

"I put a spell on you... Because you’re mine... You’re mine" - Onet.pl Blog

W „Kochaj i tańcz” (znowu nie wiem jak się pisze tytuł, ale pomińmy...) wyszło im prawie wszystko oprócz samego tytułu, który jest oklepany jak nie wiem. Podobają mi się same sceny tańca. Kamera nie gna za tancerzami tylko jest w miejscu, a ujęcia przeskakują co ułamki sekund. Nie wiem czy to jest powszechnie pochwalana technika, ale mnie zawsze powala na kolana. Scenariusz tez jest niezły. We wszystkich „Step up” mogłam skupić się na układzie, ten z końcówki.

Mnie na słowo że tata przyjedzie, przy wyjściu gdy czekałam na tegoż jakaś dziewczyna powiedziała do pilnującej drzwi i kluczyków do boksów w szatni tylko skinęła głową na mnie nie zwracając uwagi.

Sobie oglądam online serial „House M.D.”, sobie czytam opowiadania i patrzę na książkę „Zwyczajne życie” leżącą obok, będę ją czytać niedługo. Jak tylko przejrzę wczorajszy „Twój Styl”. I znajdę coś do nowego szablonu.

日本の夢〮〮〮| Version 5.25 "querer y lograr" - Onet.pl Blog

Daily life"
人〯某氏くノ一
色〯黒、白、蒼
2009年1月3日-2009年4月10日

~VERSION 2
"Fly in the sky"
人〯Valkyrie (Ragnarök Online)
色〯白、蒼
2009年4月10日-2009年5月31日

~VERSION 3
"Hero's Come Back"
人〯はたけカカシ(NARUTO -ナルト-)
Turcja - Zero oryginalności. Piosenka owszem i spoko ale bazująca na tym standardowym przepisie na sukces.

20. Norwegia - Zasłużone zwycięstwo. Piosenka świetna, a ta solówka na skrzypcach jest GENIALNA! I ci tancerze! Na dodatek ładny chłopaczek śpiewał. Białorusin z pochodnia. :D A całe Hetalia Community porównuje go do Anglii... Fakt, brwi to on ma i jeszcze śpiewa "Fairytale"...

21. Ukraina - Nie wiem co mieli do Ukrainy. Piosenka.

Mój niewielki kawałek w sieci ... - Onet.pl Blog

Tak właściwie o niczym :P
Tak sobie ostatnio łaziłam po internecie w tę i w tamtą :P I znalazłam kilka fajowych gier online :) Aż się zdziwiłam, jak komuś się opłaca wydawać darmowe gry (MMORPG dokładnie). Każdy kto ma internet i odpowiednie wymagania sprzętowe (które sa niewielkie) może sobie ściągnąc taką gre i nie tylko pograć ale również poznac nowych znajomych, sprawdzić.
A to jest moje postac :) Taka wesolutka mala dziewczyneczka :)

 


Znalazłam też inną ciekawa gierkę, ale niestety coś mi nie za bardzo działa. Ale tak jestem jej ciekawa :)

 

W tej grze stajemy się tancerzem i walczymy w pojedynkach tanecznych :) Tak strasznie jestem ciekawa :) Jak to bedzie wyglądać. Tylko trzeba poczekac na to aż aktywuja konto :( Buuu

Beatka (23:22)