O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tancerze

You Can Dance

Zawsze jest tak, że na pewnym etapie programu zaczynają decydować widzowie, którzy kierują się głównie sympatią do uczestników, a nie umiejętnościami, tak też stało się w tym przypadku - powiedział nam juror.

Tomek rzeczywiście nie był najsłabszym ogniwem, co więcej, najlepiej zatańczył solówkę - dodał Michał, który sam nie sprawiał wrażenia zachwyconego odejściem Tomka. Piróg potwierdził także, że w programie jest wielu słabszych uczestników niż Tomek, np. "odkrycie Agustina"..

Michał jest dużo słabszy od Tomka, ale zatańczył z Wiolą, która wyciągnęła ten duet (...) Michał jest dobrze zapowiadającym się tancerzem, ale ocena Agustina była trochę na wyrost

A jak Tomek radzi sobie po odejściu z You Can Dance.

Najwidoczniej tak miało być, każdy kiedyś odpadnie z tego programu, natomiast jest mi szalenie miło, że internauci w tak ciepły sposób komentują moje uczestnictwo w programie (...)

Osiągnąłem swój cel, pokazałem się z najlepszej strony jako tancerz - powiedział nam Tomek przez telefon.

Uczestnik podkreślił także, że chociaż jest mu trochę przykro, to od początku zdawał sobie sprawę z tego, że to nie konkurs tańca a popularności.

Już jutro czeka nas kolejny odcinek You Can Dance, i kolejna dawka.

You Can Dance

DokumentyMoje obrazyycdNowy folder154gif.bmp
C:Documents and SettingsGosiaMoje dokumentyMoje obrazyycdNowy folder155gif.bmp
C:Documents and SettingsGosiaMoje dokumentyMoje obrazyycdNowy folder156gif.bmp
C:Documents and SettingsGosiaMoje dokumentyMoje obrazyycdNowy folder157gif.bmp
C:Documents and SettingsGosiaMoje dokumentyMoje obrazyycdNowy folder158gif.bmp
C:Documents and SettingsGosiaMoje dokumentyMoje obrazyycdNowy folder159gif.bmp

Komentarzy: 0 Jak tancerzy robi się na bustwo 2008-05-16

Jak z tancerzy robi się gwiazdy - część 1


oceń klip 83%17% Przed programem na żywo 16-ka uczestników YCD musiała przejść gruntowny lifting. Zobacz, co potrafi zrobić dobry stylista!

http://youcandance.plejada.pl/46,1201,1,jak_z_tancerzy_robi_sie_gwiazdy,1,wideo.html

Jak z tancerzy robi się gwiazdy - część 2
Efekty pracy stylistów widać było na sesji zdjęciowej, gdzie uczestnicy prężyli się do obiektywu fotograficznego. Teraz już nie są zwykłymi ludźmi, stali się osobami publicznymi:).

Taniec Towarzyski!!

Jako wolny, od tancerzy turniejowych wymaga dobrej kondycji i mocno obciaza stopy.
Walc wiedeński
WaLc wIeDeŃsKi
wywodzi się ze slumsow Buenos Aires w Argentynie. W Europie tango pojawilo się na początku XX wieku budzac wielkie zgorszenie. Londynski tygodnik "Times" napisal, że jest "w najwyzszym stopniu nieprzyzwoite". Tango zostalo oficjalnie potepione przez papieza, a niemiecki cesarz zakazal tanczyc je na swoim dworze. Chociaz do Europy tango przybylo jako taniec latynoamerykanski uznawane jest za taniec standardowy, poniewaz tancerze tanczą blisko siebie. Trzymanie w tangu jest mocne i ma agresywny wyglad. Tango ma przypominac klotnie malzonkow. Jego dramaturgia musi miec gwaltowny charakter, pelen zaskakujacych zmian kierunkow i obrotow oraz szybkich ruchow glowy. Bardzo wazne sa w tangu naprzemienne gwaltowne i plynne ruchy przypominajace sposob poruszania się dzikich kotow. Tango jest plaskim tancem, czyli jest pozbawione calkowicie unoszen i opadan. Jako jedyny taniec standardowy nie ma akcji swingowej , czyli ruchu wahadlowego.

Taniec z gwiazdami
Foxtrot

Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego

Myślę, że środowiska te różnią się z powodu historii rozwoju tańca. W Holandii był luksus dobrej infrastruktury, a w taniec inwestowano dużo pieniędzy. Tutaj wszystko trzeba było dopiero rozwinąć, o wszystko walczyć. Tak jak robi to od lat Jacek Łumiński, zawsze starać się o to, by projekty i inicjatywy toczyły się dalej, by otwierać nowe perspektywy dla tańca. W Holandii cała ta infrastruktura była już stworzona wcześniej. Wiesz, że możesz dostać pieniądze na projekt, możesz bez problemu dostać studio – wszystko zastaje się już gotowe. To wytwarza zupełnie inną energię, niż proces walki. Jest to rzecz, z której jak sądzę, polscy tancerze są znani w Holandii. Mają także inną energię w klasie, niż np. Włosi, Holendrzy czy Francuzi. Czasem to przeszkodą, ponieważ polscy tancerze dają z siebie 200%. Lubią wkładać w ruch całą energię, szczególnie mężczyźni. Ale tego z kolei brakuje w Holandii. Zawsze myślałam, że może to wynikać z  luksusu pracy do którego przywykliśmy, a którego nie mają ludzie tutaj. Wciąż, jest tu dużo do zrobienia, niewiele pieniędzy, i nie ma gwarancji, że możesz zarobić wystarczająco wyłącznie tańcząc i występując.

Około 10 lat temu, zabrałam pierwsze pokolenie polskich tancerzy do Holandii i co roku nadal organizujemy w Bytomiu audycję do.

Tancerze online

xFEEL.NETH.PLx Strefa fana zespołu Feel! - Onet.pl Blog

 

Strona główna
Zespół Feel
Moje Grafiki
Blog/Online
Galeria zdjęć
Subskrypcja
Foreigner?
Lineczki
Teledysk do swojej najnowszej piosenki. Utwór pt. "Kochaj" będzie promował drugą płytę grupy. W teledysku wokalista Piotr Kupicha gra oświetleniowca, który zakochuje się w tancerce. W klipie wystąpią artyści z kręconego w Bielanach serialu"Tancerze". Teledysk zobaczymy w telewizji w sierpniu. Zobacz zdjęcia z planu.

gorzkiezale.blog

17:05:20

Po pierwszej połowie 1:1. I ja już dziękuję. Jestem usatysfakcjonowana w pełni. Chciałam żeby strzelili tylko jedną bramkę na tych mistrzostwach, właśnie ja strzelili i nic więcej nie oczekuję.

Siedzę w pracy i czytam relację online na WP. Poczekam jeszcze do końca drugiej połowy i wychodzę do domu. Ale z małym przystankiem na spotkanie z koleżanką. Pobiegamy po sklepach z biżyterią, pójdziemy na piwo do Sfinksa. A potem…odkurzę, umyję lodówkę, umyję podłogę i wannę. I jeszcze.

Będzie, na razie wszystko jest w proszku, zostały dwie próby do przedpremiery, może się uda.
Jak się nie uda, to uśmiech na twarz i poklepywanie po plecach. Będzie lepiej na premierze. Do premiery jeszcze 8 prób. :)

Trzymamy kciuki za biedne żuczki – tancerzy. :)

skomentuj (2)

Jak ja bym chciała tam nie jechać! 2006-06-26 13:15:16

Tak strasznie chciałabym nie jechać.

Mój strach mnie paraliżuje, no nie mogę myślec.