O czym chcesz poczytać na blogach?

Tampony

Blog doojrzewam

Mity o tamponach.... 2007-12-03 Witam, chciałabym poruszyć bardzo ważny temat.... Tampony są zdrowe w uzywaniu, ale pod warunkiem JAK sie je używa...
- tampony należy wymieniać co 4-6 h
- Tampony nalezy używać, gdy ma się już ustabilizowany okres( czyli regularne krwawienia
- przy aplikacji należy zachować HIGIENE
- tamponu używamy tylko podczas menstruacji!!!!A teraz kilka mitów związanych z tamponami :)
1) Jeżeli używam tamponu to nie jestem juz dziewicą - nieprawda! tampony sa bardzo małe, a błona dziewicza jest na tyle rozciągalna, że bez problemu można aplikować tampona. Błona dziewicza ma otwory, przez które wydobywa się krew miesiączkowa :) Już mi wierzycie?? ;P
2)Od tamponu można miec raka szyjki macicy- sam tampon takiego niczego nie powoduje. Może nastąpić ZWT(zespół wstrząsu toksycznego) jest to bardzo małe prawdopodobieństwo, ze was to spotka... UWAGA na ta chorobe choruja zarówno mężczyźni jak i kobiety oraz dzieci!!
3) TAmpon może utknąć w pochwie, albo pójść głębiej - Nieprawda!! kanał do szyjki macicy jest bardzo malutki!!! Macie moje słowo, że.

Pytaj... Ja odpowiem!!!! - Onet.pl Blog

Wynika to z tego, iż klej, który mocuje ją do bielizny nie jest na tyle silny, aby utrzymać podpaskę w bezruchu. Może się ona przesunąć a czasem nawet zwinąć (druga opcja występuje głównie przy tych stosunkowo grubych podpaskach).

Jeśli chcemy skorzystać z kąpieli słonecznej na plaży czy też kąpielisku i decydujemy się na założenie podpaski to niestety może ona być widoczna. To z kolei może nas krępować, w końcu, która z nas chciałaby, aby jakiś mężczyzna dostrzegł wystającą podpaskę.

Zalety tamponów:
    W przeciwieństwie do podpasek tampony umieszczane są wewnątrz pochwy, co za tym idzie są one niewidoczne, a więc jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pań, które lubią korzystać z kąpielisk nawet podczas okresu. Jeśli zaplanowałaś wakacyjny urlop nad morzem a pech chciał, że twój okres przypadł akurat na dni wypoczynku idealnym rozwiązaniem będą dla ciebie tampony. Stosując je będziesz mogła opalać się czy też pływać w morzu bez obawy.

Tampony nie przemieszczają się a więc chronią nas przed „niespodziankami”.Jeśli jednak nie masz wprawy w ich aplikacji a wybierasz się na jakąś imprezę to lepiej.

woodyallenznadwisly

Ze wracam do normy. poniedzialek, godz. 23:30, w mojej kuchni 30 zywych stopni celcjusza, czyli to, co tygryski lubia najbardziej, po spedzeniu trzech jalowych godzin przed TV ide spac, na odchodnym nieopatrznie zostawiam otwarte drzrzwi do lodowki. No wiec ide spac. Aha, tampon. Aha, skonczyly sie. Ale powinien byc jeszcze jeden w torebce. Aha, nie ma. Macam jeszcze raz, wymacuje piec tamponoksztaltnych probek perfum, ale se przeciez flakonika nie wloze. No nie ma jak nic. Ale powinien byc. Wybebeszam torebke. Przeliczylam sie. Moze w szufladzie. Nerwowo przerzucam stosy smieci. Qrka, nie dalej jak miesiac temu wyportkowalam sie na zdzierczo drogie firmowe tampony dla pieknego rozowego i niezwykle porecznego plastikowego pojemniczka na tampony, taki akurat do teorebki,w ktorym kryc sie moze kilka tamponow awaryjnych. Przerzucam nerwowo rzedy flakonikow w lazience, odsuwam pralke, nie ma. To zaczynac przypominac szukanie okularow przez pana Hilarego. W mojej sypialni jest pol stopnia mniej niz w kuchni, latam nago i sie poce z nerwow, przeciez nie pojde spac w nadprogramowych majtkach z pielucha. Odsuwam lozko i biurko. 24:00. Pojemniczek diabli wzieli, pewnie mi jakas swinia ukradla podstepnie, pewnie jakis klient, albo zgubilam na przystanku (stop, wersja wykluczona, nie jezdze komunikacja miejska), sprawdzilam.

bill-angel-my-love *Najpiękniejszy blog o najpiękniejszym Billu - blog4u.pl

0] Komentuj

TŁUMACZENIA PIOSENEK TOKIO HOTEL
Beichte - tłumaczenie:

tłumaczenie tytułu:

Spowiedź tłumaczenie tekstu utworu:Tak jak każdego ranka,

O siódmej pukanie do drzwi

Budzik i ja

W prawdzie pierwszy raz zostaję i leżę

lecz i tak jestem ciągle spóźniony

Tak jak w sporcie, podwójny wybór

Dlatego piszę do ciebie nie wpieprzaj się

W każde...
czytaj więcej
bill-angel-my-love 22/09/2007 11:55:46 [komentarzy 0] Komentuj

TAMPON NA SCENIEGdyby ktoś nie wiedział o co chodzi : Najpierw jakaś dziewczyna zawołała ,,Bill popatrz " i zdjeła stanik , potem wrzuciła na scene
tampon , Bill go podniósł i powiedział ,, Nie wiem kto to rzucił ten tampon i nie wiem co mam teraz z nim zrobić ! Tego na koncercie Tokiio Hotel jeszcze nie było"
bill-angel-my-love 22/09/2007 11:47:33 [komentarzy 0] Komentuj

TAMPON NA SCENIE


Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi : Najpierw jakaś dziewczyna zawołała ,,Bill popatrz " i zdjeła stanik , potem wrzuciła na scene

tampon , Bill go podniósł i.