O czym chcesz poczytać na blogach?

Tampa florida

Zielone Anioły - Onet.pl Blog

Natomiast „Natural Hygiene” jest również podstawą opracowania Diamondów, a dobre wprowadzenie można znaleźć w „Fit for Life”. Po więcej informacji proszę napisać do: The American Natural Hygiene Society, 12816 Racetrack Rd., Tampa, Florida 33625, USA.

Jest w pełni możliwe żyć długo i szczęśliwie na diecie owocowej, to tylko z pozoru wygląda ekstremalnie. W procesie zdrowienia i oczyszczania się ze starych naleciałości ciało pozbywa się sadełka w którym znajdowały.

NHL

Kings, a konkretnie Derek Armstrong (5 min.). Później trafiali już tylko gospodarze. Popis skuteczności dali w drugiej tercji, kiedy zaaplikowali rywalom pięć goli.

Pierwszej porażki na własnym lodowisku w tym sezonie doznali zawodnicy Florida Panthers, którzy musieli uznać wyższość Atlanta Trashers. Goście wygrali 6:3, pokazując ogromny potencjał w ofensywie. Bohaterem spotkania był Rosjanin Ilja Kowalczuk, który uzyskał swój 5. w karierze hat-trick.

Ray Whitney, Rod Brind'Amour, Justin Williams

Obrońcy Pucharu Stanleya, hokeiści Carolina Hurricanes pokonali na wyjeździe Tampa Bay Lightning 5:1 w poniedziałkowym meczu ligi NHL. Hat-trickiem popisał się Justin Williams.

Zawodnik Hurricanes wpisał się na listę strzelców w 24., 38. i 41. minucie. Pozostałe gole dla zwycięzców uzyskali Rod.

Słów kilka o...

9. Buffalo Sabres. 89, 39(32)-32-11, 218-230.

Przed sezonem zapowiadali, że powalczą o Puchar Stanleya. Good luck, boys. Tylko nie grajcie za długo w NHL'12, bo tatuś będzie zły.

10. Tampa Bay Lightning. 84, 38(35)-36-8, 235-281.

Sunrise, 07.04.2012.

W swoim ostatnim spotkaniu sezonu 2011-12 Carolina Hurricanes przegrali na wyjeździe z Florida Panthers jeden do czterech. Właściwie trudno było oczekiwać innego wyniku – Canes już od kilku spotkań grali tylko o dobry humor na rybach; Panthers musieli przypieczętować trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, w dodatku ostatni mecz.

Amerykańskie podróże Dreamki - Onet.pl Blog

 

Wyjezdzamy z Florydy.
Malo kto tutaj wie, ze nazwe swoja zawdziecza Floryda Hiszpanowi, ktory w 1513 roku postawil tutaj swoja stope. To on wlasnie po obejrzeniu Pascua Florida, czyli jakby Festiwalu kwiatow nazwal te ziemie La Florida, czyli Kraina Kwiatow. Ladnie, prawda?

Ale to dygresja my juz bowiem jestesmy w Alabamie.Alabame przecinany jej waziutkim skrawkiem tylko, tuz nad zatoka Meksykanska..
Zwykłe życie bowiem toczy się gdzieś z boku, odgrodzone od autostrad wysokimi murami, ktore spelniaja funkcje dzwiekochlonna..

  
Postanawiamy zjechac z autostrady i wjechac w tzw. country.

    
Juz za Tampa skrecamy w prawo i wjeżdżamy do małego miasteczka.
Sennie tutaj i spokojnie. Mały ruch, ludzi jak na lekarstwo.

  
Rozglądamy się za jakimś miejscem, w którym moglibyśmy spokojnie zjeśc .
I mamy. Park. W parku stoły.