O czym chcesz poczytać na blogach?

Tamagotchi

Blog o Tamagotchi V4 - Onet.pl Blog

Wpisywania kodów literowych

No właśnie!!!   jeśli wpiszesz te kody zgodnie z kolejnością, jaka Ci pokaże, to będziesz miał(a) inne, ciekawe rzeczy (Item):

1. Żel do włosów- ACBB BACC

2. Żywa Maskotka- CACA BABC   

3. Zegar z kukułką- CBAC CABC

4.  Zabawkowe autko-  AABB CACB

5. Stek - BCAB ACBC

6. Eliksir miłości- BCBC CABA

7. Tort- ABBA ACBA- zamiast niego pojawi się ,,costume", działający na podobnej zasadzie co Żywa Maskotka.

Ateraz to samo, tylko że w v4:

1. Płyta CD- CAAA BACB

2. Eliksir miłości- CCBA AABB

3. Klon- BAAB ACBA

4. Stek- ACAB ACAC

5. Długopis- BBCA CCCA- zamiast niego pojawi się ,,Cell Phone", telefon dzieki któremu możesz dzwonić do Rodziców i Dziadków, oraz:

O kuczę! Nie moge znaleśc blogu, na którym były numery!

 

A teraz prezentuje sztuczkę, ktora działa TYLKO w tama v4:

Weź swojego Tamagotchi. Upewnij się, że zadna z ikon się nie świeci (z wyjątkiem Uwag). Nacisnij C. Jesli.

Tamagotchi v3, v4.5 i v4 - Onet.pl Blog

Nasz ulubieniec jest głodny, sprawdzamyna wyświetlaczu, po czym decydujemy czym nakarmić naszego zwierzaka.Pamiętajmy, ze nadmiar słodyczy źle wpływa na wagę i figurę oraz może doprowadzić do bólu zębów, co bardzo psuje humor Tamagotchi. Jednak odczasu do czasu deser lodowy lub czekoladka wprowadza wirtualnezwierzątko w dobry nastrój.

 

2.Zakupy - w wirtualnym sklepie znajdziemy wszystko czego możepotrzebować Tamagotchi. Są tam wyszukane potrawy i przekąski, zabawki,gadżety ,niespodzianki i wiele innych... Zapłacimy za nie punktami zdobytymi w grach.

 

3.Sprzątanie - Tamagotchi dba o higienę sam. Nie raz zaskoczy nas siedzącw wannie, czy myjąc zęby. Mimo to, o jego otoczenie należy dbaćregularnie - jeśli tego nie zrobimy czeka nas niemiła niespodzianka.

 

4. Gry i zabawy - Ma dużo dodatków. Posiada o wiele więcej funkcji i możliwości np. aż 20 gierek !!!

 

5.Leczenie - gdy nasz Tamagotchi źle się czuje, daje nam o tym znać.Korzystamy wtedy z apteczki zawierającej leki na wszelkie dolegliwości.

 

6. Komunikacja - towirtualne zwierzątko, za pomocą łącza na.

moja mala przygoda z tamagotchi

  • List specjalny (oznaczony wykrzyknikiem) - w listach tego typu znajdują się ważne informacje dotyczące życia Twojego Tamagotchi (np. przyjęcie do przedszkola, szkoły lub pracy).

W tej generacji można zebrać niecałe sto tysięcy Gotchi-Punktów (99.999). Do opcji, w której znajdują się ogólne informacje o Tamagotchi dodano nowy parametr zwany Life Points (punkty życiowe). To w nim znajdują się informacje o tym jakie jest Tamagotchi. Czy jest inteligentne, szykowne, czy może uprzejme. To od tych punktów zależy przyjęcie do pracy. Również od ilości punktów zależy dojrzewanie Tamagotchi. Dzięki punktom inteligencji Tamagotchi będzie należeć do rodziny Mame, za punkty artystyczne do rodziny Meme, a przez punkty przyjaźni do rodziny Kuchi. Tak jak i w starszych wersjach Tamagotchi wersji 4 mogą komunikować się zarówno ze starszymi jak i nowszymi modelami.

Kody!!!

tamagotchi - Onet.pl Blog

Występują ulepszenia Tamagotchi V5, nowe gry i nowe postacie. Można zdobywać rodziny modeli, sportowców, paparazzi, a nawet królewską rodzinkę. Wersja ta jest bardzo podobna do Royal FamiTama, jednak nie jest identyczna - zawiera np. aż 6 gier. Oprócz zabawki w opakowaniu wersji amerykańskiej znajduje się CD z grami, tapetami, wygaszaczami ekranu i krótkimi animacjami. Wyglądem prawie nie różni się od V5 - można ją poznać wyłącznie po charakterystycznych dla niej wersjach kolorystycznych. Wersja australijska nie zawiera CD i wygląda tak, jak australijskie V5, czyli oprócz antenki ma breloczek - kluczyk. Według informacji dostarczonych przez Bandai UK, V5.5 nie zostanie wydane w Wielkiej Brytanii, a prawdopodobnie także w całej Europie.

żródła informacji:Wikipedia

kacperiada (21:34)
0 komentarzy
v4

  

Dodano nowe postacie i nowe rodzaje jedzenia. Specjalne postacie to Makiko, Tensaitchi i Nonbritchi. Tamagotchiświatło jest ikona poczta, poprzez którą przychodzą listy:

Tamagotchi-Wszystko o nim - Onet.pl Blog

   

  1. To jest jajko, w którym jest twoje tamagotchi.Stan ten zachowuje się przez minutę.
  2. To jest obrazek określający płeć twojego tamagotchi. Jeżeli tak jak na tym obrazku tamagotchi ma białą główkę, oznacza to, że jest dziewczyną. Jeżeli ma czarną główkę, oznacza to, że jest chłopakiem.
  3. Ta ikonka oznacza, że twoje tamagochi chce do kibelka. Jeżeli w momencie kiedy na ekranie jest ta ikonka, a trwa on 3-5 s., wciśniesz ikonkę, którę zwykle sprzątasz kupki, to wtedy pojawi się ikonka nr4
  4. Oznacza ona, że twoje tamagotchi właśnie się załatwia.
  5. Jeżeli jednak nie zdążysz posadzić twojego tamagotchi na kibelku, będzie ono zmuszone załatwić swoje potrzeby na ekranie. Wtedy trzeba sprzątnąć kupkę.
  6. Jest to ikonka bardzo przykra dla twojego tamagotchi. Oznacza ona jego płacz i smutek. Należy wtedy pocieszyć swoje tamagotchi klikając: AAAAAAB, a potem należy wybrać:"PRAISE".
  7. W tym miejcu twoje tamagotchi się obraziło. Dzieje się tak z różnych powodów. Jeżeli ma wtedy przynajmniej jedno serce w "HAPPY" to zepewne twoje tamagotchi jest za bardzo rozpieszczone. Należy wtedy je ukarać. Robi się to tak samo rak w punkcie nr 6, tylko że.