O czym chcesz poczytać na blogach?

Talk show host

kubamaziarz.blog

Zaprosiła mnie na facebooku szybciej niż sięgnąłem po telefon. Teraz pisze mi koło 30 smsów dziennie, że mogę u niej spać -.- no grubo. Pojechaliśmy jeszcze do znajomych mojej host family, do nauczyciele Rachunkowości z mojej high school. Jak powiedziałem, że ogarniam rachunkowość zrobiłem parę operacji debit kredit po indonezyjsku to już się we mnie.Że do 29 jestem i poleciałbym na Bali bez żadnego załatwiania. No i teraz nie chcą mnie puścić na Bali. Genialnie -.- Mówie mu, 29 July I’m out to Bali, on ok ok, I’ll talk with headmaster to ja OK. Wychodzi, wraca i mówi: „ok mr Jacob, headmaster likes you and agrees.” A ja no to zajebiscie. A on „you can go to Bali now, and be.Jego numery w telefonie i pisze mi na kartce Mr. Hakem czy jakoś tak. No to ja zapisałem: „Koleś w skórze”, myślałem że już czas na niego, ale tu się zaczął prawdziwy show. Koleś zaczął opowiadać żarty. Takich betonów Karol Strasbburger by nawet nie wymyślił. Zacznę od w miarę do dupy. Co jest małe, czerwone i jeździ w górę i w dół?.

...:moda,zdrowie,plotki,uroda:... - bloog.pl

Bez granic Sarah Jordan Trading Women
Narrator 2004 Taking Lives Złodziej życia Illeana Scott Shark Tale Rybki z ferajny Lola (głos) Sky.A Film)". Z pomocą producenta Nigela Godricha, współtwórcą utworów "Lucky" i b-side'u "Talk Show Host", zespół sam wyprodukował swój następny album, zaczynając pracę na początku 1996 roku. Do czerwca razem z Godrichem.

o tym i tamtym, przy kubku mocnej czarnej

:
1. M. Craft - Dragonfly
2. Bon Iver. w sumie wszystko, z naciskiem na 'Skinny Love' i 'Creature Fear'
3. Slowdive - When the sun hits
4. Radiohead - Talk Show Host. był czas, że zapętlałam ten kawałek dzień w dzień i choć powinno mi zbrzydnąć, wciąż nie nudzi
5. Grizzly Bear - Slow Life
6. arie operowe Marii Callas, ale to.

on my blog, there's an exceptional climate, it's a magical place...


for example i met my host mother's parents who are very very nice. last weekend we went (me, my host mother, two sisters and my host mother's mom) to las vegas to see celine dion's show. i must say it was really awesome. she sings better live than on the cds. the show was amazing, they really know how to dance^^
i saw a lot of places, actually i have to say that.I suppose. in chicago. it's an amazing city by the way, but i think too big for me and too overwhelming. on 22nd January i arrived first in las vegas and then in reno and then i met my host family at the airport and they took me home in winnemucca (3 h driving). host mom is great - very funny, very loud, very american. i kind of talk to and with her the most of my time at home (weird, but whatever). my host father is nice too, but i only see him on weekends because he lives on their farm which is in orovada and we.