O czym chcesz poczytać na blogach?

Talib kweli

STRONA STARTOWA :D

Mięśnie brzucha:)
Mówmy o muzyce.
Foreign Beggars - ziomki, w UK, których wcześniej nie znałem i zostali
okrzyknięci moją kempową zdobyczą :) Szkoda, że nie słychać basu, o szkoda.
Polecam sobie kupić ich płytę, z 2009 roku :)

To był ostatni dzień - sobota. Potem był necro, który agresją pała za
dużą. I Talib Kweli ostatni, wiadomo dał radę, choć Talib bardziej lirycznym
raczej rapem nie rozbuja tłumów jak artyści ze skłonnościami do spotykania
się z większą ilością BPM'ów jednorazowo:) Grał niespełna dwie godziny i
myślę, że to coś wspaniałego to przeżyć. Byłem i z przodu, wcześniej z lewej
na końcu, a koniec wystpu obserwowałem już z górki.

tojestten.blog

Śmiech z 13-latek które zaczęły piszczeć przy 'nie pytaj mnie o nią', chociaz moze poprostu lubią ten kawałek. Były też 3 kawałki z nowej płyty, która dobrze się zapowiada, więc czekaj do września bo premiera zapowidziania na 28 maj. POtem korzystając z chwili przerwy poszlismy na kolejne piwo, ale przez daleką droge do sklepu i kolejke, lekko spóźniliśmy się na koncert Taliba ale mało. Koncert dobry moim zdaniem, może totalnej miazgi nie było, ale Definition a przede wszystkim Get by to mistrze i wtedy akurat było bardzo dobrze. Do tego jeszcze Never been in love [nigdy bym nie pomyślał że to zagra] i The Blast więc było się z czego cieszyć. Po koncercie spotkaliśmy sie z Miszą, który dojechał już w czasie koncertu i udalismy się w stronę.

22:20 i udaliśmy sie wlasnie na ten pociąg a że go nie było czekaliśmy na peronie ponad godzinę. I tu przydały się moje kanapki. Potem wróciliśmy do żyrardowa pociagiem w któreym też było zabawnie momentami, tak jak pod monopolowym w którym kupowaliśmy ostanie piwo tego wieczora.

A w beefie Peja-Parias jestem za Pariasem bo wiadomo, ale nawet z obiektywnych przyczyn to Peja nie ma racji zarzucając Lechowi że nie będzie polskim Talibem Kweli bo ma dziary, gdyż Talib też ma dziarę. Lechu nie bedzie Talibem bo nigdy nie będzie tak nawijał i tyle.

skomentuj (3)
Strona główna
maj 2010

apsara blog

Porzucony.
Podła część mojej osobowości nie może wyjść z podziwu nad sobą. Lecz jednocześnie czuje pewien niesmak zdając sobie sprawę z faktu pozbycia się jedynego faceta który potrafi mi odmawiać.

A mężczyźni posiadający tą umiejętność są w dzisiejszych czasach towarem deficytowym.

2003-01-24 21:28:09 skomentuj (1)

Mos Def&Talib Kwali - Definition
Zawsze uważałam się za feministkę, może nie za walczącego radykała ale na pewno za kobietę uświadomioną w "tych" sprawach. :)
Z racji mego wykształcenia i zainteresowań trafiłam na zebrania koła naukowego Gender Studies. Konkretnie na spotkanie z działaczkami radykalnych ruchów feministycznych i lesbijskich we Francji.
...i tu zaczyna.A kokieteryjną kobiecością
- pomiędzy tradycyjnym patriarchatem a patriarchatem postmodernistycznym"
[ słowie patriarchat był błąd ortograficzny]

nie jestem w stanie się wypowiedzieć, dalej siedzę nad ulotką ze szczęką głęboko w dole. głupota ideologiczna jest przerażająca.

2003-01-25 19:35:47 skomentuj (1)

Mos Def&Talib Kweli - Hater Players
Przeżywanie spotkania z feministkami c.d.
...pomyślałam, że właściwie to im współczuję. Sposób w jaki reagują na stereotypy świadczy jak głęboko są od nich uzależnione.

I usłyszałam tzw. zalecenia dla heteroseksualistki która spotkała po raz pierwszy lesbijkę.Takie niby z humorem ale prawdziwe. Takie jakbym była totalną.

pzydek

To tylko młodzież rożumie.

42. Bran Van 3000 – Astounded
Kanadyjski hołd w stronę jednego z najwybitniejszych czarnych muzyków. Niech spoczywa w pokoju.

41. Kylie Minogue – Can’t Get You Out Of My Head
LAlaLA LAlaLAlaLA
laLAla laLAlaLAla
LAlaLA LAlaLAlaLA
laLAla laLAlaLAla

40. Talib Kweli – Get By
Hej, gdyby ktoś zapytał was kiedyś jak brzmi obecnie czarna muzyka, to link do tego utworu powinien wszystko tłumaczyć. Twoja stara klaszcze u Taliba.

39. Milky – Just the Way You Are
Właściwie to mógłbym w komentarzu pod tym kawałkiem zastosować podobny patent co w przypadku Kylie. Czasami nie lubię tego utworu..