O czym chcesz poczytać na blogach?

Tako

Blog graza122

Oko ( drugie może se jeszcze pospać trocha ) biegiem do łazienki ( udało mi się po drodze do żodnego mebla ni dobić ) 2 minutki na mycie potym 5 na obleczynie , 5 na tapeta by tyn rozespany pychol trocha przikryć przykryć tu koniecznie otwarcie drugiego oka bo na poł ślepo nijak mi to ni idzie . Jeszcze yno taszka sprawdzić czy wszysko mom , kurtka , czopka , rękawice, szczewiki i cheja , do piwnice po rowerek łodpolomy dynamo coby cosik migało i w droga je 5.20 wnet byda pić kawka :) jada na droga próba hamulcow i pieronie tyn dyszcz co we nocy padoł zamienił się we tako piykno ślizgawka ( yno przecz jo ni na łyżwach jada )wiec pędza jak pijany zając po całyj drodze , dobrze ze nic ni jedzie bo niechybnie garaz we moi dupie by se zrobił , no i chwała panu że ani sarny , ani dziki się tyn dzień na spacyr ni wybrały bo czarno widza te moje hamowanie . No to se jechała jak strzała hamulcow ni używając , bocznom drogom , potym przez miasteczko na rondzie yno fyrr kołeczko , jeszcze gorka ta wielko że lepi pysk mieć zawarty co by płuca na zol ni wypadły i uff jestem tero rowerek na parking , przekopać taszka poszukiwaniu przepustki ,.

....a oto mój świat.......ma tysiące zalet i wad..... - bloog.pl

Wiecie com spomnienia z wycieczki zostaną hehe...Ten film o Janie Pawle był spoxik naprawde bardzo wzruszający film....I trochę się więcej dowiedziałąm ale i zobaczyłam różnice między filmem a rzeczywistością jak było....A w kinie było spoxik:D tylu chłopaków hehe ale daleko siedzieli:( ale szli kilka razy kołonas hehe:D spoxik....Było kilku skate ale dwuch z nich mi się podobało jako tako hehe ale i tak mój tygrysek ma najładniejsze oczka:P hehe...ale nio było na kogo popatrzeć...hehe.....A na Majdanku poznawaliśmy historie troszki....i zobaczyliśmy ile wycierpieli ludzie....bez komentarza to było straszne....i byli wyznawcy innych religji...ponoć jeden chińczyk tez był....tam w tym koszmarnym miejscu...pani czytała nam opowieści tych którzy przeżyli ten koszmar...mówiąc krótko dziś jest piękny świat każdy jest wolny....i wogóle.Powinniśmy wszyscy pomyśleć i cieszyć się życiem....mimo,że niektórzy mają swoje mniejsze i większe problemy.

~:~THE KELLY FAMILY~:~ - Onet.pl Blog

Da nima nobenih pravih prijateljev. Minęło kilka miesięcy i zauważyłem, że nie ma realnych przyjaciół. Bil je zelo osamljen in je padel v globoko stisko in žalost. Był bardzo samotny, a następnie spadł do głębokiego niepokoju i smutku. Iskal je gumb za STOP, za ves mentalni hrup v njegovi glavi. Szukasz przycisk STOP, aby dla wszystkich psychicznego hałas w głowie. Obup se je začel plaziti v njegove misli in samomor se je kazal kot edini izhod. Terror zaczął plaziti w jego myśli i próby samobójcze są sugerowane jako jedyny wyjście. Neke noči je bila njegova bolečina tako močna, da je zagrizel v skuąnjavo, da bi končal trpljenje, tako da bi si vzel življenje. Pewnej nocy ból był tak silny, że w zastarzały pokusie zakończenia cierpienia, tak aby miały życie. Šel je v najviąje nadstropje visoke zgradbe, odprl okno in gledajoč dol za trenutek zastal v skuąnjavi, da skoči. On jest najwyższym piętrze wysokie budynki, otworzył okno i gledajoč dla impasie w chwili pokusy, aby przejść. Naenkrat, iz oči v oči s smrtjo, je življenje postalo zelo pomembno. Nagle, z twarzą w twarz ze śmiercią, życie jest bardzo ważne. Sliąal je, kako.

po prostu KiCiA ;)

z Białego słuchałyśmy tegow radiu i mi w ucho zapadło ;P hehe:P
Nio właśnie wczoraj byłam w Białym z Misiackiem :)) Nocowałam u niej z piątku na sobotke ;) hihi;***** Wstałyśmy przed 7 a ok 8 autobusik był :P siedziałyśmy na końcu z dziadkami :P Najpierw rynecek zaliczyłyśmy ;P na same EMPEKI ok 2 godziny było :P heeh:P potem do miasta;]] ii do auuchanuu :P troche śmiechu chichu było ha:P w auchanie stałyśmy w jednym sklepie pół godziny w kolejce nieźle :P wyprzedaż była :P perfumerie zaliczyłyśmy ;P hihi zapaszkiii :P ale tako nic az takiego nadzwyczajnego nie było :P a potem wózkiem do auchanu do środka :D hehe tam brechy były ;P byłysmy juz takie zmęczone ;P a jeszcze cały dzień żołądek mnie bolał ;/ pojeździłysmy wózeczkiem eheh kupiłysmy co sie nam zachciało ;PPP i potem zjadłyśmy po zapiekance i pepsi:P i potem ok18 miałyśmy pogode ;P takie zmęczone byłyśmy ze szok :P ojaa:P nogi w dupe lazły :P ale spoko ogólnie było ;)) oczywiście wspominałyśmy sobie czasy jak kiedys jeździłyśmy :P np przed pielgrzymka haha aleszz to wtedy były zakupki ;P kiedy cieplej będzie to.

CHWILA PRAGNIEŃ - Onet.pl Blog

To nie był żadyn Wampir, ino normalny chłop se szybe niósł i dlatego miał te łapy rozstawione.
Ale skond ja mogła ło tym wiedziec?! Przecie szyby żem nie widziała i niewinnego chłopa ja pobiła, przes te głupie gadanie.


   

Zakaz wstempu do kościoła!

Dzieci Moje Drogie, tako jezdem załamano, że Ło Matko Jedyno<wykrzyknik>
A po tymu, żem dostała łod Ksiendza zakaz wstempu do kościoła.
Zaro Wam łopowiem czymu siem tak stało.
Zeszłego roku my nie wpuścili Ksiendza po kolendzie, bo mjelim remonta wef kuchni i bałagan wef całym domu.
Wef tym roku tyż mje wpuścić zakazały Zięc i Wnuk, bo stwierdziły, że tylko Ksiondz za pieniądzami loto.
Jakem to usłyszała, to siem tak zdenerwowałam, ze asz wzienam se uncje Waleryjany, żeby mje nerwy pusciły. I żem Im łodpowiedziała wef te słowa
- Żyjeta jak te świnie.

Bo ja to czuję - Onet.pl Blog


24 listopada 2010
23.11-25.11.2010
MATURA!!!!
23.11- j. pol
24.11- matma
25.11- j. ang

o masakraaa!!
załamałam się... wiem ile mam pkt. z matmy... dziękuję do widzenia idę się wieszać! :| :|
ja jebie ....
Marla (13:08)
komentarz

10 listopada 2010
nijako... :/

jako tako nijako

Jako tako nijako,

Maszyna Czasu - Onet.pl Blog


Wlyz do
galerji i zobocz zdjyncia.

www.slaskieradio.com
Henry (06:41)
skomyntuj

10 lipca 2009
Martin E. Raida

Autonomia

Demokracja pszeca momy
Autonomii sie domagomy
slonsko ziymia nasza szwarno
wzionc niy domy jom za darmo
ja, ta ziymia tu rodzinno
slonsko godka tako inno
slonzok ziymi pszaje pszeca
inkszy"wali jom do pieca"

Autonomia ta.