O czym chcesz poczytać na blogach?

Tajniki

Masaz Tajski Warszawa Kursy Masazu Tajskiego Szkolenia Masazy Tajskich

Lat w zdrowiu i dobrej formie, która pozwala im np. na pracę w polu. Swoją długowieczność zawdzięczają najprawdopodobniej praktykowanej od tysiącleci medycynie naturalnej, ćwiczeniom fizycznym oraz umysłowym.

Cykl ma zapoznać widzów z azjatyckimi receptami na długowieczność. W kolejnych odcinkach zaprezentowane zostaną m.in.: system medycyny hinduskiej Ajurweda, indonezyjskie ziołolecznictwo Jamu, praktyki zdrowotne z gór Tybetu oraz wiedza o idei zachowania równowagi między yin a yang, siłami, które zgodnie z wierzeniami Chińczyków tworzą całą otaczającą nas rzeczywistość.

* 18:20 Śro 24 Cze, Planete Społeczeństwo: Tajniki medycyny naturalnej: Chińska energia (3/6)

* 18:20 Czw 25 Cze, Planete Społeczeństwo: Tajniki medycyny naturalnej: Tajski masaż (4/6)

* 18:10 Pią 26 Cze, Planete Społeczeństwo: Tajniki medycyny naturalnej: Indonezyjskie zioła (5/6)

* 11:40 Pon 29 Cze, Planete Społeczeństwo: Tajniki medycyny naturalnej: Chińska energia (3/6)

* 18:15 Pon 29 Cze, Planete Społeczeństwo: Tajniki medycyny naturalnej: Japońskie kąpiele lecznicze (6-ost.)

* 12:00 Wto 30 Cze, Planete Społeczeństwo: Tajniki medycyny naturalnej: Tajski masaż (4/6)

http://massagethai.info

Skarbiec

W rozdzia­le 21: „Jak pogodzić i zjednoczyć grupę oraz skłonić ludzi do współpracy".

B. MECHANIZMY PRZYWÓDZTWA

Kiedy już pozyskasz serca i poparcie ludzi, musisz pod­trzymywać ich zaangażowanie za pomocą taktyk psychologicz­nych. Kluczowe znaczenie wśród umiejętności przywódczych ma wiedza o tym, jak i kiedy prosić ludzi o wkład. Liderzy często wyrastają i upadają zależnie od tego, jak sobie radzą z tą kwestią.

Pytanie brzmi: Jaki jest optymalny poziom uczestnictwa szeregowych członków w podejmowaniu decyzji? Czy to ma być demokracja, czy monarchia? Poniższe studium pokazuje, jak powinien postępować lider w kwestii partycypacji człon­ków grupy. Liderzy dopuszczający odpowiedni poziom wkła­du szeregowych członków są bardziej skuteczni od liderów, którzy dopuszczają go za mało albo za dużo (Vroom, Yetton, 1973). Co to znaczy odpowiedni poziom? Jeśli lider może podjąć decyzje w oparciu o własne doświadczenie, to nie powinien prosić o pomoc. Jeśli jednak potrzebuje wsparcia ludzi, to powinien o nie poprosić. By postępować stosownie do wymogów okoliczności, dobry przywódca musi być elas­tyczny.

Tagi: jak być liderem przywództwo tajniki przywództwa
11:56, icchak2

avalan blog

20 (4 godziny snu) , powrót do domku, robienie porządków i obiadu dla gości, wyprawa po buty - niestety nie udana , iii...0 16 : 30 19'nastka CZARNEJ :). Potem sprint pod Wisłę (musiałam sprzedać bilet, bo znajomi musieli wrócić). Oczywiście: udało mi się go upchnąć i na dodatek zostałam zaproszona na piwo ;) Koncert zaczął się o 19, moja friend była 30 minut później... Cóż mogę powiedzieć o tej zabawie...Hmmmm... Było CUDOWNIE, :) Chociaż ciągle myślałam o znajomych, którzy nie mogli zostać i BARDZO mi się, za Nimi tęskniło...:* .... Spotkałyśmy mnóstwo znajomych, np. kaktusa, czarodzieja + czarownice (wprowadzających nas w tajniki żeglarstwa), Małą i jeszcze parę osób z Kolchidy. Jeśli chodzi o granie, śpiewanie i tańczenie to sądzę, że fakt stracenia przeze mnie głosu i niemożności podniesienia nogi, świadczy sam za siebie ;) Oczywiście były pewne minusy... np. Kto wymyślił żeby EKT występował na samym końcu?!? Ludzie do tej godziny już poodpadali i nie mieli siły tańczyć. Poza tym... ble ble ble... Skończę już, bo uznacie mnie za marudę ;) Przecież każdy wie, że wszystko ma swoje dobre i złe strony :)
Teraz, o czym innym.... ANIU WITAJ :) I jak Ci się podoba? Ciągle pracuję, pracuję, pracuję nad jego wyglądem, ale idzie to troszku.

Depilacja laserowa i nie tylko

Będzie, po prostu idealna. Panie z płaskimi pośladkami powinny postawić na figi z wszytymi wkładkami dzięki, którym pośladki zyskają apetycznych kształtów. Kobiety o małym biuście mogą nosić biustonosz typu push-up. Jeśli przywiążemy większą uwagę do bielizny nasze ciuchy będą wyglądać na nas fantastycznie.

Tagi: bielizna wyszczuplająca

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Nowe posty

  • Czy chcesz mieć idealny brzuch?
  • Mleczne kąpiele
  • Tajniki bielizny wyszczuplającej
  • Dobrze dobrany podkład to podstawa
  • 7.

seks + kasa = miłość - Onet.pl Blog

Małżeństwo. Na ile mi się to już udało - postaram się podzielić z Tobą na łamach tego poradnika.


Nie będę tutaj posługiwał się naukowymi określeniami i przytaczał znanych psychologów, bo nie o to chodzi w tej publikacji. To ma być zwykły poradnik dla zwykłych facetów, którzy są, lub będą w małżeństwie, a którzy chcieliby w tym związku być spełnieni. Pragnę prostym językiem przedstawić Ci tajniki męskiego postępowania w związku, aby osiągnąć w nim swój sukces życiowy.


Obecnie w sieci znajdziesz mnóstwo publikacji o tematyce sukcesu w życiu. Szkoda tylko, że dla wszystkich sukces życiowy wiąże się tylko z sukcesem finansowym lub powiązanym z nim sukcesem w pracy. Zastanów się przez chwilę, czy życie w związku pełnym miłości, wierności, zrozumienia i zaufania, przyjaźni i opiekuńczości oraz wielu.

Lily & James - Don't Leave Me - Onet.pl Blog

I odeszła szybkim

 krokiem  w stronę wieży Gryffindoru . Wbiegła szybko do dormitorium, wzięła torbę , w

wpakowała różdżkę, kilka książek, trochę pergaminu, pióro, atrament i jabłko .

- Mam ich dość! – warknęła sama do siebie, gdy schodziła po schodach.

                Wybiegła z zamku na szkolne błonia i siadła kilkanaście metrów dalej od dziewczyn .

Lily usiadła pod drzewem , wyjęła książkę i zaczęła zgłębiać tajniki zaklęć z Obrony Przed Czarną Magią.

- A z resztą… - powiedziała sama do siebie .

- Jak one nie chcą się przyjaźnić , to ich sprawa. Hej, Elizabeth! – Lily pomachała ręką do

ciemnowłosej dziewczyny.

- Zechciałabyś się ze mną pouczyć? – zagadała do Krukonki.

- Jasne! A z czego? – zapytała z uśmiechem.

- Z Obrony Przed Czarną Magią! – wyszczerzyła zęby w uśmiechu.

Dziewczyny siadły pod drzewem, zaczęły rozmawiać i uczyć się,.