O czym chcesz poczytać na blogach?

Tajemnice domu anubisa

Poznajcie tajemnice Domu Anubisa - Onet.pl Blog

Archiwum Domu Anubisa
2011
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
Pomóż odkryć tajemnice!
Wpisz się

Nina-główna bohaterka. Jej najlepszym przyjacielem (a może i kimś więcej) jest Fabian. Sara uważa, że tylko ona zdoła odnaleźć skarb znajdujący się w Domu Anubisa. Ale skąd starsza pani znała jej imię?...

Amber-typowa blondynka. Nie widzi świata poza swoim chłopakiem-Mickiem. Jest zazdrosna o Marę. Wszyscy śmieją się z jej inteligencji, ale może ona wie więcej niż się wydaje?

Tajemnice Domu Anubisa

O samego siebie . Potrafi kłamać i manipulować , a pieniądze wydaje odrazu ;p

Joy Mercer (Klariza Clayton) - porwana w pierwszym odcinku ;(

Komentarzy: 0 Tajemnice domu Anubisa 2011-08-20 Alfred "Alfie" Lewis (Alex Sawyer) - Ma opsesje na punkcie UFO ;p . Po uszy zakochany w Amber , lecz ona go nie dostrzega . Nie potrafi dotrzymać Tajemnicy domu Anubisa ;(
 • Jerome Clarke (Eugene Simon) - Jerome dba głównie o samego siebie . Potrafi kłamać i manipulować , a pieniądze wydaje.

 • Tajemnice domu Anubisa

  Pisz blog
  Dodaj blog do ulubionych
  Wersja mobilna

  Jerome


  Ten chłopak bardzo lubi kłamać i coś kręcić:)Te jego ,,CEHY" mogą bardzo się przydać w rozwiązaniu zagadki Domu Anubisa !!!!!!
  21:44, admin160600
  Link Dodaj komentarz »

  O moim życiu

  Hola!

  Siemka! Przed chwilą obejrzałam finał drugiego sezonu Tajemnic Domu Anubisa! Chociaż nie jestem pewna, że to koniec. Na wikipedii pisze, że jest 90 odcinków. A ja widziałam 88! Na czyimś blogu przeczytałam, że finał w USA będzie 15 marca! Jak oglądam te reklamy w internecie to nic nie rozumiem. Pisze ,że.

  - Małe kotki- 20 wyświetleń

  -Dzikie Zwierzęta cz.1-77 wyświetleń

  - Dzikie Zwierzęta cz.2-44 wyświetlenia

  -Tunezja i Słońce- 36 wyświetleń

  Ten film nazywa się: Film o świecie.

  Znacie Tajemnice Domu Anubisa? Ja tak. W Polsce leci 1 sezon a w USA drugi. Ja sobie oglądam już drugi.

  Na śnieżki.Byłam zła, że zastępowe zniszczyły zbiór śnieżek, który robiłam 30 min! Rzucałam w nią śnieżkami. Natalia ( mój zastęp ) schowała śnieżkę do rękawiczki Agaty! ( zastępowej ). Było fajnie, ale musiałyśmy wracać do domu. To była moja pierwsza zbiórka, na którą poszłam w mundurze. Było ekstra!!!!!!!!!!!!