O czym chcesz poczytać na blogach?

Tagged

onelira

tricot

 

pilnować trza panie bo rozkradną. bo to wiadomo  co za draby się za murem czają?

Jula

 

meobexinh.wordpress.com

Mặt ta tự nhiên nói với Trữ vương đương trường không có phản ứng, “Vương gia, có thể giúp ta mang một cái khăn mặt tới không? Trên người ta có nước như vậy thật không thoải mái.”

Phú nhị đại chính là phú nhị đại, làm việc nhỏ đều hảo tâm làm chuyện xấu.

Ai, đối với hắn, ta vốn là không có chờ mong.

Chương 100: Thật tình đáng sợ trong truyền thuyết!

Chỉ thấy khuôn mặt tuấn tú mỉm cười, “Ngươi đừng sợ, ta là thật tâm nói!”

Chính là bởi vì là thật tâm.

marta69 photography

Byłam, ale też nie jest ze mną jakoś bardzo źle. A w tej grzywce wyglądam jak połączenie małej rumunki żebrzącej na dworcu głównym i cocker spaniela ze schroniska dla psów. Moja samoocena sięgnęła dna rowu mariańskiego i może spotka się kiedyś z Jamesem Cameronem jeśli znów będzie się tam wybierał.

Tak więc niniejszym mogę powiedzieć, że poza zniszczeniem swojego imidżu i uratowaniem osiedla, nic szczególnego się u mnie nie działo. Hołk.

Zamieszczone w Photo Session
Tagged cuople, fotografia, Marta Be. Photography, para, photo session, Poznań, sesja zdjęciowa
Dodaj komentarz
er>

Dziś znowu będzie o siatkówce (tak, wiem, jestem ostatnio monotematyczna), ale nie tylko. Wybierając zdjęcia do notki zaczęłam się zastanawiać – dodać czy nie dodać. Ot takie pytanie z serii #corobićjakżyć. Zakładając tego bloga daaaawno, dawno temu, w dniu którychś tam swoich urodzin, myślałam, że będzie stricte fotograficzny. Że będę na niego dodawać swoje najlepsze zdjęcia,.

Vialli Design

I na pewno będzie się większości podobać. Większości pewnie designerskie przedmioty kojarzą się tylko z tym, że dziwacznie wyglądają i nie są raczej praktyczne. Nic bardziej mylnego, nie dość, że ładnie i gustownie wyglądają to świetnie sprawdzają się w kuchni i ułatwiają życie. Warto inwestować w takie akcesoria.

Posted in jadalnia, kuchnia, piekna kuchnia, sztucce, Uncategorized, vialli design, wnetrza, wyposazenie kuchni | Tagged jadalnia, kuchnia, sztucce, vialli design, wyposazenie jadalni | Leave a reply
er>

Teraz każdy chce być oryginalny, przebojowy i mieć w domu gadżety, których nie ma żaden inny sąsiad czy kolega. Modne są teraz wszelkiego rodzaju designerskie przedmioty, których kupuje się coraz więcej. Często patrząc na takie przedmioty mamy wrażenie, że jest to zupełnie coś innego niż.