O czym chcesz poczytać na blogach?

Tag heuer

marka Gulf w Le Mans

Tagi: le mans Silverstone
09:01, sylrol
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 września 2011
Tag Heuer Formula 1 Gulf Edition

TAG Heuer wypuścił na rynek nową odsłonę dobrze już znanego modelu zegarka sportowego Formuła 1 Grand Data - tym razem w barwach marki Gulf. Obudowa zegarka wykonana jest z nierdzewnej stali, a tarcza chroniona szkłem szafirowym. Zegarek.

gulf.blog

(0)

Pojedynek gigantów - McQueen vs Hamilton 2011-02-15 11:08:18

Następna reklama dotyczy znanej, cenionej i od lat związanej z 24 godzinnym wyścigiem marki zegarków Tag Heuer i  jest wkomponowana w świat Le Mans z logiem Gulf w tle oczywiscie. Przedstawia ludzi z pasją: Steva McQuenn'a, o którym już pisałem parę postów wcześniej i któremu jeszcze pewnie poświęcę trochę czasu w przyszłości oraz Lewisa Hamiltona - mistrza świata F1. Chyba tylko tutaj te dwie silne osobowości mogły się spotkać - oczywiście przy pomocy.

marka Gulf w Le Mans - Onet.pl Blog

Dwóch miesiącach przerwy liderzy mogą zostać zaskoczeni ze strony konkurentów. Zespoły Audi, Aston Martin, Porsche, BMW czy Lotus na pewno będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony - tym bardziej że ze względu na tor dla kilku z nich będzie to wyścig "domowy" przed własną publicznością.

gulf (09:02)

02 September 2011
Tag Heuer Formula 1 Gulf Edition


gulf (09:46)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
gulf(contents and illustration);
 

dobrezegarki - Onet.pl Blog


Jednak potrafi on nie tylko doskonale wskazywać czas, ale posiada bardzo dużo ciekawych funkcji, które idealnie sprawdzają się we współczesnym świecie. Zegarek ten znajduje się na skórzanym pasku oraz wykonany jest ze stali nierdzewnej. Jego szkiełko wykonane jest ze specjalnego szkła mineralnego, które odporne jest na jakiekolwiek zarysowania. Zegarki Tag heuer, które swoim wyglądem przypominają bransoletki. Wykonane ze szlachetnego kruszcu lub też urozmaicone szlachetnymi kamieniami potrafią stanowić prawdziwą biżuterię, która we wspaniały sposób uatrakcyjni nasz wizerunek.
  
 Zachwycają ciekawą linią i zdobnictwem. Bardzo wiele osób kupuje również modele firmy Montres Charmex pod.

Xteam7 – My IT News

Kolekcja darmowych dodatków do Windows Mobile »


Działania

Informacja

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi