O czym chcesz poczytać na blogach?

Taft

Pierwszy portal blogowy - Onet.pl Blog


http://www.lithuaniaright.pl

http://www.autoklima.katowice.pl

http://www.katalog.pierwszyportal.pl

http://www.syta.chinska-zupka.com

http://www.tokenring.twoj-internet.com

http://precelek.eobgc.com

http://pozycjonowanie.promodir.info

http://niedbalska.cba.pl

http://taft.schowek123.pl

Z perspektywy Anioła... - bloog.pl

   
Przyszło mi do głowy coś jeszcze – podobno mężczyźni czują się nieswojo w obecności pięknych kobiet, więc teraz zastanawiam się jeszcze czy tacy uliczni komplemenciarze wybierają naprawdę te osoby, które im się podobają, czy raczej te, do których mają odwagę podejść... To podejrzenie jest o tyle uzasadnione, że dzisiejszy quasi-komplement usłyszałam po wyjściu od kosmetyczki, gdzie poleżałam trochę na fotelu z czepkiem na głowie, co fryzury mi nie poprawiło [a i Taft nie jest na każdą pogodę...], a w dodatku zostawiłam tam mój średnio starannie wykonany [ale zawsze...!] makijaż...

   

Cholera, mam tylko nadzieję, że nie wyglądam na jakąś bezbronną sierotkę Marysię, którą można sobie bezkarnie zaczepiać na ulicach...
  

(nie)Obiektywny blog o sukniach ślubnych

Ozdobą jest koronka i wstążka podkreślająca odcięcie, ale ten brak przeladowania ozdobami jest jej niewątpliwym plusem.Podobna jest i ta - prosta, odcinana. Ma więcej ozdób (wyraźne kwiaty), ale nadal nie jest przeladowana:Tej obcięlabym ten tiulowy ogon z tylu, ale oprócz tego - ideal. A gdyby jeszcze kwiatowe zdobienie na szelce bylo żywe (wiem, malo wygodne i marzenie ściętej glowy, ale np. do zdjęcia - polecam) - trudno byloby taki efekt podrobić.
Poniższe nie podobają mi się, ale jak pisalam - wiele z nich może być inspiracją. Może i Wy znajdziecie w nich coś ciekawego?

W tej ostatniej uwadze polecam bardzo ciekawy gorset. Szczególnie wykonany z tzw.tafty inteligentnej będzie się niezwykle prezentowal - mieniąc się wieloma kolorami (pod warunkiem, że tafta będzie kolorowa - na bieli lub ecru straci urok).

skomentuj (0)
Strona główna
marzec 2008

United States of America-lovers

Share this/Podziel się :)

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

(NIE)POKOJE

Dallas 1982

Jencks jest wrażliwy nie tylko na niesione przez wnętrze wspomnienia, ale także na doraźne sygnały przestrzenne na temat stanu konta klienta. Teoretyk rozumiał konieczność zatarcia granicy między budynkiem a billboardem (na co zwracał uwagę także Robert Venturi). Związek ten jednak wpłynął na zradykalizowanie środków architektonicznych celem wyraźniejszego przekazu, co Jencks ujął sprytnie jako wysoką wulgaryzację (haute vulgarization), oczywiście jej admirując. Oto przykład z opisu dzieł autorstwa Taft Architects w Teksasie:

Interesującym wątkiem tych budynków jest, jak u Gravesa, cienka, warstwowa fasada jako znak głębi i gęstości. Tam gdzie budżet nie pozwala na pełnię rzeźbiarskiej modulacji, owa gęstość może być okazana dzięki trompe l’oeil na niemal płaskiej skórze. […] Zapewnia to psychologiczny ekwiwalent bogactwa, którego brakuje, podobnie jak w stylach pompejańskich ukazujących architekturę, na którą nie można było sobie pozwolić.

Izek.blog.pl czyli moje miejsce w sieci

Urodzilam sie prawie lysa.
w przedszkolu mialam kucyki (urocze :// grr) przez co przypominałam dziewczynkę
idac do komuni - w 2 klasie podst mialam wlosy do pasa (zapuszczalam tylko na komunię)
po komuni drastycznie scielam :) i na rocznicy mialam za ramiona
rok pozniej bylam grzybem! ()
pozniej bylam mopsem (wlosy do ramion)
pozniej scielam na 1 - 4 cm (w zaleznosci w ktorym miejscu na glowie) i mowili na mnie Łysa
Od dosc dawna nosze fryzure zatytuowana LEWEK czy nielad artystyczny jak kto woli. Aby ja utzymac zuzywam co miesiac Czerwonego Tafta (lakier) i tegoz samego koloru pianke. A jeśli nie mam lakieru (bo zapomnialam wziac, albo po prostu skonczyl sie) nosze okrutnego PLASKACZA... (!)
Nie wspomnę o tym, że fryzurę, aby utrzymać w odpowiedniej długości należy co miesiąc podcinać (u fryzjera, w domowych warunkach wychodzi naprawde koszmarnie nierówno)
A ja już tego nie robię, gdyż... zapuszczam.
Cofne sie w czasie i bede znowu mopsem... ah jak ja to kocham :)

Dzisiejsza notke zasponsorowala Pluskota


skomentuj (2)

Historia Rachel Johnson - Gryffonki, która podąża własnymi ścieżkami. - Onet.pl Blog

Nienawidzi zakupów, jak każdy facet. - Tak, jakiś garnitur na pewno jest. - Piętnastolatek spojrzał na zegarek, który miał na ręce. - Siedemnasta.
-Do bani. - Rachel także nie chciała iść na bal. Jednak, co mogła zrobić? Dyrektor powiedział, że obecność jest obowiązkowa. -Idę się szykować. - Czternastolatka wstała z kanapy i udała się do dormitorium, które dzieliła z Hermioną i Lavander. Jej koleżanki właśnie się szykowały a ona dopiero zaczyna. Rachel wyjęła z białej torby sukienkę, którą kupiła w Hogsmeade.Sukienka była w odcieniu błękitu z tafty, z kaskadą tiulowych falban wypływających ze środka. Suknia była z tyłu długa, a przód miała ponad kolano, udrapowany i „przytrzymany” trzema dużymi kwiatami z tej samej tkaniny. Założyła sukienkę a następnie czarne szpilki. - Hermiona, pożyczysz mi ,,Ulizanną''? -zapytała Rachel a Hermiona podała jej żel do włosów. Następnie pokręciła włosy lokówką i założyła niebieski pierścień,który idealnie pasował do sukni.