O czym chcesz poczytać na blogach?

Tachykardia

zyrafiatko blog


Wywołana przez narkotyk głęboka i ostra depresja może prowadzić do myśli i prób samobójczych nawet przez długi czas od momentu zaprzestania jego przyjmowania.
Zmniejszenie potencji z równoczesnym wzrostem pożądania. Przy dużym pobudzaniu seksualnym ejakulacja i orgazm są trudne i niemożliwe do osiągnięcia.
Silne pobudzenie oraz zanik samokontroli prowadzi często do niespodziewanych, bardzo gwałtownych zachowań.
Skrajne wyczerpanie spowodowane długim okresem intensywnego przyjmowania narkotyku. Z reguły już po kilkudniowym "ciągu" osoba używająca amfetaminy zapada w przedłużony, niespokojny sen trwający nawet do 48 godzin.
Przedawkowanie przejawia się w postaci tachykardii, bólów w klatce piersiowej, nadciśnienia tętniczego i zagrażającej życiu zapaści sercowo-naczyniowej. W wyniku przedawkowania narkotyku może nastąpić nieodwracalne uszkodzenie drobnych naczyń mózgowych prowadzące do udarów mózgu.

Strona opracowana w oparciu o materiały udostępnione dzięki uprzejmości
Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz Polskiej Sieci Redukcji Szkód.


mam tylko jedna prozbe do tych co głębiej interesuja sie tym towarem lub ich znajomi...NOSCIE PRZY SOBIE REKAICZKI I MASECZKI JEDNORAZOWE...I NAUCZCIE SIĘ WSZYUSTKIEGO O TACHYKARDII ORAZ MIEJCIE OPANOWANE UMIEJETNOŚCI PRZYWRACANIA FUNKCJI ŻYCOWYCH...gdyz podobno jak sie zazywa "niezawielkie.

Sama weszłam do swego własnego piekła, sama w nie wsiąkłam i teraz nie potrafię z niego wyjść- Wywołana przez narkotyk głęboka i ostra depresja może prowadzić do myśli i prób samobójczych nawet przez długi czas od momentu zaprzestania jego przyjmowania.

- Zmniejszenie potencji z równoczesnym wzrostem pożądania. Przy dużym pobudzaniu seksualnym ejakulacja i orgazm są trudne i niemożliwe do osiągnięcia.

- Silne pobudzenie oraz zanik samokontroli prowadzi często do niespodziewanych, bardzo gwałtownych zachowań.

- Skrajne wyczerpanie spowodowane długim okresem intensywnego przyjmowania narkotyku. Z reguły już po kilkudniowym “ciągu” osoba używająca amfetaminy zapada w przedłużony, niespokojny sen trwający nawet do 48 godzin.

- Przedawkowanie przejawia się w postaci tachykardii, bólów w klatce piersiowej, nadciśnienia tętniczego i zagrażającej życiu zapaści sercowo-naczyniowej. W wyniku przedawkowania narkotyku może nastąpić nieodwracalne uszkodzenie drobnych naczyń mózgowych prowadzące do udarów mózgu.
czekam, czekam....
już niedługo!< "img src="http://www.eyesofchaos.com/gallery/311.jpg">
 
 

blog andoiel

Na wiecznosc. Ty, Serce, nie jestes czasoprzestrzen.
Serce: Mowisz tak, bo nienawidzisz milosci. Wiem, Ze tak jest. Nawet cie rozumiem. Bo gdy ona przychodzi wylaczaja cie. Oboje cie wylaczaja. Przenosza cie do piwnicy jak narty po zimie która minela. Masz tam przeczekac do nastepnego sezonu. Przeszkadzasz im.Zrozum to.Ty jestes przeciez Rozum, wiec latwo ci cos zrozumiec.
...
Rozumek: Sluchaj, Serce. Jak już tutaj tak sobie w cztery oczy rozmawiamy, to powiedz mi, Serce, o co ci tak naprawde chodzi.Dlaczego to robisz? ...
Boisz się, ze kiedys będziesz bilo nad urodzinowym tortem tragicznie pelnym swieczek i pomyslisz, ze twój czas minal, a ty nic nie przezylas? Zadnej prawdziwej arytmii, zadnej romantycznej dlugotrwalej tachykardii albo chociaz migotania przedsionkow? Tego się lekasz, Serce?...
Poza tym wylacz już te Geppert. Ile razy można sluchac tych samych smutkow „A gdy się zbudze, westchne coz, to wszystko bylo chyba zamiast”. Nawet ja już to znam na pamiec. I nie placz wiecej, Serce, bo gdy to widze, to trace Rozsadek...”
...”
J.L.Wisniewski2002-08-02 23:41:14 skomentuj (3)
Sens

Przegladam blogi...z dnia na dzien coraz ich wiecej. Każdy to inna historia. I oczy mi się smieja, kiedy czytam o tych wszystkich radosciach (choc tych mniej zdecydowanie).
A tu utknal gdzies czlowiek i nie może się wydostac..

Po prostu Nataluś.. - Onet.pl Blog

Po weekendowym wyjeździe zdecydowanie czuję sie porządnie zmęczona...

  • 1110 przejechanych km,
  • 3 noce spędzone w samochodzie,
  • pobudki o 5. rano przez trzy kolejne dni...

Intensywnie? Jak najbardziej, choć nie wiem, z jakim skutkiem.

 

W pokoju gorrrąco... Aż ciężko wysiedzieć..

 

Pozdrawiam.

N. :)

Natalinka (21:18)
2 kilka klopsów ;-)

06 lipca 2007
No i co? Jestem na farmacji AMB! :)

Radość, łzy, ulga, wzruszenie, tachykardia, przytulanie,

Bo poprostu Cie Kocham:** - Onet.pl Blog

Motyle w brzuchu, zawroty głowy, ugięte kolana, a jednocześnie rozchylające się uda...
7. Twoich jędrnych pośladków, które tak lubię poklepywać i w które uwielbiam wbijać paznokcie, gdy robi się naprawdę gorąco
8. Twojej nagiej klaty, którą uwielbiam ściskać gdy jesteś we mnie, a ja na Tobie i tylko ja mogę decydować o tempie i przebiegu naszych namiętnych chwil uniesienia
9. Twojego penisa, który tak niezwykle umiejętnie potrafi doprowadzić moje ciało do dreszczy, moją głowę do wariactwa, moje biodra do szybkiego tempa, moje sutki do sterczenia jak rodzynki na lukrowanych babeczkach, moje gardło do szalonych krzyków i jęków, mój język do zwariowanych ruchów wokół swoich ust i uszu, moje serce do wzmożonej tachykardii, moją muszelkę do szalonych skurczów wokół Twojej męskości, a moje wilgotne wnętrze do wewnętrznej powodzi pełnej rozkoszy, namiętności i Miłości!
10. Twojej niewyczerpanej pomysłowości w łóżku, dzięki której próbujemy tylu różnych, ciekawych, namiętnych i niezwykłych sztuczek
11. Twoich szeroko rozwartych źrenic i zdziwionego uśmiechu, gdy do melodii Katie Melua popycham Cię żebyś usiadł wygodnie na łóżku i kręcąc biodrami odpinam pasek i guziki płaszcza zsuwając go w dół na moje czarne szpilki ukazuję Ci półprzeźroczystą bluzeczkę i koronkowe skąpe majtki do których delikatnie zbliżają się czarne samonośne pończochy... całuję delikatnie Twoje usta i zbliżam się do nich swoim biustem,.