O czym chcesz poczytać na blogach?

Tabula rasa

good girl gone bad.

Same – wiem. Nie przepraszam, bo to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. To już naprawdę świadczy o tym, jak bardzo mi się nudzi.
A do tego na moim nowym laptopiku pisze mi się nad wyraz wygodnie :)
To pewnie znaczy, że będę tworzyć częściej :)


tfu-rczość
26.03.2008 :: 05:00 | Link | Komentuj (0)
Tabula rasa – cała w wyrazach.
Cała w wyrazach tabula rasa.
Raz, dwa, trzy – dzisiaj giniesz Ty.
Ha! Ha! A Ty będziesz jeszcze żył,
choć też wkrótce będziesz gnił.
Taki właśnie kaprys mam,
teraz Ty zostaniesz sam.
Tobie znów obiecać mogę,
że Ci urwie lewą nogą.
A ty wygrasz w totolotka,
zaraz potem Twoja ciotka
ta co ma te piersi duże
umrze Ci przy rurze.
A ty wdepniesz w od psa.

olga-p blog

Od ideału.Tak, właśnie dlatego brak ideału na świecie jest taki wspaniały. Świat jest dzięki temu piękniejszy! Cieszę się, że nie ma na świecie ideałów^_^, że nie ma nawet jednego ideała=)Świat jest piękny właśnie, dlatego, że nie ma w nim rzeczywistego ideału!PS. W woli uniknięcia niejasności. Używając w tej notce pojęcia "ideał" mam na myśli coś bez skazy, taką tabula rasa wad.


Tak to była notka Moniki teraz mój komentarz.

Wybacz Moniko ale jestem zbulwersowana i to dość bardzo. Tekst "Nikt nie jest i nie będzie idealny, nawet Bóg. Gdyby Bóg był idealny stworzyłby idealnego człowieka, ale tego nie potrafił - bo nie jest idealny." Sprawił iż zagotowała się we mnie krew. Jestem katoliczką wierzącą i.

siedziejesie blog

 

2008-08-18 10:20:39 >> pausa

Miesiące milczenia... spowodowane ostatecznym rozpadem związku z P, przeprowadzką do nowego mieszkania, zmianą pracy i całym chaosem komunikacyjnym jaki naróśł...

Jest czysto wszedzie. Mam tabula rasa, czyste konto, choć przeszłość mnie trochę jeszcze ściga - mam nadzieję, że to wszystko jest chwilowe i że za chwilę taula rasa będzie całkowita - pozostaje mi póki co rozliczanie rzeczy i pzeszłości..

Ruda mówi- napisz o tym książkę. Ale powstało już tyle książek o ludzkiej głupocie, że pisanie kolejnej, nawet szalenie interesującej uważam za stratę.

*Fruń do księżyca, wyszeptała do siebie, fruń do księżyca.*

wtorek, 23 marca 2010
Czysta.

Nie ma Cię. Nie ma was. Nie ma, nie ma. Nie ma jesteś. Jesteś niema. Nie istniejesz. Zbiór pusty. I kropka goni kropkę. Łap, łap, zanim zniknie. Zanim znikniesz. Zanim z nim pomkniesz. Nieszczelny dzban bez obcasów. Czysta. Rasa ta. Ta rasa. Była tabula. Tabula rasa.

15:28, evvelinka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 marca 2010
Married.