O czym chcesz poczytać na blogach?

Tablice rejestracyjne

Polskie Tablice Rejestracyjne | Just another WordPress.com weblog

Do tablic zwyczajnych, indywidualnych i zabytkowych (tylko dla samochodów). Pełni rolę trzeciej tablicy. Znajduje się na niej:

  • numer rejestracyjny pojazdu,
  • litery PL,
  • flaga Polski.

Właściciel pojazdu powinien umieścić nalepkę kontrolną w prawym dolnym rogu przedniej szyby. Pomimo że obowiązujące obecnie tablice rejestracyjne mają zamiast polskiej flagi 12 gwiazdek Unii Europejskiej, to wzoru nalepki nie zmieniono – znajduje się na niej nadal flaga polska.

Uchwycone w kadrze

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

/obcoświat/

Cudem Bartek nie ulega kompromitacji wraz z Hubertem. Wyszło nawet fajnie.
W ramach bycia kierowcą rodziców jedzie po nich na posh party artystyczne do ich znajomych. Zostawia samochód na Bogusławkiego na dwadzieścia minut, celem złożenia życzeń wyżej wymienionym. Jest to wystarczający czas dla złodziei, którzy z uciechą kradną mu obie tablice rejestracyjne. Tymczasem, złożywszy życzenia przyjaciołom rodziców, pożywia się delicją szampańską z orzeszkami. Potem okazuje się, że to nie były orzeszki tylko kawałek zęba. Boli.

Niedziela, 6 lutego: Nic się nie dzieje tylko i wyłącznie dlatego, że Bartek pozostaje w domu, koncetrując się na popadaniu w marazm.

paskudny światek według zettk_i

Przy otwarciu nr 41. O mały włos a by się nie załapał. Mówił, że dochodziło tam prawie do rękoczynów, zwłaszcza wtedy gdy rzucali się Ci, którzy przyszli najpóźniej i próbowali wepchnąć się po ten bezcenny numerek ;o) Wyszliśmy z urzędu o 16.30, dostaliśmy tymczasowy dowód rejestracyjny i nowe unijne tablice rejestracyjne ;o) już mamy unijny pojazd. Jak przyglądam się na tabliczki innych autków to widzę, że niewiele jest UE, większość PL... przyjnajmniej przez chwilę jesteśmy krok do przodu...

Potem pojechaliśmy do Allianz zmienić OC, bo było na poprzedniego... i tam zaczęły się numery...

just fly

Coś złego może mnie spotkać.
I nie lubię pawich piór. I ogółem piór.
I wróżę z akacji. W sumie z rumianku też, ale szkoda mi kwiatka. Bo lubię rumianek.
I na włosie też sobie wróżę...
Kocha.... nie kocha...
...jestem przesądna. Ale nikt o tym nawet do końca nie wie. Bo przesądy trzeba znać. A po co komuś tablice rejestracyjne? Albo jak można zapamiętać czyjąś przypadkowo spotkaną w tłumie osobę?
***
chora. Znowu. Za często coś. Chyba za poprzednim razem trzeba było jednak więcej leżeć w łóżku.
Ja to już nawet nie muszę mieć wirusów w sobie, żeby wiedzieć, że niedługo zachoruję. Po prostu wtedy mój organizm przestaje.