O czym chcesz poczytać na blogach?

Tablice maturalne

dzikisex.mblog.pl - mBlog

Tomek byl najlepszym uczniem w klasie. Byl to jego ostatni rok biologii. Ze sprawdzianów piatki. Na lekcjach siedzial w ostatniej lawce i przygladal sie Dorocie. Czasami jego reka mimowolnie ruszala w strone rozporka. Gapil sie bez przerwy w swoja pani biolog, gdy ta chodzila po klasie. A gdy scierala tablice. Rozkosz.
Lubil patrzec na nia, gdy na przerwie po schodach wbiegala na drugie pietro. Jej biust skakal z lewej na prawa a ona wydawala sie taka zmeczona dzwiganiem swego rozkosznego, jedrnego ciezaru. Tak naprawde byla zmeczona ciagla praca. Byla jedyna biologiczka w szkole. Musiala sprawdzac.

Dzikisex | skomentuj (0)
Ten dzień zacząłem jak zwykle. Szybki prysznic, śniadanie, ubieranie się i do szkoły. Jak zwykle koledzy musieli czekać na mnie pięć minut. Punktułalność nie jest moją domeną. Chodzę do liceum, do klasy maturalnej. Mam to szczęście, że dziewczyny z 4b, do której chodzę, są wyjątkowo piękne. Z wszystkich lasek z mojej klasy najbardziej pociągała mnie Kasia.
Kasia była zadbaną, farbowaną na rudo, szczupłą dziewczyną. Lubiła nosić bluzki z dużym dekoltem, a pokazywać miała co..

"Człowieka można osądzać zarówno po jego wrogach, jak i przyjaciołach" Artur Schopenhauer - Onet.pl Blog

Pomimo dwunastu godzin snu. Frank wziął moje rzeczy i razem wyszliśmy z pojazdu. Przez chwilę panowało między nami milczenie. Na peronienie było wielu ludzi, większość z przebywających tam, to pracownicy. Dworzec nie wyglądał zachęcająco. Czas odcisnął na nim swoje piętno. Odrapane tablice wręcz odpychały. Kosz na śmieci nie sprawdzał się w swojej funkcji, ponieważ na podłodze walały się resztki jedzenia i różnego rodzaju odpadki. Stary zegar zatrzymał się, wskazując złą godzinę. Jakby niespodziewanie wszystko umarło.Przyglądałam się temu ze zdziwieniem, malującym.Pod jakim kontem się patrzy. W tym miasteczku nie wszystko wygląda na wymarłe. Szkoła wygląda zjawiskowo, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie.  Mamy tu bardzo wysoki poziom nauczania, śmiem twierdzić, że najwyższy w Minnesocie, a już na pewno w całym hrabstwie  Hennepin. W klasach maturalnych wszyscy zdają, ponad osiemdziesiąt procent z wyróżnieniem. Większość absolwentów tutejszego liceum to ludzie, którzy wiele osiągnęli, nie tylko na szczeblu naukowym i kulturowym. Nauczyciele są stanowczy, sumienni i ich nauka zawsze przynosi rezultaty. Nowym uczniom bardzo trudno jest.

Spoon too big


impresje rozmaite
starsza pani w tramwaju czytała pożółkłe strony
Roy przysunął się bliżej, ugryzł ją w szyję.
- Na wiosnę zabiorę cię na bal maturalny - obiecywał.
starsza pani uśmiechała się niewinnie.


Dworzec Kraków Gł. 22:40.
puste perony, puste wagony,
na ławce obok leży człowiek,
z jego pustego brzucha rozlega się
BULGOT.
wyprodukowała Qsiaq dnia 2006-01-04 o 20:48:09
Drugie, z futrzanymi czapkami i szalikiem z piórek
Inne szminki szukając, choć przez L'oreal zrobiona...
Inne stukając o ziemie białymi kozaczkami
Czego stukot różowe Emu nie zagłuszą.

III
Chłopcy kupują samochodom pobłękitniałym od nieba nowe naklejki
W tablice rejestracyjne wpisują lanserskie teksty
Przeogromny napis, co się na szybie koleba
Czerwone łuki kształtne... HONDA!

IV
Siadają w fotelach i toną..wychodzą w rytm d'n'b
I świecą w ultrafiolecie a blask ich zimny omusnął,
I po nocach w światłach.

zimno zdarło z niej resztki ciepła --> uratuj ją dopuki nie utoneła

Z ich filmową realizacją.

4

Zwracając uwagę na obraz stwarzania świata w ujęciu biblijnym w poetyckiej wizji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, dokonaj analizy i interpretacji wiersza "Przypowieść".


Matematyka
tu tylko link
zadania maturalneskomentuj (1)& pogoda kłamała & 2003-05-15 19:26:27


Dzisiaj mialam wyniki z matury ( czesci pisemnej ).

Na poczatku byl pelen pesymizmu nastroj . Mowilismy " jaka pogoda takie oceny ". Weszlam do szkoly ze znajomymi i powiedzieli nam ,ze wyniki beda odczytywane na samej gorze.

Nasz dyrektor na poczatku jak zwykle gadal bezsensu i ladu zanim wywiesil tablice z nazwiskami tych , ktorzy zdali.

Wiekszosc tych , ktorzy odczytali oceny szalalo z radosci , skakali az do sufitu ( zreszta ja rowniez nie zachwywalam sie zbytnio normalnie).

Podsumowanie wynikow:
-z mojej klasy z matmy nie zdala tylko 1 osoba z 20. A reszte klas to.

..::: wiem jeśli czuję, a znalazłam właśnie w tobie odwagę siłę i intelekt... :::...

Zadowolony

Wy też bądźcie"
[*] [*] [*]

skomentuj (4)

2005-04-09 09:20:46
...Wszystko się zmienia...
Dziś sobota. 9 dzień kwietnia.dokładnie za...12 dni pierwszy egzamin maturalny.Późneij nastepny i nastepny i nastepny.Wstałam własniezeby zrobić jakies cwiczenia z angola.Zeby pouczyć się słówek, żeby obejrzeć 'Quo vadis',żeby poprawić konspekt, żeby skserować kilkadziesiąt stron pewnej książki, żeby zacząć robić tablice na prezentacje...o boszze.I przez to wszystkie moje plany poszły sie ...
no nieważne!Co się odwlecze to nie uciecze.
Spokój bo już nie muszę sie uczyc na biologie, polski,czy spisywac mate.Ocenki są już wystawione.Jest dobrze.Moglo byc gorzej.Ale znajac siebie mogło byc tez.