O czym chcesz poczytać na blogach?

Tablet samsung

Ludzik pisze ładnie i nieskładnie…

Świat, a jednak coraz bardziej denerwujące są problemy z jego ujednoliceniem. Jedni wprowadzają nowsze wersje, drudzy doskonalą swoje nakładki na system (np. LG, HTC) i zakrywają to, co nowe. Samo Google wprowadza co pewien czas nową wersję systemu. Jedną na tablety, czyli 3.x o nawie Honeycomb, oraz z gałęzi 2.x.x (Froyo, Gingerbread) na smartfony. Ostatni krzyk mody to Ice Cream Sandwich. Nim się jednak specjalnie nie będę na razie przejmował. O ile rozgraniczenie na wersje tablet-owe i na telefony jestem w stanie.Już nie do końca. Myślałem, że uwolnienie systemu i przekazanie kodu źródłowego wyjdzie wszystkim na dobre. Niestety… Każdy producent stosuje własne rozwiązania, własne kompilacje i własne udoskonalenia sprzętowe. Właśnie dlatego coś, co działa w Samsungu nie musi działać w LG i na odwrót. Do tego dochodzą tzw. nakładki systemowe, które także wpływają na zgodność wersji. Gdyby zastosować “czysty” system Android prawdopodobnie byłoby prościej. Tak sobie więc myślę, że Google nie współpracuje.

Pierdolone życie - rzygam Tobą!

Nocą płaczę,
myśląc o Tobie,
pamiętając jak zatracałem się w Tobie

skomentuj (7)


2006-04-03 15:04:36
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Ojarany jak stado dzikich słoni z sawanny, po dwóch tabletach...
Jak zobaczycie debila w bokserkach, który tańczy na balkonie, a z jego domu wydobywa sie muzyka na pół osiedla, to nie wątpliwie będę to ja.
A bo słonko wyszło i mnie naszla ochota na zabawę.

skomentuj (7) Fajne.
Ale nie, lepiej by się kłóciły i biły o mnie... kobiety.
Wymarzyłem sobie mp3 playera. Ale teraz takiego swojego. Koniec z pożyczaniem. Taki, bym mógł go wziąść i pizdnąć w ścianę jak się zatnie.
Tak, mój przenośny odtwarzacz mp3. Samsung YP-U1 512mb.
Mmmmm... sweat.
No tak. Tylko jest mały problem. A jakże, ka zwykle. Otóż zakupiony w tym tygodniu zostanie nowy dysk (bo na moim standardowym 80gb już nie zostało dużo mijsca). No i w całości, nowy dysk jest finansowany z.

Mobilol

Jeżeli na waszym biurku panuje artystyczny nieład, średniowieczna jesień lub po prostu burdel, firma Fujitsu przygotowała coś specjalnie dla was! Lifebook, bo tak nazywa się nowy projekt, to laptop, telefon, aparat i tablet subtelnie upchane w jedno całkiem nieduże pudełko z ekranem, by żyło się lepiej, oddychało swobodniej i siedziało na tronie przyjemniej. Niestety, tak jak w milionach różnych bajek na całym zwariowanym świecie, tak i w naszej musiał znaleźć się czarny charakter, który zrobi wszystko, aby przelcieć księżniczkę, okraść króla i w końcu opanować całą wioskę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tagi: apple fujitsu lifebook patenty Samsung
23:04, yeonai , Inne

Jeżeli na waszym biurku panuje artystyczny nieład, średniowieczna jesień lub po prostu burdel, firma Fujitsu przygotowała coś specjalnie dla was! Lifebook, bo tak nazywa się nowy projekt, to laptop, telefon, aparat i tablet subtelnie upchane w jedno całkiem nieduże pudełko z ekranem, by żyło się lepiej, oddychało swobodniej i siedziało na tronie przyjemniej. Niestety, tak jak w milionach różnych bajek na całym zwariowanym świecie, tak i w naszej musiał znaleźć się.

Edukacja Mobilna

  Między urządzeniami w chmurze
 • Tablet Amazon Kindle Fire « Edukacja Mobilna o Samsung Galaxy Tab – tablet
 • Tablet Amazon Kindle Fire « Edukacja Mobilna o Acer Iconia Tab – tablet do nauki i zabawy
 • Archiwa

  • Luty 2012 (1)
  • Grudzień 2011 (1)
  • Listopad 2011 (1)
  • Wrzesień 2011 (9)

  Samsung Galaxy Tab – tablet

  Posted: 25 Wrzesień 2011 in PORADY&TESTY, TABLET
  Tagi: edukacja mobilna, samsung galaxy tab, tablet
  2

  Samsung Galaxy Tab 10.1, co prawda dostępny jest już od dłuższego czasu, jednakże w dalszym ciągu jest to jeden z najlepszych tabletów, jakie możemy obecnie.