Zaczęłam swoją pierwszą pracę na poważnie i tym były pochłonięte moje myśli. Nawet prezentów nie mogłam kupić nie wiedząc, kiedy dostanę wypłatę;) skończyło się na dwóch swetrach z firmy wysyłkowej Q. dla N. Oba przyszły szersze niż dłuższe mimo iż starannie wybierałam rozmiar na podstawie podanej w katalogu tabeli rozmiarów. W każdym razie polecam wszystkim daleko idącą ostrożność przy zamawianiu czegokolwiek z niemieckich katalogów z odzieżą;) Do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, nie wspominając kosztach wysyłki których nigdy nie odzyskam;)

Wierzę w perfekcję i chcę ją osiągnąć })i({ - Onet.pl Blog

Spanie krócej, niż 6h stymuluje , pobudza apetyt nawet o 15%! Dłużej śpisz – mniej jesz.

16. Niska temperatura pobudza organizm do spalania kalorii, musisz się 'ogrzać'. Nie podkręcaj ogrzewania! Bierz zimny prysznic, więcej spalisz.

17. Jedz małymi sztućcami dziecięcych rozmiarów, dzięki temu zjesz mnie. Biorąc jedzenie do ust więcej razy, twój mózg szybciej otrzyma informację, że powinnaś już być syta.

18. Jeśli jesteś bardzo głodna możesz wziąć do ust landrynki, najlepiej te niskokaloryczne, a potem wypluć je. Twój organizm dostanie informację,.Podziękuje Ci i odwdzięczy się bardziej za śniadanie niż za dodatkowe 7 minut snu. Zamiast rezygnacji z posiłku zjadaj małe porcje.

20. Bądź świadoma faktu, że tort lodowy jest bardziej tuczący niż szpinak, ziemniaki bardziej kaloryczne niż pomidory, itp. Bez wkuwania na pamięć całych tabel kalorycznych zapamiętaj, które pokarmy mogłabyś, równie dobrze jak do żołądka, pakować sobie w uda i biodra.

21. Nie opowiadaj bez przerwy wszystkim o swoim odchudzaniu, bo zanudzisz wszystkich na śmierć.

22. Przez cały czas staraj się być zajęta a jedzenie stanie się.

GL6: Ekstraklasa - tabela

Metrów zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Wynik 4:0 utrzymał sie do ostatniego gwizdka, mimo, iz w tym meczu spokojnie mogliśmy ustrzelić jeszcze kilka bramek. W 2 połowie kilka okazji (głownie ze stałych fragmentów gry) do zmniejszenia rozmiarów porażki mieli nasi rywale, ale nie potrafili nawet wykorzystać rzutu karnego (pilka odbiła sie od słupka).

Wynik meczu odzwierciedla przewage jak mieliśmy w tym spotkaniu. Przed nami wiele trudnych meczom, gdzie będziemy mieli okazje.