O czym chcesz poczytać na blogach?

Szymon wydra

Blog Layla184

    Na 1 sierpnia 2005).W reprezentacji Polski zagrał  35 spotkaniach  i strzelił  1 gola(z Islandią).Zdobył Mistrzostwo Polski z Wisłą Kraków w sezonach 200/2001,2002/2003,2004/2005.
spojrzało i nie tylko..: 8 Na proźbę Olgi:Szymon Wydra. 2006-06-26

Taniec z gwiazdami i Doda
Według dziennika "Fakt", w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" wyst±pi± muzycy. Gazeta podaje, że w programie maj± pojawić się Doda, Monika Brodka, Szymon Wydra i Tomek Makowiecki. Taniec z gwiazdami i Doda!

spojrzało i nie tylko..:

DodaElektroda - Onet.pl Blog

Nie wiedzieli co odpowiedzieć, co Edyta szybko wykorzystała krzycząc: Nie? A jakby przyjechała blondyna, to by się wam podobało?

To samo mówiła też niedawno na jednym z koncertów. To tak jak Szymon Wydra - jeździ po Polsce i na każdym koncercie wyśmiewa Dodę, by zyskać poklask. Cały czas tym samym tekstem.

diamond676 (20:17)

Blog feelomanka

W 5 kategoriach!
Oto one:

Album Roku:

Feel - „Feel”
Kasia Cerekwicka – “Pokój 203”
Patrycja Markowska – “Świat się pomylił”
Szymon Wydra & Carpie Diem – „Remedium”

Artysta Roku:

Łukasz Zagrobelny
Maciek Silski
Piotr Kupicha
Szymon Wydra

Hit Roku:

Łukasz.

ll Doda i tylko doda ll - Onet.pl Blog

Na mnie moj nr. to 4 mam nadzieje ze zaglosojecie pozdrawiam i teraz mpare newsow : )

Wydra nienawidzi Dody?

Niedawno pisaliśmy o tym, jak Szymon Wydra nabijał się z Dody na koncercie. Namawiał publiczność do "przekazania sobie znaku pokoju", ale żeby "nie kojarzyć tego z kolorem różowym i mini". Okazuje się, że nie był to jednorazowy przypływ.

e-tam blog

Swojego miejsca. poki co walcze ze strachem - zostac w domu, robic staz, a potem osiasc w bibliotece, czy wyjechac do londynu i tam robic nie wiadomo co, ale zyc, poznawac, bawic sie...

a jutro z okazji Dni mojego miasta koncert zagra Szymon Wydra i Carpe Diem. jakos szczegolnie za nim nie przepadam, ale co atrakcja to atrakcja, sprawdzic trzeba. pojde sobie z takimi starymi kumpelami, co to ich dawno dawno nie widzialam, a razem sie wychowywalysmy. przyjaciolce chyba znac nie dam, bo.

~~Music and dance~~ - Onet.pl Blog

Carpe Diem

Szymon Wydra & Carpe Diem – polski zespół pop-rockowy założony w 1992 roku w Radomiu przez wokalistę i lidera Szymona Wydrę.

Obecny skład
Szymon Wydra – wokal
Zbigniew Suski – gitara
Karol Sionek – instrumenty klawiszowe
Jarosław Suski – perkusja

(12:52)

Butterfly`s Kiss

Do pracy chociaż w tym tygodniu szefowa chciała mnie wyrzucic juz kilka razy, a jest dopiero wtorek ;] jeszcze zapłakałaby za mną.. hehe
ten weekend to bedzie niezła zabawa, dni Kluczborka są.. podobno Ingrid (czy jak to sie tam pisze), Wydra czy coś tam takiego bedzie.. hym... ale ludziska beda cieszyc buźki i plątać się będą nóżki..
aha mozie będę miała drugiego kotka czarnego z białymi adasiami na łapkach..
hmm to jakaś mania na kotki, mój bracik.

(2)

dni Kluczborka... 2005-06-27 12:33:05

...były super, nie żałuje ani chwili spędzonej na koncertach no i oczywiście z moim kochanym Grzesiem...
w pierwszy wieczór śpiewał Szymon Wydra (super zabawa) wspaniałe pożegnanie Szymona z Kluczborkiem, In-Grid też była rewelacyjna... polecam jej koncerty...
ogólnie rewelka
no a teraz niestety szara rzeczywistość ale tylko do czwartku do 22 hihi
od.