O czym chcesz poczytać na blogach?

Szyjka macicy

Odchudzanie

« Cukrzyca objawy
oneironatyka »

Rak szyjki macicy

Posted by odchudzanie2 on September 5, 2011

Rak szyjki macicy – pierwotny nowotwór złośliwy szyjki macicy
Inwazyjnego raka szyjki macicy poprzedza stan zwany wewnątrz nabłonkową neoplazją szyjki macicy (CIN)
CIN może ulegać przemianie do raka inwazyjnego (sama nie.

życiowe epizody - Onet.pl Blog

Cie swoimi ramionami i mocno przytuliłem. Moje usta poczeły szukac Twoich ust i zachłanie je całować. Jeszcze przez chwilę poruszaliśmy sie w niezmienionym rytmie, wreszcie zastygliśmy w miłosnym uścisku. Czułem jak pulsujesz. Skurcze macicy zasysały grubego jeszcze głębiej w Ciebie, a kazdy jego...choćby najdelikatniejszy ruch powodował na Twojej twarzy grymas rozkoszy. Byliśmy opleceni miłosnym uściskiem naszych ramion, ciał i dusz. Cóż za cudowne uczucie...dwojga kochających.Biodra i wbiłem sie w Ciebie grubym głeboko..jak tylko mogłem. Poczułem cudowne ciepło i wilgoć Twojego glebokiego wnetrza. Wypełniałem całym sobą Twoją kobiecość...dokładnie Cie penetrując. Moje ruchy były rytmiczne, głebokie. Czułem jak Twoja szyjka masuje główkę grubego, ociera się o niego przez co każdy ruch, przyprawiał mnie o drżenie całego mojego ciała, wywoływał extazę, stan w którym przestawałem nad soba panować. Z moich ust wydobywała sie ślina a mój przyspieszony oddech.

Kropka W Roli Mamy - Onet.pl Blog

Dodatkowa waga Cię spowalnia a podczas chodzenia masz wrażenie, że dziecko jest bliskie wypadnięciu (nie martw się - nie zrobi tego!). Jako, że data rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, dlatego Twój lekarz będzie chciał sprawdzić Twoją szyjkę macicy by zobaczyć czy się rozszerza. Ważne jest także, aby wiedzieć jak daleko i jak szybko dziecko schodzi w dół. Chociaż poród może iść drogą, jaką przewidziałaś jest możliwe, że nie wszystko będzie dokładnie tak jak zaplanowałaś..

W tym ostatnim miesiącu ciąży Twoje ciało przygotowuje się na to ważne wydarzenie. Pozbędzie się ono czopa śluzowego, czyli bariery ochronnej, która znajdowała się w szyjce macicy przez cały okres ciąży, a szyjka macicy ulegnie zmiękczeniu, a może nawet zacznie się rozwierać. Mimo iż oba te objawy to oznaki wczesnego etapu porodu, nie spiesz się jeszcze do szpitala lub centrum porodowego - do momentu rzeczywistego porodu mogą upłynąć jeszcze.

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

Porodu, a druga gdzie stalo moje lozko, posiadala w wyposazeniu jakies gigant pilki, fotel i krzeselko z dziura...
Jedno wiem na pewno, gdyby nie obecnosc  Łukasza nie dalabym sobie rady.
Co jakis czas przewijali sie lekarze i badali rozwarcie szyjki macicy, ktore jakos sie nie zmienialo, skurcze rowniez sie nie nasilaly. Dodatkowo co godzine musialam sobie mierzyc poziom cukru, jak rowniez badano mi cisnienie...
Nie wspominajac o tym ze zeby isc siusiu za kazdym razem odlaczano mi kroplowki, by w.

kaska-dupaska blog

Jak najbardziej logiczna.
   No to pojechaliśmy z Mariuszkiem do jednego szpitala- uroczy szpital, na ul. Kamińskiego. A tam już mniej uroczy i wykwalifikowany Pan Dr, który stwierdził, że właściwie to ja zaraz rodzić będę, bo szyjka macicy praktycznie przestała istnieć, a Dziecie na samym czopie się trzyma... A, że u nich miejsca brak na patologii ciąży, to niech sobie na ul. Dyrekcyjną podjadę, bo tam mają dobry sprzęt do opieki nad wcześniakami... Z tysiącami myśli.

aborcjatomorderstwo.blog

Wolne tłumaczenie z języka angielskiego
źródło: www.abortionismurder.com

Dilation and Evacuation (Rozszerzenie i usunięcie) jest zabiegiem wykonywanycm w drugim trymestrze ciąży. Żeby mógł się odbyć, wpierw szyjka macicy musi zostać rozszerzona - dwa lub trzy dni przed aborcją. Służą do tego wkładki wykonane ze sprasowanej rośliny, algi zwanej laminaria. Wchłaniając wilgoć, wkładki pęcznieją, rozszerzając szyjkę macicy.

Kiedy kobieta powraca.