O czym chcesz poczytać na blogach?

Szukam pracy

iwcia.blog

Stworzyc zdrowe relacje z innymi ludzmi, obojetnie czy chodzi zwyklych znajomych, przyjaciol lub milosc. Staram się kazdego dnia zyc wg takiego zdrowego wg mnie sposobu.

Teraz skupiam się na nauce do poprawki, ogarnieciu tematu pracy i rozważeniu propozycji Kamyka., na prawku i na ukochanym fitness klubie!! nic samo się nie zrobi. wiec krok po kroku do marzen, do celu i do sukcesu!

skomentuj (0)

Podejścia. dziś troche się rozmarzyłam...zwyczajnie dałam się ponieść. Mam marzenia, wierzę, że mogą się spełnić jesli to wlasciwa droga. pozostało mi wierzyć , czekać i zrobic krok w przód. Bardzo bardzo chcę!!!

~~ szukam sensu...szukam dobrej drogi...krok po kroku mysle, działam, tesknie i marze. nie lubie tesknic!~~
BĘDZIE CO MA BYĆ!! trzymam się dobrych niedzielnych rad. szukam siebie i powoli odnajduję.

skomentuj.

Student szuka pracy

Wygląd odrobinę inaczej. Odbywanie stażu można rozpocząć przed ukończeniem 25. roku życia, lub przed 27. rokiem życia, jeśli od daty ukończenia szkoły nie minęło 12 miesięcy. Koszty zatrudnienia stażysty pokrywa w całości Urząd Pracy. Aby podjąć staż, należy być zarejestrowanym w Urzędzie Pracy. Podobnie jak w przypadku praktyk, w świetle prawa stażysta wciąż pozostaje osobą bezrobotną. Może być zatrudniony na okres od 3 do 12 miesięcy a jego czas pracy nie.

Kanał informacyjny

  • RSS

O mnie


    Cześć!

    Mam na imię Jacek, ale mówią na mnie Jacuś Pracuś. Jestem studentem i od niedawna szukam pracy, co okazuje się wcale nie takim łatwym zadaniem. Na moim blogu możesz poczytać o.

oportunistka - Onet.pl Blog

Jestem tak zła na siebie, że dałam się wciągnąć w takiego rodzaju rozmowę. A może zła na siebie, bo właśnie powstrzymałam się od komentarza. 
Myśle co mi dolega... przeglądam kolejne oferty pracy, decyduje na które odpowiedzieć. I nagle okazuje się, że już nie jestem tak otwarta jak byłam jeszcze tydzień temu. Nagle wybieram już tylko te oferty, które są związane z takim stanowiskiem, o jakie się nie dawno starałam. Uświadamiam sobie, że już nie szukam pracy, a jedynie możliwości by udowodnić sobie... czy moze innym... że nadaję się do tej pracy, że sobie poradzę na tym stanowisku. 
Jestem świadoma... swiadoma błędów, które popełniam, świadoma.

Blog Martunia005

W kimkolwiek współczucie, tylko po to by się wygadać. Po za tym zaniedbałam tego bloga i to dosyć mocno ale niestety nie miałam ochoty lub mi się nie chciało. Dzisiaj mam ostatni dzień urlopu, jutro jadę po papiery do mojej byłej pracy – bo kończy mi się umowa… Matko święta… - najgorsze przede mną szukanie pracy, wiadomo ogłoszeń o pracę jest dużo, lecz nie każdy będzie chciał przyjąć młodą osobę z krótkim doświadczeniem.

Pomysł nie jest dobry. Mogę go wypróbować dopiero za dwa lata, bo wtedy skończę edukację….
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak gastronomia i praca w swoim zawodzie, co z tego wszystkiego wyniknie nie wiem. Jak na razie szukam pracy i wtedy wszystko się rozwiąże. W najbliższym czasie postaram się napisać kolejną notkę. Pozdrawiam
Komentarzy:

Przywiez pieniadze z zagranicy

Komunikatywnie , by dogadać się ) inaczej jesteśmy skazani na zatrudnienie przez Polaków którzy niejednokrotnie zatrudniają na czarno , za niskie stawki , wykożystują nas i nigdy nie mamy gwarancji ze nam zapłacą.

Proponuję szukać pracy w niemczech tak jak to robią NIEMCY , czyli na Niemieckich stronach , które są po Niemiecku! ( google chrome przetłumaczy panstwu oferty, ale rozmowy kwalifikacyjnej juz nie ) Polecam szukać na  naprzykład stronie :  http://jobboerse.arbeitsagentur.de/  , o pracę bardzo łatwo , wybieracie państwo kategorię która was interesuje, ofert jest bardzo duzo , wysyłącie CV na adres zamieszczony w ogłoszeniu , lub dzwonicie. Niemcy potrzebują pracowników , ale gdy szukamy na polskich stronach przcy w niemczech , no cóż…

Również świetnym sposobem na szukanie pracy z granicą jest obwieszczenie wszysktim znajomym że chce się wyjechac za granicę , ze szuka się pracy , ewentualnie gdy ktoś.

MOJA TELENOWELA - bloog.pl

Dziś kolejna sesja z moją psycholog. Wiecie co, to dość niesamowite ale jest całkiem nie źle. Mam ogromną potrzebę bycia szczęśliwą. Uczę się o sobie tak dużo, i może dzięki temu moje życie będzie lepsze.  Powoli poszukuję pracy nie to żebym się śpieszyła ze znalezieniem jej, ale jak to w spektaklu Klimakterium – TKJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli teraz kurde ja !!!!!

Idą święta, czas choinek, mikołajów i lampek na każdym kroku. Kolendy i.

Z nami czy z ex żoną czy też sam. To ma jakiś sens. On nie jest pewien czy mnie kocha czy nie.

Zapytał się dlaczego jestem taka oschła  przez telefon. Nazwał mnie Panią z urzędu skarbowego. No cóż prawda jest taka, że szukam jak sobie z tym poradzić i chyba łatwiej mi z tym. Opowiadałam mu, że mam ochotę czasami do niego zadzwonić i porozmawiać. On, że powinnam. Jednak ja wiem, że jeśli tak będę robić, a on dojdzie do wniosku że chyba zmieni się w.