O czym chcesz poczytać na blogach?

Szukam chłopaka

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia. Możesz go jedynie nie stracić... - bloog.pl


To wiersz Haliny Poświatowskiej... Śliczny. A ja nie mam komu czegoś takiego powiedzieć... A tam. Nie brakuje mi faceta. No może troszkę, ale chyba chodzi o uczucie. Nie szukam chłopaka, szukam miłości...
Przez trzy dni łaziłam z Renią po sklepach i nic takiego nie kupiłam. W sobotę byłyśmy u fryzjera. Chcemy na wakacjach pracować, obojętnie gdzie, ale nic nie ma. Potem.

All Good Thinks - Onet.pl Blog

Okres zachwytu wszystkim co indyjskie. Hindusi są genialni:)Zagadują jak mało kto i są często uśmiechnięci. Swoją drogą,jeden Hindus chciał mnie wyswatać ze swoim bratankiem:) Myślałam,że żartuje, bo wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Na początku zapytał mnie czy mam chłopaka. Odpowiedziałam, że nie.Na co on: „Aaa! Czyli szukasz!” Z uśmiechem od ucha do ucha odpowiedziałam, że nie. „Ale ja mam dobrego bratanka. On będzie o Ciebie dbał” i... odwrócił się na pięcie wołając w kierunku zaplecza: „Abibeek” (chociaż tak naprawdę nie pamiętam już jak miał na imię ten chłopak). Wyszedł więc...„Abibek”....:) Nigdy jeszcze nie widziałam tak spłoszonego chłopaka. Powiedziałam mu, że jest bardzo przystojny, ale nie szukam chłopaka. Jego wujek dodał tylko: „Wyjechalibyście do Polski, on by o Ciebie dbał i byłabyś szczęśliwa”. Widząc jednak mój przeczący ruch głową poprzestał na tym i podał cenę paska (o który wcześniej się targowaliśmy). Między innymi przez taką głupiutką.

Pisać znaczy czynić myśl widzialną... - Onet.pl Blog

Wiem narobiłam zamieszania ,ale musze się wam przyznać do pewnej małej ,a może nawet dużej sprawy. Oruż... Rozmawlialiśmy dziś (kto łatwo sie domyśleć...) ii.. doszłam do wniosku ,że to nie jest to czego szukam.

Nie zatęsknie już ani sekundy dłużej. Nie narysuje już ani jednego serca na ławce.

Skąd taka nagła decyzja? Poprostu upewniłam się co do moich przypuszczań. Teraz jestem pewna.
Nie jest mi smutno. To było tylko tylko takie chwilowe. Na chwile moj serce.
13nasto letnią dziewczynę.
Napisała ona w nim ,że wszystkie jej koleżanki miały już po paru chłopaków ,a ona nie miała jeszcze żadnego ,chociaż wszyscy jej mówią ,że jest ładna.
Na to pewna pani odpowiedziała jej ,żeby ona się zapytała tych koleżanek po co chodzą z tymi chłopakami  i ,ze napewno będą miały problem z odpowiedzeniem na to pytanie.

Własnie!
I myślę ,że większość moich koleżanek i kolegów też by miała.
Przecież nie liczy się ilość.
Liczy się jak długo.
"Chodzi się" z kimś nie dla "szpanu" ,tylko dla tego.

...:::Ja cHcĘ ŻyCiA Z KoLoRaMi,jA ChCę tAńCzYć z mOtYlAmI,ChCę zApOmNiEć sZaRy pOkÓj:::... - Onet.pl Blog

A błędy ortograficzne poprawione, bo nie mogłam na nie patrzeć), Jego imie zzostało zmienione, tekst kursywa to moje wtrącenia.

Oskar: Hej Ewelina, co tam u Ciebie słychać? Bo u mnie jakoś leci. (zawsze u niego jakoś leci)Jestem sam, nie mam dziewczyny. Buźka, a Ty masz chłopaka? I czy szukasz. (nie, ja szukam dziewczyny);P A miałbym u Ciebie szanse? Buźka. Odp.

EvELka:U mnie troche kiepsko w szkole zaczyna być, bo mam już kilka bań, ale poza tym ok. Co Ty ciągle mnie o tego chłopaka pytasz? ;P (pominę to, ze 4 raz...) A chcieć, to chyba nikt nie chce być sam. A.

I tak nikt tego nie czyta.

A to jest już normalnie tłum. I już 4 kometarze (co pewnie dziwi jednego loczka, którego nazwe tak jakoś hmmm... może Maja :) ). Ale mniejsza o to.
Wczoraj na fotce znowu widziałem genialny opis, "Znowu wolna :( szukam chłopaka :) "
rozpacz i żal z utraty chłopaka przeradza się w radość z szukania nowego. Widać jak blisko byli z sobą. I ten kluczowy moment, zmiana w opisie wymarzonego partnera na "wolna".
Teraz porusze inny wazny temat, choć pewnie rzesza ludzi się obrazi ale co mnie to w zasadzie.
Bo jak ja słysze.Wyzywać kibiców Legii wisły itd. Ale co tam wiara wali za teksty. Standardowe kto poklika już nie wystarczy. Teraz idą ogłoszenia bardziej rozwinięte typu: kto popisze z blondynką a kto z brunetką. Są tu jacyś normalni chłopcy, są też odrazu ogłoszenia matrymonialne. Wolna szukam chłopaka, widać że wierzy w miłość :).
Ale moje ulubione to te jak ktoś pisze że pozna dziewczyne i przedział wiekowy. Np dziewczyna z wielkopolski 15-18 lat. To jeszcze kit ale rekordziści potrafią walnąć przedział spokojnie 10 letni :)
Kto lubi czaty polecam :)