O czym chcesz poczytać na blogach?

Szukacz

moje miejsce

Jest mi przykro, sądy są tak bezwzględne i bezpodstawne często. Opierają się na zawiści, zazdrości. Dowiedziałam się nawet jakieś 2 tygodnie temu, że pewną dziewczynę nazwałam qr.. Heeee LUDZIE OPANUJCIE SIĘ! Co wy ze mnie robicie??? Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie czas, kiedy zacznę żyć wyłącznie własnym życiem, a do tego jest mi potrzebna tylko JEDNA osoba.

Wiosnaaam ;) ciekawe zjawisko, ehmmm kontakt z BlOnD nawiązany, ale nic poza tym i się nic nie szykuje. Fayneem BloNd ZwieRzątko mniaaam. Ja chce coś takiego dostać od Wielkanocnego Zajączka heiheiehie.

APEL niech każdy pobawi się kiedyś w szukacza. ;) nie licze, że znajdziecie to czego szukacie ;/nakreślone 2003-03-26 18:44:31

skomentuj (2)


a tio cio???Zauważyłam, że ludzie mają skłonności do odrzucania szczęścia, które do nich przychodzi, jest na wyciągnięcie ręki. Komplikujemy proste sprawy, bo łatwe rozwiązania zwykle nie mieszczą się nam w ramach tego świata, naszego życia… ehmmmmm

RUN ULA!!! RUN!!! Zaczynam biegać ;) to już 2 dzień, faynieem yest lubię biegać ;) (a jednak)

NIE CHODŹCIE DO DERMATOLOGÓW!!! Fuck, teraz.

Autografy dla kolekcjonerów! - Onet.pl Blog

Statystyki
Odwiedziło mnie 4794
a 127 skomentowało
Księga gości
Zachęta do wpisania się
Wpisz się
Zachęta do przeglądania
Przeglądnij
Szukacz

Lion Live - LL - Onet.pl Blog

Nie do wiary...? xD

Jesteś 182146 lwem odwiedzającym Stado
Zostawiłeś 5315 Lwi komentarz
|Szukacz|

...::: Oceny xXx :::... - Onet.pl Blog

Nie pasuje też wyraz „zapłat” bo to nie zapłaty tylko komentarze. Tytuł linek „mają moje nagłówki” mogłabyś zmienić na np. „wykonane zamówienia” lub „oni zamówili”. Została mi do omówienia ramka „ostatnie posty”. Jeżeli zastosujesz się do moich rad wkrótce nie będą tam tylko tytuły postów z zamówieniami, więc i napis „Moje projekty i zamówienia” przydałoby się zmienić. Jeszcze tylko układ ramek. Jeżeli chcesz mieć obustronny układ ramek to po prawej przesuń „o mnie” na samą górę,a „Szukaj a znajdziesz” na dół. Choć swoją stroną ten szukacz nie jest na razie potrzebny, ponieważ nie masz wiele na blogu. Mogłabyś też w sumie zamiast „ostatnich postów” wstawić „szeroką listę”.

4/10

 

O.

Mój słodki świat - Onet.pl Blog

             Album:
więcej zdjęć
             Szukacz

kaJA:) blog

Doszukać się piekna? Że świat porafi być cudowny w szarych barwach? Tylko trzeba czasem zrobić coś czasem wbrew naturze człowieka, i przestac biadolić, i uśmiechnąć się mimo tego całego bagażu, hmm... to złe słowo, może inczaej, mimo tego całego ŻYcia i cieszyć sie z tego, że akurat jest tak. Ja sie przekonałam żę zawsze może być gorzej, ale patrząc jak optymistka (jako kobieta czas optymizmu skończy mi sie za jakieś kilka godzin w pozytywnej wersji) może również być lepiej : )
Może nie potrawa to długo, ale utrzymywanie życia w jak najlepszym porządku jest nawet interesujące, i można to potraktować jako nowe hobby - szukacz pozytywów.
NIe twierdze że nie bede marudną pesymistką, bo to jest zakorzenione w mojej naturzem lub że nie bede narzekać na to jak zamknieta na ludzi jestem (to mój wybór) i jak tego nie lubie i jak mi źle itp. , ale może kiedyś właśnei w takiej chwili beznadziei przeczytam ten tekst i pomyśle, że mam zawsze do kogo zadzwonić, mam co jesć, mam wiarę i lubie śpiewać : ) ) ) ) (to jest niezbędne), wiec czego mi w życiu potrzeba.
Teraz jakiś człowiek nie płacze, ale obmyśla plan zdobycia kasy na kolejny denaturat i myśle żę to On więcej robi w życiu niż ja ! a ja jestem leniem osadyonzm w idealnym świecie, w.