O czym chcesz poczytać na blogach?

Sztuki walki

Leonard dookola swiata. - bloog.pl

Do stylu komedii kung fu z Hong Kongu. Film powstal nakladem 1000 zlotych, wiec wiem juz jak latwo znalezc sie na topie w Phnom Penh:-)

Slad kambodżańskiego kung fu z tego filmu zaprowadzil mnie do sztuk walki , ktore rozwijaly sie w Azji Poludniowo-Wschodniej 1000 lat temu. Co za bogactwo ! Plaskorzezby w swiatynii Bayon zbudowanej przez Jayavarmana VII w Angkor ukazuja zolnierzy walczacych w technice nazwanej Bokator. Ale przeciez w XII wieku w Imperiom Kmerskim bylo wiele sztuk walki.


Wyraz Bokator daje sie przetlumaczyc "walczyc jak lew". Hinduska kultura i religia zdominowaly Imperium Kmerskie. Prawdopodnie sztuki walki przywedrowaly tam z Indii razem z Braminami. Style walki imitujace zachowanie zwierzat byly juz praktykowane w Indiach ponad 2000 lat temu.

Bokator jest brutalna sztuka walki,.

Miłość to katorga!

. Ci ludzie, którzy są zdolni do oceny tych błędów w tak radykalny sposób, rzucają kamienie oskarżeń, jakby szturmowali twierdzę, zapominając przy tym, o tym co wciąż cytują będąc wyrozumiałymi dla siebie. Względem zaś bliźnich zapominają, że to nie oni są.By zapytało dlaczego od "wieków"? Bo moja inspiracja jest dostępna wszem i wobec dla wszystkich tak samo ale inaczej odbierana. Do czego zmierzam??? ...sztuki walki... Odkąd poznałem ten "smak" stał się on nie odłączną częścią mojego życia. Po długich latach treningu ducha i ciała w tej dziedzinie.

Wszystkie informacje o the sims 3 - bloog.pl

Jak zdobyc wizę?

Trzeba wypełniac przygody za granicą.

 

 

No to chyba tyle. Mam nadzieje, że pomogłam

(Hehe moja simka ma już czarny pas [9lvl sztuk walki]:D)

Manekinie: (ma niebieski pas ^.^)

Nie mam zdjęcia w  łamaczu :C

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Od poziomu 5 sztuki walkimożna medytowac w jakimś zaciszonym miejscu:

Blog belm0Do - droga, sposób.


Nazwa sztuki oddaje ściśle jej treść: poddawanie ciała kontroli umysłu, kształtowanie samego siebie poprzez trening walki.

Powstało współcześnie i w ciągu kilkudziesięciu lat swego istnienia doprowadziło tradycyjny dorobek sztuk walki do technicznej perfekcji uzupełniając go o wiele technik stanowiących “rewolucję”..

Czeczenia: Kroniki

Z ogarniętej wojną Czeczenii, zostawiając zgliszcza domów, martwych przyjaciół. W Polsce zaczął nowe życie. Skończył studia, założył rodzinę i rozpoczął swoją drogę na szczyt sławy. Mamed Khalidov, gwiazda mieszanych sztuk walki. Prawdziwy kaukaski wojownik.

Kibice przekonali się o tym w sobotę, kiedy po kilkudziesięciu sekundach walki na gali KSW 15 w Warszawie niezwykle efektownie pokonał Amerykanina Jamesa Irvina, zmuszając go do.
Przenosi się do Olsztyna. Realizuje rodzinny plan. Idzie na studia, kończy zarządzanie na olsztyńskim Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim. Znów przypomina sobie o swojej pasji do sportów walki – trenuje zapasy, boks, wschodnie sztuki walki. Kiedy w Olsztynie powstaje klub mieszanych sztuk walki Mamed wybiera się na trening i odnajduje swoje życiowe powołanie – MMA.

Na ringu widać, że ma talent, błysk w oku, pasję do walki, ale.

Miłość czy Nienawiść ?... - Onet.pl Blog

Tyle lat odkąd odszedł Sasuke od wioski konohy zostawił mnie gdy

byłam dzieckiem i miałam 13 lat,a teras mam 27 lata jestem dorosła i tyle spędzonych

misji ,i szukania Sasuke na nic i pozostało mi tylko jedno odpocząc od sztuki nijna na pewien

czas żebym sobie to wszystko poukładała nie moge już dalej znosic tego bólu myślę że

Tsunade to zrozumie ...łza skapywała mi po policzku , i potem delikatnym musińciem w

policzek dotknoł.

To wszystko poukładac nie moge z tym życ dalej ...

-posłuchaj mnie Sakura popierwsze musisz miec jakąś zemste która daci umysłowo ulgę teras

dla wioski Sasuke stał się wrogiem i także dla ciebie Uchiha nauczył się walki od Orochimaru

więc jest szansa żeby go zabic albo nazawsze pozbawic całej czakry którą ma i będzie słaby jeśli

jemu odbieżemy czakre a powinniśmi nie będzie ci uprzykrzał życia i ciebie prześladował a ty