O czym chcesz poczytać na blogach?

Sztuka dorastania

wyspa-autentyzmu

Castingu. I kolejną -trochę większą było zdecydowanie to, że po zajęciach Paweł wziął mnie na osobności i sprawił, że to co powiedział było najromantyczniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek w życiu usłyszałam. Nie ma co, miły wieczór. (:'W sztuce dorastania było tyle
osobliwych zwrotów akcji'.

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:

majaadimana.blog

To już właściwie bardzo dojrzały, żeby nie rzec przedemerytalny wiek dla modelek. więc jeśli się nie wybijesz do jakiegoś momentu każdy upływający czas może działać na twoją niekorzyść.

oczywiście są też plusy modelingu. wyrywasz się na głeboką wodę, więc szybciej dorastasz, uczysz się smaodzielności, radzenia sobie z nowymi sytuacjami. trochę podróżujesz, poznajesz nowych ludzi, znasz na bieżąco co w modzie piszczy. ćwiczysz wytrwałość, cierpliwość i z czasem pewnie przychodzi dystans. pewnie szybciej umiesz języki niż twoi rówiesnicy, bo masz więcej.Trochę się odstresować i zaczerpnąć świeższego powietrza na dalsze tak zwane życie.
mnie zachwyciło to, że z czasem pozornie śmieciowych, tak bardzo prozaicznych i z pozoru nieciekawych rzeczy mozna stworzyć wręczwspaniałe rekwizyty do wyśmienitego przedstawienia. tak właśnie działa sztuka. kawałek drewna, stół bez jednej nogi czy dmuchana kaczka do pływania moga nam wręcz coś dac - jak chociażby zupełnie inną perspektywę patrzenia na rzeczy. gdy tylko przedstawimy coś w sposób symboliczny zwykły sznurek może mieć tysiąc zastosowań. w zalezności od tego tylko jakie mu.

Chcę być idealną, tą jedyną.

Przed sobą, odepchnijcie się od bezwartościowych ludzi! Tup, tup, tup! Skacze po kałużach, ciap, ciap, ciap, woda wlewa się do buta! Bum! Upadek, obity łokieć... cóż to? To miłość podłożyła mi się pod nogi, a czas spowolnił leniwie swój ruch. Spojrzeć jej w oczy i zaakceptować - to dopiero sztuka! Ach, ach, co za rozkosz, jak bardzo to podniecające uczucie! Nie bać się o nim mówić - to dopiero sztuka! Trach! Wbity nóż w plecy! Co to? To zdrada...

Amor vincit omnia... Ale czy na pewno?
"Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy." Dante Alighieri
komentarze [0]

I co z tego? >> wtorek, 24 października 2006 21:25:19
Że jak staniemy w rzecze, to nigdy w tej samej, że każdy dzień różni się od poprzedniego, że z każdą minutą nabieramy doświadczeń, dorastamy, zmieniamy się. Kto to dziś dostrzega? Czy trzeba być filozofem by zatrzymać się na autostradzie życia i chwilę odetchnąć świerzym powietrzem? Czy to nie jest samobójstwo? A co daje zejście na bok? Spokój? A może raczej wyrzuty sumienia, że odsunęliśmy się od pomocy światu, że.

patrz-czytaj-milcz.blog

Mam problem z interpunkcją.
Nie, nie sądze, żeby komukolwiek zachciało się to czytać. Ale na pewno mi sprawi olbrzymią przyjemność pisanie.
Pamiętnik czas zacząć. Zapraszam serdecznie.

Tagi: blog, początek, piękno, wiara, dorastanie, kompleksy, tandeta, miernota, idole, szambo

skomentuj (1)

Dedykowane młodym myślicielom z internetu 2009-02-19 17:54:00

Są takie dni, kiedy siadam w końcu przed komputerem, kładę dłonie na klawiaturze.

Dzień świra. Nie wszyscy jesteśmy Chrystusami, za to każdy z nas jest chodzących eksponatem z warszawskiej galerii handlowej.
Ludzie o 6 rano witający świt w kolejce do urzędu pracy, przejmująca cisza w szpitalach, hospicjach - brakuje tylko szyb oddzielających ich od widowni. I byłaby to sztuka o wiele bardziej bolesna w odbiorze niż poukładane wnętrzności, które już nie muszą walczyć o życie.
Jak łatwo obderzeć nasze istnienie z delikatnej skóry codziennego piękna.
A jak ciężko ją odzyskać.

Tagi: sztuka, śmierć,.