O czym chcesz poczytać na blogach?

Sztuczki

grafisek blog

Do domu, po mimo złego zdrowia. Gdy ściągli mi tą antene (razem ze szwami) to już byłem najbardziej szczęśliwy. Nie przejmowałem się niczym, tylko bawiłem z panią i uczyłem sztuczek.
    
To koniec Grafa opowiadania. Pamiętam jak to było. Ohhhh, ale w ole nie wspominać. A propo sztuczek, następny wpis to będzie właśnie o sztuczkach, ale nie zdradzimy co ogólnie, sami się dowiecie.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i dziękujemy za kolejne wysłuchanie :)


Tagi: smutek, wspomnienie, cierpienie, potem szczęście...
skomentuj (1)
2009-01-09 20:03:01 >> Sztuczki czasami pomagają...cz.1

Nauczyłem się dużo sztuczek. Nie pisze to po, żeby się pochwalić, tylko po to, żebyście i wy mogli nauczyć się. Poproście swoich opiekunów jeśli chcecie być bardziej zaawansowani w branże i sport. Jest też czasamiprzy tym dużo zabawy i śmiechu :) Dostaje się też nagrody (pyszne) To ja wymienie sztuczki, które ja umiem, a wy po przeczytaniu, możecie wybrać, taką co wam się podoba, ale tutaj wymienie od najprostszych :
1.siad
2.waruj
3.podaj łape
4.piątki (na różne sposoby)
5.łapanie w powietrzu smakołyk
6.poproś
7.obród.

Świnki morskie są koffane!!! :* - Onet.pl Blog

Na drugą stronę przez kółeczko. Jeśli już się uda dajemy jej nagrodę:) Czasem zdarza się, że świneczka próbuje przejśc obok kółka (tak jak Tofik na początku  ) ale nie matrwcie się tym! Na pewno w końcu się uda!  

Następna sztu
czka. Już baaardzo zaawansowana  

Labiryncik:)
Jak już napisałam zaawansowana sztuczka dla superświnek 
OPIS:
Ta sztuczka jest trudna do wykonania! I nie zrażajmy się niepowodzeniami.  
Do tej sztuczki świnka musi umiec kilka innych i to już bardzo dobrze. Ja właśnie jestem na etapie nauki mojego Toficzka 
Przykładowa propozycja : świnka stoi na połodze.
Obraca się dokoła własnej osi, potem przechodzi przez kółeczko i może stanąc na dwóch łapkach   Oczywiście sztuczkę można bardziej urozmaicac:)

PAMIĘTAJMY!!!
Przy nauce sztuczek najważniejszą rolę odgrywa cierpliwośc 

Ja już kończę     Pa  

My i nasze psy

SIAD. W innym razie nauka może bardzo trudna.
kładzenie się na bok ;Bardzo łatwa sztuczka.
Wymaga znajomości komendy waruj. Sprowadzamy psa do warowania i smakołykiem naprowadzamy do położenia się na boku. Wypowiadamy przy tym komendę np. „boczek”,
"na bok" itp.. Jak pies się położy tak, jak chcemy – smakołyk i obfite pochwały.Po kilku powtórkach psiak już będzie wiedział o co chodzi po samej komendzie.
turlaj się ; Do nauki tej sztuczki pies musi mieć opanowaną komendę waruj.Klękamy koło psiaka (w okolicy jego głowy) i smakołykiem naprowadzamy go,żeby położył się na bok.
Chwalimy psa i dajemy smakołyk.Kolejny etap to przekręcenie się wokół własnej osi. Tutaj również naprowadzamy psa smakołykiem, ale nie zatrzymujemy się w bocznej pozycji, tylko nakłaniamy psa do całkowitego przekręcenia się. Jednocześnie wymawiamy komendę "turlaj się".Nagradzamy psa, gdy wyląduje na drugim boku.
Z czasem stosujmy coraz delikatniejsze ruchy ręki tak, żeby ostatecznie psiak reagował na kółko kręcone palcem.
Powodzenia

Mój blogasek - Onet.pl Blog

Blogi znajomych ;))
 • Mój Funteścik - sprawdź na ile mnie znasz ...
 • Blog Ani
 • Blog Artura
 • Blog Fiony
 • Blog Kiny
 • Blog Madzi
 • Blog Majki
 • Blog Moni
 • Blog Moni 2
 • Blog Oli
 • Blog Oluni - siostry Fiony
Fajne stronki ;)
 • Kalkulator miłosny
 • Fajny test
 • Jaki duch nad Tobą czuwa
 • Sztuczka nr 1
 • Sztuczka nr 2
 • Sztuczka nr 3

Wszystko o simsach

  Naciśnij na swojego aktywnego sima z wciśniętym klawiszem Shift. Nowe funkcje to np. zmiana ubrania, ustawienie aspiracji czy urodzin.
 • Szybka przekąska. Jeżeli nie masz czasu na jedzenie możesz szybko podwyższyć jego pasek stanu. Jeżeli po wpisaniu boolPropa w prawym, górnym rogu wyświetli się dziwny kod, możesz dowolnie przesuwać paski potrzeb. Podobnie można robić z punktami umiejętności. Jeżeli kod się nie wyświetla jedziemy na parcelę publiczną i wtedy możemy przesuwać paski potrzeb.

A teraz podam sztuczki.

 • Nie płać rachunków. Jeśli nie chcesz płacić rachunków, musisz usunąć skrzynkę pocztową. W tym celu w oknie konsoli wpisz  moveobjects on  . Teraz możesz przestawiać kosz na śmieci i skrzynkę pocztową. (oraz je usuwać). Listonosz nie będzie miał gdzie zostawić rachunków, a ty nie będziesz musiał ich płacić.
 • Dużo kasy. Zaprzyjaznij się z simem, który ma dużo kasy, po czym poproś go aby się wprowadził. Przyniesie na twoje konto co najmniej 20 000 simoleonów. Potem możesz wyrzucić go z rodziny. Forsa zostaje, a.

Nintendogs - Onet.pl Blog

Albo takiego z najdluzsza trasa. Trzeba chodzic z nim daleko od domu i blisko parkow, plazy i fontann.! I wtedy jest bardzo duze prawdopodobienstwo znalezienia ksiazki.

 

Jesli chodzi o prezenty po drodze na spacerach, to tez jest sposob. Tez trzeba chodzic blisko parkow i fontann, ale trzeba sie patrzyc na gorny ekran. Kiedy pies sie zatrzyma, trzeba go pociagnac do tylu. Za chwile pojawia sie albo smieci, albo prezent. I zanim otworzycie prezent, mozecie wsicnac B. Nie wiem dlaczego, ale mnie to sie sprawdza. Raz dostalam Bowser Kart, a przy nastepnym prezencie nacisnelam B i... dostalam Promise Ring!

 

No... To chyba na tyle. Jak mi sie cos przypomni to napisze.

 

papa ;*

Shadow (13:09)
Jeden szczęściarz!

01 marca 2009
Sztuczki

To tak na poczatek napisze, jak zrobic z pieskiem sztuczki.

 

Backflip

(pies musi znac.

*****PODRÓŻE DO NIKĄD****** ****UFO I RZECZYWISTOŚĆ****

Wojny, ale właśnie po to by ją wywołać. „oni” wiedzieli, że papież nie poświęci Rosji, a zatem, że wojna wybuchnie, ale wybuchła nie z tego powodu tylko dla tego, że „oni” od dawna urabiali Hitlera i naród niemiecki psychologicznie swoimi manipulacjami psychicznymi by ów niemiecki naród pchnąć do napaści na inne narody. W tej drugiej rzekomej tajemnicy Fatimskiej czytamy, że wszystkie te wydarzenia będą poprzedzone znakami na niebie w postaci świateł. I tu znów musze wyjaśnić, że ”oni”  kolejny raz zrobili to co im z łatwością przychodzi. Niemcy są na granicy napaści na inne kraje, „oni” pokazują się i swoje sztuczki na niebie i wybucha właśnie zaraz potem wojna, która „oni” sami wywołali wpływając na Niemców jak to wyjaśniałem. Trzecia tajemnica Fatimska mówi o zamachu na JP2. To kompletna bzdura zafałszowana przez samego JP2 i bliskich. W trzeciej tajemnicy ”oni” jak się łatwo domyślić zawarli coś asekuracyjnego na wypadek gdyby II wojna światowa jednak nie doszła do skutku, a ludzie jednak zachowali się inaczej w stosunku do „ich oczekiwań i manipulacji. Ale nawet jeśli trzecia tajemnica jest dokładnie tym co „ oni” przekazali ostatniej dziewczynce na temat zamachu na papieża to tylko dowodzi tego, że wiedzieli, iż znajdą.