O czym chcesz poczytać na blogach?

Szpieg

BEZ MASKI

Że miałam dobrą okazję, aby się wytłumaczyć i opowiedzieć, co mi się przydarzyło na trasie Sierpc- Brodnica. Marian- bo jak pamiętam od pierwszej chwili mówiliśmy sobie po imieniu- okazał się dużej klasy gentelmanem i niezwykle czarującym mężczyzną.

   Spotkaliśmy się jeszcze kilkakrotnie na kawie i kolacjach, a potem wyjechałam do Paryża i nasz kontakt się urwał. Kiedy zobaczyłam go w programie Bogdana Rymanowskiego nie mogłam uwierzyć, że ta przygoda naprawdę miała miejsce. W życiu poznałam wielu ludzi, ale nawet w najśmielszych marzeniach nie mogłam przypuszczać, że jeden z nich okaże się szpiegiem.

12:23, teresa.galczynska
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 lipca 2008
Poznałam SZPIEGA!/ 2/

   Jak już pisałam w poprzednim blogu....niczego nieświadoma, na trasie Płońsk Toruń poznałam przystojnego Mariana Zacharskiego- jak się niedawno dowiedziałam z TVN, a teraz powtarzają to.

Jeśli chcesz być kochanym musisz na, to zasłużyć. - Onet.pl Blog

To za normalny objaw zaskoczenia kontynuował. - ...Błagam, dyrektorze, nie chcę być jego sługą! Zgodziłem się dla świętego spokoju!- zapiszczał. Dumbledore patrzył na niego chwilę, a potem wstał, podszedł do ucznia, stanął przed nim i zapytał:
- Czy już się z nim widziałeś? - Chłopak lekko zdziwiony odpowiedział:
- Nie. - odparł.
- Rozumiem. A więc tak, powiem ci co robię by zapobiec większym mordom, ale pod jednym warunkiem. - powiedział świdrując go swym wzrokiem.
- J-jakim? - spytał.
- A takim, że przyłączysz się do niego i będziesz mi donosił o wszystkim. Ściślej mówiąc, będziesz szpiegiem. MOIM szpiegiem, panie Pettigrew. Ktoś ci w tym pomoże... Minerwo, przyprowadź Jequines Pyltona... - (czytaj: Dżekułins Pejltona). Kobieta wyszła. Gdy zamknęły się drzwi Peter spojrzał na dyrektora pytającym wzrokiem, ten odpowiedział na nie zadane pytanie. - ...Założyłem parę lat temu pewną Organizację zwaną Zakonem Feniksa. Działa ona przeciw Voldemortowi. Więc jeśli się dobrze spiszesz dołączysz do nas. - Peter uśmiechnął się i spytał:
- A co z Pyltonem? Kim on jest?
- Joseph Pylton od roku jest Śmierciożercą. Jest on Ślizgonem na szóstym roku. Donosi mi o poczynaniach Toma Riddle'a. I.

Latarką w oczy mroku zaświecić i wygrać...

Dość płynny i za jakiś czas znowu coś się zmieni, przecież MacDonald nie jest jedynym złem tego świata.. Jeśli skorzystacie z jakiegokolwiek linku a potem wrócicie na stronę główną, prawdopodobnie pokaże Wam się stary szablon, wtedy musicie użyć opcji odśwież. Pozdrawiam, życzę miłego oglądania i proszę, piszcie co sądzicie o zmianach na blogu.

napisane przez Krzysia | 2004-01-18 18:10:24 | skomentuj! (7)


czwartek/piątek

Czwartek,,, Wczoraj znowuśmy kontrolnie popili (kontrolnie = nalewka na głowę). Tym razem piłem z Czechem i Szpiegiem, który w końcu do mnie dotarł i obejrzał mój komputer. Nagrywarka już działa, coś po prostu przeskoczyło w ustawieniach, a ja tego nie zauwazyłem, gdyż nigdy sam z siebie nie zmieniam tych opcji. Z drukarką było trochę więcej roboty, ale też już jest w miarę ok, choć i tak ta drukarka jest dość syfna... Samo picie, jak picie, bez jakiś godnych zapamiętania wydarzeń. Czechu k. 22 zasiadł do irc'a, ja gadałem ze Szpiegiem, a kiedy tenże wyszedł z braku lepszego pomysłu poszedłem spać. Te nasze nalewki jakoś wyjątkowo kopią, co mi bynajmniej nie przeszkadza. W nocy budziłem się kilka razy, Czechu.

krzysztofk | News | Art | Comments

Jakie popisy:) Beznadzieja! naprawdę, doznałem uczucia, że ten Colin Firth to mierny aktorzyna angielski, który wszędzie gra tak samo. Coś w stylu naszej Krysi Jandy.

I inny aktorzy tak samo. Generalnie odniosłem wrażenie, że chcieli zrobić Mercedesa, a zrobili coś  śmiesznego w stylu Fiata Milticipla, czy jak mu tam. To jest najgorsze, co może być, silić się na majstersztyk, a zrobić coś śmiesznego. Tak jak dla władzy najgorsza jest śmieszność.

To już mogli celować w Opla a zrobić Renault. Więc tak jak mówiłem, wielkie oczekiwania a tu śmieszne gówienko. A Gary Oldman przypominał mi babcię. Mógłby dobrze wcielić się w jej rolę,  no i trząsł głową jak Krystyna Janda.

This entry was posted in Uncategorized and tagged beznadziejny, colin firth, film, gary oldman, krytyka, szpieg. Bookmark the permalink.

Toxicity

Służby bezpieczeństwa - ZIEMNIAK dał znak! Jest w Polsce. Nie wiadomo dokładnie gdzie może przebywać ZIEMNIAK - dostaliśmy pewne sygnały, że może znajdować się w Białymstoku.

Dlatego 5 Lutego jako Szpiedzy Organizacji FLOB & FMBIAL zostaniemy wysłani na miejsce jego potencjalnego przebywania - placyk przed Kinem Pokój (od ul. Lipowej) aby zbadać i potwierdzić informacje o nagłym pojawieniu się ZIEMNIAKA w naszym kraju. Każdy ma zająć ustaloną pozycje już o godzinie 14:30 czasu miejscowego. Zostało nam przekazane, aby na miejsce przybyć pojedynczo, samemu.

Jak podała Centrala każdy Szpieg musi być wyposażony w:
* Gazetę (dzięki temu będziemy mogli zostać niezauważalni)
* Ciemne, najlepiej czarne okulary
* Niewidzialny sprzęt do komunikowania się z centralą znajdujący się w rękawie każdego Szpiega.

Centrala prosi o bardzo częste komunikowanie się z nimi poprzez rękaw w celu potwierdzania stanu sytuacji. Jeśli ZIEMNIAK się nie pojawi, jesteśmy zobowiązani do samotnego opuszczenia miejsca akcji po 5 min, aby nie wzbudzić podejrzeń nieświadomych naszego tajnego zadania.

Szpiedzy FLOB - POWODZENIA!

+.

Z notatnika Szpiega...

Się wstydzić!!! Do rzeczy... tak dawno nie pisałam, że chyba zapomniałam jak się pisze raporty szpiegowskie - co jak mniemam Szpiegowi nie przystoi... Zacznę, więc normalnie i może z czasem przypomnę sobie jak to się robi;) Co się działo przez te tygodnie, które mnie nie było nie jest zbyt interesujące - może poza paroma sprawami, ale o tym później :) 
(...) raport z ostatniej chwili... ide właśnie na imprezę z nowo poznaną koleżanką moich współszpiegów, więc na raport przyjdzie pora później... w tej chwili msze zająć się wdrażaniem planów jakie dostałam od Szefostwa (mojego kochanego - swoją drogą;)) ...a więc skontaktuję się jeszcze z wami ta drogą, gdyż nikt nie ma do niej dostępu poza wami moi kochani odbiorcy;) 
... P.S ale dziś się podlizywałam.. ale nie myślcie sobie,że ze mnie taka wazeliniara:D:D:D 
W2I5A1D8O5M2O3Ś0Ć U7L0E4G1N6I2E S8A9M5O7Z3N7I2S4Z1C5Z8E3N7I8U!!!


Pozdrawiam Wasz Szpieguś:)