O czym chcesz poczytać na blogach?

Szlifowanie

Świat biżuterii - Onet.pl Blog

124. RÓŻOWE KWIATUSZKI
 
 
MATERIAŁY: szklane listki i kwiatuszki, elementy posrebrzane, linka jubilerska;
WYMIARY: długość kolczyków 7,2cm.
Maria Rymer
Komentarz
123. KOMPLET RÓŻOWY Z KOKARDKAMI
 
 
KOMPLET: kolczyki + bransoletka;
MATERIAŁY: koraliki szklane w różnych odcieniach różu, tasiemka ozdobna, elementy posrebrzane, gumka do wyrobu biżuterii (do bransoletki);
WYMIARY: długość kolczyków 5,8cm, długość bransoletki 19cm.
Maria Rymer
Wypowiedz się
122. CZERWONE OPLECIONE
 
 
MATERIAŁY: szklane krople, koraliki szlifowane , drucik posrebrzany, elementy posrebrzane;
WYMIARY: długość kolczyków 6,7cm,.

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA

Galerie ArtystyczneNajpiekniejsza bizuteria

KochamCiebie.pl kobiety.toplista

Puzdereczko - Kobiece Strony InternetuBiżuteriaPisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter
RSS
czwartek, 10 września 2009
Biżuteria artystyczna XVIII

1. Bransoletka – ostrosłupy szlifowane ze szkła, ozdobne kulki ze szkła, romby w ramkach ze szkła, elementy i zapięcie ozdobne

polerowanie posadzek

Usłudze jak impregnacja elewacji oraz hydrofobizacja elewacji, zewnętrzna ściana budynku będzie odporniejsza na przenikanie wilgoci a my zyskamy na zmniejszonych kosztach ogrzewania. Firma Polers istnieje na rynku od 1993r. i od tego też czasu działa jako firmy sprzątające na terenie niemal całego kraju. Posiada oddział w Chojnowie i filie w Gdańsku i we Wrocławiu. Jako firma sprzątająca proponuje nam usługi kompleksowej obsługi porządkowej. Sprzątanie biur, hal, obiektów, banków, hipermarketów, galerii itp. Zapewnia wyszkolonych pracowników, opiekę koordynatora oraz sprzęt sprzątający i profesjonalne środki czystości. 

 

polerowanie posadzki

Tagi: krystalizacja marmuru, polerowanie posadzek, szlifowanie marmuru

Koraliki-M

Komentarzy: 0 Miodowe krople 11 marzec 2011

"Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna,
a gdzie jest wiosna -
wszystko wkrótce rozkwitnie."Witam Was ciepło po dość długiej przerwie. Dopadła mnie zimowa chandra, spadek energii i niemoc. Mam nadzieje, że wiosna szybko do nas zawita i przyniesie masę nowych pomysłów.

Pozdrawiam, Magda
 Kolczyki wykonane z okrągłych koralików crackle w kolorze żółtym oraz ze szklanych koralików w kolorze miodu o kształcie ostrzy. Elementy posrebrzane. Bigle posrebrzane antyalergiczne.

Długość kolczyków (bez bigli) ok. 4 cm
Komentarzy: 0 Kiść 15 luty 2011


Kolczyki wykonane ze szklanych, szlifowanych koralików w odcieniach fioletu. Elementy posrebrzane. Bigle posrebrzane.

Buduję Viking a

»
wtorek, 29 listopada 2011
Kto by pomyślał, że kadłub zacznie wyglądać jak kadłub??!!

Niemożliwe, ale jednak...

Jak wyglądał kadłub po położeniu poszycia - widać we wcześniejszych wpisach. Kiepsko, to mało powiedziane. Dlatego nie do końca wierząc w powodzenie dalszych prac pokryłem cały kadłub szpachlą i poszedłem spać.

Następnego dnia, gdy szpachla była już sucha na wiór zasiadłem z papierem ściernym i zacząłem szlifować. Najpierw sprawdziłem, że Dremel nie pomoże mi w tej pracy. Pozostawało jedynie tradycyjne szlifowanie.


Po dwóch godzinach skończyłem jedną burtę i zawyłem z radości: można coś z tym zrobić i nawet wygląda to dobrze! Dlatego przez kolejne dwie godzinki robiłem drugą burtę, a potem jeszcze z godzinkę dopieszczałem cały kadłub.

W ten sposób doszedłem do wyników jak na zdjęciach poniżej:

22:19, yahoor
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 listopada 2011
Robimy kadłub (cz.2)

Sprzątanie Wrocław

Pracy firm sprzątających jest przestrzeganie zasad higieny oraz korzystanie z właściwych rozwiązań czyszczących. Dodatkowo firmy sprzątające stosując profesjonalne produkty higieniczne zwiększają swój prestiż.

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe a także renowacyjne o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach oraz na terenach do nich przylegających.
Usługi porządkowe wykonujemy głównie na terenie Dolnego Śląska a także na Pomorzu oraz w Wielkopolsce oraz na Śląsku. Siedziba Firmy Polers znajduje się w Chojnowie, posiadamy dwie filie we Wrocławiu i w Gdańsku.

Usługi "jednorazowe" tj. sprzątanie po budowach, usługi renowacyjne min. szlifowanie posadzek, polerowanie, impregnacja posadzek oraz renowacja elewacji, fasad, pomników, zabytków także usuwanie graffiti wykonujemy na terenie całego kraju.

Działalność firma Polers rozpoczęła w 1993 roku. Posiadamy więc wieloletnie doświadczenie w oferowanych przez nas usługach, które pozwala nam świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie.

Obecnie rozwijamy swoją działalność z zakresu obsługi porządkowej obiektów na terenie Wrocławia.

Sprzątanie Wrocław.

11:13, basia8005
Link Dodaj komentarz »