O czym chcesz poczytać na blogach?

Szlak orlich gniazd

Too Much Heaven =|..:: skomentuj :: (4) ::2005-05-21 :: 14:02:10


Wycieczka "Szlakiem Orlich Gniazd"

Wczoraj była wycieczka "Szalakiem Orlich Gniazd". Jak wiadomo była całodniowa i ominęły nas lekcje. No to tak. Zbiórka była o 7.50, a wyjazd o.

Rybitwa

23:42, amiri
Link Komentarze (5) »
Wyborcza: Co dalej z Rybitwą i Albatrosem ze Szlaku Orlich Gniazd?
Anna Krężlewicz 20-04-2005 , ostatnia aktualizacja 20-04-2005 00:28

1579 - tyle kufli jasnego z pianką powinna sprzedać pani Tereska, właścicielka kultowej Rybitwy nad.

inaczej-inna

Będę robić, ale to nie jest w tej chwili aż tak ważne.

A poprzednia wyprawa - świetna! Choć padało, wrażenia jak najbardziej pozytywne:). Łaziłam trochę wśród wapiennych skał i cykałam foty orlim gniazdom (czyli ruinom zamków-jakby ktoś nie wiedział:). I te ogniska pod Okiennikiem, z dopiero co ugotowanym jeżynowym kompotem w kubku... Jest w tym coś z magii... I mam zamiar to powtórzyć w przyszłości, może za rok,.

(Jura Krakowsko-częstochowska). A może później zapuścimy się gdzieś dalej...? Wyjazd: 10 sierpnia. Powrót: bliżej nieokreślony (= jak się kasa skończy:). Mam dobre przeczucia co do tej wyprawy. Obejrzę zamki na Szlaku Orlich Gniazd, skałki, może jaskinie... Będzie świetnie!inaczej-inna 2005-08-07 12:34:02
skomentuj (2)
...po górach: stolica.

I znów mnie gdzieś.

Gogle Narciarskie Rossignol

W okolicach Ojcowa, gdzie tworzą niezwykle malowniczy wąwóz. Okolica pomimo tego że jest pagórkowata to górskich nie należy, zatem również nizinni rowerzyści poradzą sobie bez większego wysiłku na podjazdach. Szlak biegnie po równo bocznymi drogami przez wsie i polnymi, nie w każdej chwili zmuszeni jesteśmy przejmować się jadącymi z dużą prędkością autami. Przez to jest względnie przyjazna i można ją z czystym sumieniem.Stosownego dla nas polecam z całego serca Jurę Krakowsko Częstochowską. Przecudne widoki, ogromna ilość atrakcji do zwiedzania to najsilniejsze karty tego. Przyodziejmy zatem krótkie spodenki, rozpocznijmy eksplorację szlaku Orlich Gniazd. Nie istotne czy nosimy spodenki damskie czy męskie, czy też dziecięce, szlak jest łaskawy dla każdego, bez względu na płeć, ilość lat czy sprawność fizyczną. Bardzo dobrze rozbudowana baza.

Geek Trips

Co poradzę :( - Khali], i tak zrobiłem wewnątrz zdjęcie (niestety tylko jedno) formacji skalnej zwanej bodajże “piecem”.

Zejście niebieskim szlakiem obfitowało w widoki rodem z Endoru [brakowało nam tylko speeder bike'a - Khali].

Oczywiście nie zaprzepaściliśmy.

Miły wieczór w nowo otwartym pubie, a także obejrzeliśmy “Iron Mana 2″.

Podsumowując: jeśli zapomnimy o pierwotnym planie pokonania większego odcinka Szlaku Orlich Gniazd i uznamy, że głównym i jedynym celem naszej wycieczki było zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego, to wyprawę należy uznać jak najbardziej za udaną. Oczywiście mając więcej czasu.

asymetrycznie? no, może.

Że się nie dostanę.
Farciara.


Kamykowe ognisko na wodzie.
A może...?


Kabaret Moralnego Ani Mru Mru.
"Nowiuśką wiertarkę kupiłem."


Szlak Orlich Gniazd. Wódko ma.
20-osobowe pokoje. Butelka po świńsku, dyskoteka piżamowa. Gadanina o duchach.
POLSKA biało-czerwoni.!


aj law ju.

Blog Aanik13

2011-09-27

Ostatnio z Koleżanką zwiedzałyśmy Jure Krakowsko-Czestochowską zgodnie ze Szlakiem ORLICH GNIAZD.

Naprawdę jest co do zwiedzania i jeszcze ten malowniczy Krajobraz. Gdy ktoś.