O czym chcesz poczytać na blogach?

Szlaczki

^^

»

Szlaczki

by Rysiek

Hej!
Rysiek z tej strony ;P
Nudzi mi się ostatnio i na tego bloga wchodzę tylko po to, żeby znowu kogoś ze społeczności forumowej zaprosić.
Innymi słowy – nuuudy…
Teraz zamiast zrobić coś ciekawego dla forum, t.j. zrobić samodzielnie/poprosić Monię żeby zrobiła nagłówek, dodać nowe statusy itd. siedzę i robię szlaczki do sygnaturek.
ładnie wyglądają i pozwalają uporządkować linki, obrazki, wiersze i inne duperele, które ludzie mają w podpisach.
Oczywiście to nie jest tak, że siedzę sobie i robię tylko szlaczki. Jedną ręką robię szlaczki, a drugą usuwam spam z forum. Nużąca robota, możecie mi wierzyć. I jeszcze ciąży na mnie obowiązek dodania do linków na forum tego bloga. Brrr… Dzięki Bogu na Nowy Rok i Sylwka wyjeżdżam na wieś – 0 netu. Wreszcie odpocznę, jednak kosztem tego bedzie pozostawienie forum bez opieki = 2x więcej roboty.
Dobra, koniec tego monologu, a teraz moje wypociny (symbole z n-k):

Izrael

Tagi: akcja artysta Betlejewski ignorancja Murale rafał Warszawa
13:31, piasecki111
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 stycznia 2010
szlaczek
Jak podaje GW: "W koszach z artykułami na wagę w Realu (Centrum Handlowe M1, al. Pokoju) w stercie ręczników można znaleźć biały ręcznik frotté z niebieskim haftem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ten haft to szlaczek, nad którym umieszczone są gwiazda Dawida i menora. " No cóż antysemityzm czy bezmyślność? Osobiście stawiam na bezmyślność... O tyle niebezpieczne, że jak mówi stare żydowskie przysłowie: Rozmawiając z głupcem godzinę, możesz zgłupieć na okrągły rok. Być może "szlaczek" to nie godzinna rozmowa :) ale takich otaczających nas wizualnie kodów wpychających się nam do umysłu jest bez liku, tak więc strzeżmy się ich i w miarę możliwości walczmy przeciw nim...
Tagi: antysemityzm głupota kultura popularna obojętność real sklep symbol

Gry, Zabawy i Pomoce Edukacyjne :

  Flashcards

  http://www.kids-pages.com/flashcards.htm

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Kategoria:
  • Strony www z ćwiczeniami
  Autor(ka):
  zeronarzekania
  Czas publikacji:
  wtorek, 20 września 2011 07:58

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Flashcards”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Flashcards”
 • niedziela, 18 września 2011
  • Szlaczki do rysowania po śladzie

 • ZDOBIENIE PAZNOKCI - Nail Story by Rozaneta - Onet.pl Blog

  I w moim ulubionym kolorze.

  Wygląda bardzo ładnie na długich paznokciach (jeszcze dłuższych niż moje).

  Wzorek jest inspirowany wzorkiem napotkanym gdzieś i kiedyś. Oczywiście zmodyfikowałam go podług moich potrzeb, ale podobieństwo gorliwi zawsze wypatrzą :-)

   

  Potrzebujemy:

  lakier bezbarwny

  różowy lakier do frencha

  różowy lakier kryjący (polecam bardzo ładny kolor Inglot nr 338)

  tęczowe kółka z dziurką

  różowe cekiny

  wykałaczka + pędzelek

   

  Wykonanie:

  - pokrywamy paznokcie lakierem bezbarwnym

  - pokrywamy paznokcie dwiema warstwami różowego lakieru do frencha i czekamy aż wyschnie

  - za pomocą pędzelka malujemy ok. 1/3 paznokcia dwiema warstwami kryjącego różowego lakieru (kółka z dziurką również znajdują się na obszarze pokrytym kryjącym różowym lakierem :-)

  - pokrywamy paznokcie lakierem bezbarwnym i za pomocą wykałaczki układamy kółka z dziurką oraz cekiny w szlaczek (na przemian: kółko i dwa cekiny), mocno dociskamy ozdoby (bo lubią odstawać)

  aksamit blog

  Nie masz wpływu. Tracisz energię na coś, co jest skazane na niepowodzenie. Poddaj się albo walcz. To co robisz teraz nie ma sensu.

  Po raz kolejny muszę się poddać farmakoterapii. Moje siły się wyczerpały.

  skomentuj (5)


  2006-01-20 11:20:31
  .

  Po jakimś czasie zawieszony w onirycznym stanie umysł Heleny spośród wielu obojętnych dźwięków wyłapuje krzyk "Aloha seniorita!":) Zdumiona Helena otwiera oczy i nie zauważa nikogo, kto mógłby wypowiedzieć te słowa w jej kierunku. Zdesperowana, sfrustrowana i kompletnie zagubiona, a przy tym przygaszona oparami alkoholu wciąż drążącymi szlaczki w jej żyłach, zauważa, że alkohol wydrążył szlaczki także w kierunku jej pęcherza. Przyglądając się w lustrze twarzy nie wyglądającej już tak dobrze, jak w czasach, gdy była uczennicą katolickiego liceum, postanawia wykonać jakiś talizman, który mógłby sprzyjać szczęśliwemu rozwojowi wydarzeń w jej przyszłym życiu.

  skomentuj (0)

  2006-01-20 11:22:49
  "szczęście trzeba rwać jak dojrzałe wiśnie"

  skomentuj (1)

  2006-01-22 01:14:50
  bezpieczeństwo

  Mogłabym konfabulować trzymając w przemrożonych dłoniach tę kulę..

  Pamiętnik zwykłej matki - Onet.pl Blog

  Właściwie jednego rocznika, dzieci urodzonych w roku 2002, które zaliczyły już zerówki, w których zgodnie z obowiązującym programem uczyły się literek, ćwiczyły czytanie, pisanie, liczenie, jednocześnie bawiąc się i przez zabawę przyswajając sobie naprawdę bardzo wiele informacji i umiejętności. Obecnie dzieci te poszły do pierwszej klasy i tu spotkała je i nas, ich rodziców przykra niespodzianka. Otóż mając na uwadze grupę dzieci 6-letnich, których rodzice zdecydowali się na posłanie ich do klas pierwszych, zmieniono oczywiście podstawę programową. I tak zamiast liczenia w obrębie 20-tu - mamy liczenie w granicach 10-u, zamiast pisania literek - mamy szlaczki, jednym słowem program klasy pierwszej wygląda praktycznie na odwzorowanie programu poprzednio realizowanego przez zerówki.
  Konia z rzędem temu, kto powie mi, jaką korzyść z rzeczonej reformy odniosą obecne 7-latki, po raz drugi powtarzając te same elementy programowe z naprawdę śladowym ich rozwinięciem. Nauczyciele pocieszają, że będą mieli więcej czasu na prace plastyczne, na poznawanie indywidualne każdego dziecka, ale mimo to jakoś się pocieszona nie czuję. Zaczynam się zastanawiać, czy nie popełniłam błędu, czy nie powinnam była dwa lata temu przewidzieć obecnej sytuacji i posłać Bartka w wieku 5 lat do zerówki i  w zeszłym roku do.

  no bo jestem - bloog.pl

  23:07

  Słuchajcie jeżdże od 89 roku i jeszcze w życiu nie zapłaciłam mandatu. Musiałam pojechać do Ira, by zapłacić. Cóż zawsze mi przechodziło luzem. Nawet pod sądem w Wałbrzychu gdzie moje auteczko oparte było o zakaz zatrzymywania się, chłopaki mi odpuścili , bo napisali kredytowy, a ja przyjechałam do nich i nakryłam ich w przebieralni rozebranych. Mrał co to był za widok władza obnażona w samych badejkach tak ładnie zbudowana z właochami na klacie i uroczym szlaczkiem zaczynającym się od pępka znikający pod gumką slipek. Do dziś pamiętam szeroka klatę pana władzy i ten uroczy szlaczek z czarnych kręconych lekko włosów. Ło matko!!!! Palce lizać!!!! Słuchajcie wpadłam do szatni jak bomba i pytałam o sierżanta. No co sierżant spytał słucham wychodząc z pod pryśnica w ręczniku. Byliśmy chyba w tym samym wieku i obydwoje wolni. Ech!!! taka okazja nie wyokżystana. Dzis bym tak tego nie zostawiła. Kurcze, ale wtedy młody kierowca i młoda laska spłonęłam rumieńcem i spuściłam oczy trzepocząc rzęsami. W panice zamykałam drzwi i bałam sie wejść na słowo proszę. Rechotali tam dość długo nim otworzyły się.