O czym chcesz poczytać na blogach?

Szkolenia dla nauczycieli

thetishka.blog

Tego skore, poza tym boją się reakcji rozsierdzonego tłumu szturmującego bramy, by odzyskać "Testament mój" Słowackiego. Ale może wprowadziłoby szkolenia dla nauczycieli?

Szkolenia to koszt. Owszem. Kosztem jest także matura, która co roku kompromituje się coraz bardziej (vide artykuły na portalu Polityka.pl)..

Blog kasiula949

Na dziewiata przyszlam angol na ktorym polowy klasy nie bylo " konkurs z niemca byl  wtym czasie"  potem biloa i.. do domu :) jakiesz szkolenie  dla nauczycieli JUPI heh  po szkole poszlismy z  kilkoma osobkami po Ujezdzie pochodzic i sie na wypadek natknelismy  zdezyl sie czolowa tir  zosobowym ojj..Rostrzesalam  nawety nie mowie co w nich bylo :P ale ogulnie to fajniutko bylo no i bardzo smiesznie. W pokoju mialam dvd i nie zgadniecie co sarna wlaczyl -- bajeczke dla piecio latkow ale powiem ze niezla polewke z niej mielismy  szczeze to nam odbilo ale tak juz bywa. Jka narazie to w szkole nawet mi idzie jako tako ale w tym tygodniukilka sprawdzianow i kartkowek  nam oddadza, a 15 wywiadowka bedzie ojj...  ..

norbertstanislawek

Partners in Learning Program Innowacyjna Szkoły Pathfinder jest krzewienie kultury innowacji i zmian na poziomie systemu w szkole w sposób, który pomaga nauczycielom w przygotowaniu uczniów do realiów życia i pracy w XXI w.

Microsoft szuka.

Okazją do spotkania, sieci i współpracy szkół z całego świata osobiście w Partners in Learning Worldwide.
Szkolenia dla nauczycieli i wiedzę w dziedzinie technologii oraz wskazówki od firmy Microsoft.

Kto może uczestniczyć?
Proces.

Aktualności z życia szkoły

I projekty wykonane przez uczniów będą prezentowane na forum szkoły oraz na specjalnie przygotowanej platformie internetowej.
CEO sfinansuje dodatkową pracę nauczycieli prowadzących szkolne koła naukowe, a także dostarczy szkołom uczestniczącym w programie zestawy odczynników do prowadzenia eksperymentów i mikroskopy.
Uczniowskich kół naukowych będą wycieczki edukacyjne do ośrodków akademickich, w ramach których finansowane będą koszty przejazdu oraz opieka nauczycielska dla uczniów.
Szkolenia internetowe. Nauczyciele ze szkół biorących udział w programie będą uczestniczyć w szkoleniach opartych o metodę internetowego coachingu, dotyczących przygotowywania obserwacji i eksperymentów, prowadzenia projektów uczniowskich, motywowania uczniów.

HP i Bractwo Ras Najwyższych - Onet.pl Blog

Mi je proszę

- Zamek jest mroczny, tajemniczy, myślę, jeśli wolno mi wyrazić swoją opinię ponury, mało w nim ciekawych rzeczy dla takich jak panicz, jest wiele bibliotek z wieloma różnorodnymi księgami, zwojami i pergaminami, w większości czarno magicznymi – Harry.

Jakie są tego warunki, z czym to się wiąże?

- Wiąże się to przede wszystkim ze szkoleniem, trwającym różnie od 3 do 8 lat. Na czas szkolenia masz swojego mentora, przechodzisz przemianę, a przede wszystkim musisz porzucić swoje dotychczasowe życie, przyjaciół, już nigdy nie będzie pomiędzy tobą.

List z przedmiotami, wcześniej jakoś tak wyszło że nie poświęcił mu swojej uwagi a powinien

Lista przedmiotów do wyboru na 6 roku nauki w Hogwarcie

Obrona przed czarną magią-

Ocena wymagana P, preferowana W, nauczyciel Prof. Severus Snape

Eliksiry-