O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Szkoła uwodzenia

Strona Główna

Pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Seks, seks test, seks triki, seks w łóżku, seks z kobieta, seks zabawy, seks zbiorowy, seksi, sennik podryw, smile podryw, sposób podryw, sposob na podryw, sposob na podryw dziewczyny, sposoby na udany podryw, sposoby podrywania kobiet, sposoby uwodzenia kobiet, sposub na podryw, super seks, szkolny seks, szkoła uwodzenia dla kobiet, szkoła uwodzenia kobiet, sztuczki w łóżku, sztuka podrywania kobiet, sztuka uwodzenia kobiet, sztuka uwodzenia kobiet w internecie, sztuka uwodzenia kobiety, szybki seks, tajemnice uwodzenia kobiet, tani podryw, tani seks, techniki uwodzenia kobiet, teks na podryw, tekst na.

miszelle blog

Edyta Górniak). Tego typu fotki mogą nawet pomóc w karierze. Ale czy pomogą osobie, która chce np. w przyszłości zajmować się polityką?

Jaki wy macie stosunek do nagości, swojej i ogólnie w mediach?;-)

miszelle 2006-02-13 00:36:24
skomentuj (3)


Szkoła uwodzenia...;-p
Było o nagości. Teraz, poruszmy kwestię…uwodzenia.
Czym jest uwodzenie? Gra ciała, zmysłów, spojrzenia i gestów. Uwodzą kobiety, uwodzą mężczyźni. Uwodzimy się nawzajem, tak zaprogramowała nas natura, dbając o prokreację.
Kusimy płeć przeciwną.

zalogabolsa blog

2004-08-24 00:02:35
skomentuj (1)


Z życia wyższych sfer...

„Spełnienie potrzeby prawdziwego spotkania z drugim człowiekiem jest najtrudniejszym życiowym zadaniem. W programie m.in. gry i uwodzenie w relacjach, mechanizmy tworzenia złudzeń...”
Wakacyjna Szkoła Uwodzenia była tego lata przebojem dla tych, które postawiły sobie ultimatum: dość facetów kumpli, którym mówi się nawet o przebiegu miesiączki, i wracania do domu niczym stara panna, żeby po raz trzeci sprawdzić wyłączone kontakty. Szkołę zmysłów za 390 zł poprowadzą fachowcy.
Jakie.

Prawdziwe-uwodzenie kobiet - Onet.pl Blog

O mnie

wertELWIS1
W PUA (szkoła uwodzenia) jestesmy od 2006 roku. Podrozujac spotkalismy kilku naprawde dobrych uwodzicieli. Uwazamy, ze kazdy powinien wiedziec to co my. Pomóc w tym ma nam wieloletnia analiza dynamiki interpersonalnej oraz znajomosc psychiki ludzkiej(analizujemy kazdy szczegol, bysmy nie spoczeli na laurach i byli jeszcze.

Szkoła Uwodzenia - mBlog

Na wiele różnych sposobów, a wszystko zależy od spontaniczności chłopca oraz od jego wyobraźni. Zazwyczaj jest tak, że podryw dziewczyn rozpoczyna się od delikatnego adorowania dziewuszki. W szkole panienki można podrywać na parę rożnych wybiegów. Pewnym z nich jest pomoc w nauce lub odwrotnie ? proszenie o taką pomoc. Dziewczyny lubią kiedy są docenianie, w następstwie tego też z.

Szkoła Uwodzenia
Szkoła Uwodzenia Warszawa
2011-10-18 | 01:29:45
autor:.

Szkoła uwodzenia 2

Marina ,streszczenia fotki - Onet.pl Blog

Będzie kierował jedną z firm Veroniki. Zatrudnił również Eliasa i Marinę. Wypytuje Eliasa o rozwód Mariny i Ricarda. Marina przyjęła propozycję Federika ze względu na trudną sytuację finansową rodziny. Chce również partycypować w kosztach leczenia Patty. Chuy chce zrezygnować ze szkoły. Boi się Ricarda i jest przekonany, że szkoła jest nie dla niego. Powinien porzucić marzenia i zacząć szukać jakiejś pracy zarobkowej. Patty go przekonuje, że powinien zostać i starać się udowodnić Ricardowi, że jest dobrym pracowitym uczniem. Ricardo zwraca się do dyrekcji z ostrzeżeniem, że Chuy jest złodziejem. Dyrektorka nie chce w to uwierzyć. Przekonuje Ricarda,.
Zgadza się na plan Weroniki, żeby wsadzić Chuya do więzienia. Uważa, że Marina za bardzo by to przeżywała. Stan Patty ulega znacznemu pogorszeniu. Lekarz uważa, że niebawem będzie musiał ją hospitalizować. Guillermo prosi Rosalbę, by nie mówiła Patty, że jest śmiertelnie chora.

Dodkai mada (20:30)
7 No nawet nawet;)))

14 listopada 2007
odp

Nie wiadomo co, nie wiadomo jak.

W mgnieniu oka. Nie zmienia to jednak faktu, że ten wieczór ma być magiczny. I taki "Nasz". Mimo tego, że nadal jestem samotną kobietą. Ubiorę najczarniejszą sukienkę, jaką mam. I poradzę sobie, bo mam wrodzony talent do uwodzenia mężczyzn. Ubieram buty na obcasie i idę zdobywać świat. Pewna siebie, głowa u góry, uśmiech od ucha do ucha. Bo kto, jak nie ja?
najgorsza. ta zła.
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (3), Dodaj

nie rozumiem.

poniedziałek, 21.lutego.2011, 10:57
Życie jest zbyt skomplikowane, żeby je zrozumieć. Trzeba je chyba zaakceptować i nie starać się wgłębić w sens tego czy tamtego. O czwartej rano przyjechał tata..
Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina. Bardzo fajna komedia, naprawdę. Dawno się tak nie śmiałam.. Niestety, dzisiaj przyszedł dół. Nie wiem, może jestem trochę zestresowana, bo od jutra znowu zaczyna się szkoła? Dziwnie będzie mi teraz wracać do pustego mieszkania. Siedzieć samemu i gapić się w ścianę. Jutro walentynki. Po raz kolejny spędzę je w samotności. Miło, prawda? To przytłaczające. Wolę jednak poczekać niż.

gatti

DNI !!!

P.S. Do wszystkich romantyczek wylewających łzy na melodramatach : KONIECZNIE ZOBACZCIE FILM pt: „Walk to remember” (w tłumaczeniu; „Szkoła uczuć” – tylko nie pomylić ze „Szkołą uwodzenia” – która swoją drogą jest niemniej urocza )