O czym chcesz poczytać na blogach?

Szkoła policyjna

jadłodajnia

Kolegę ze zboru i zobaczyłem u niego w kuchni piwo. Bardzo mnie kusiło, aby zapytać czy aby nie miało jakichś procentów. Może była to pokusa, a może już odruch bezwarunkowy? Wszak policjant zborowy jest na służbie 24 godziny na dobę.

Czy w Biblii też znajdują się przykłady takich policyjnych postaw? Owszem, ale osoby te nie są stawiane w pozytywnym świetle. Gdy wrogowie proroka Daniela chcieli usunąć go z kręgu najbardziej wpływowych osobistości Babilonu, uciekli się do niezwykle podłego podstępu. Wskoczyli w swoje policyjne uniformy i skutecznie przeprowadzili swój plan do.

Forum (1)
 • 02 Spotkanie przy herbacie (2)
 • 03 Potrawy z powerem (22)
 • 04 Szef w akcji (25)
 • 05 Ekstremalni konsumenci (5)
 • 06 Mega kucharze (4)
 • 07 Bary warte naśladowania (3)
 • 08 Media kulinarne (7)
 • 09 Dania na wynos (3)
 • 10 Szkoła gotowania (30)
 • 11 Paradoksy dietetyczne (11)

 • Archiwa Przemocy

  Jak inni kandydaci. Wybrał klasę z rozszerzoną nauką matematyki, informatyki, fizyki oraz chemii. Kolegom tłumaczył, że chciał "urwać się z domu".

  - Był przeciętnym uczniem. Nie sprawiał kłopotów wychowawczych. Rzadko odwiedzał rodzinny dom, ale to raczej z powodów materialnych. Szkoła pomagała mu finansowo - opowiada Wiesław Kosakowski, dyrektor popularnego III LO w Gdyni. Mikołaj lubił uczyć się języków. Perfekcyjnie znał angielski i niemiecki. Pasjonował się magią i grami RPG. Lubił też karciane gry fantasy. Mikołaj podobnie jak ojciec malował obrazy. Startował.

  Się coś robi - albo biurokracja i indolencja powodują recydywę i wbijają w pychę bezkarności.

  "Człowiek podejrzany o rozpowszechnianie pedofilskich materiałów może grasować bezkarnie, bo na ustalenie, czy ma je w komputerze, policja potrzebuje dwóch lat!

  Luty 2009. Kolejna policyjna akcja wyłapywania internautów ściągających dziecięcą pornografię. Policjanci z Gorzowa dostają namiar z Belgii. Komputera używa gorzowski biznesmen Jarosław L. Policja zabiera mu twardy dysk i oddaje do swego laboratorium kryminalistycznego. Biegły ma sprawdzić, czy są tam pedofilskie.

  rudaciekawosc.blog

  Dla mnie sytuacje, kiedy mamy kontakt z nieboszczykami – wypadki, wizyty w prosektorium. Człowiek to wykonuje po pewnym czasie nawet dość mechanicznie, ale to jednak jest mało sympatyczne.  Tym bardziej dla kobiety. Niewątpliwie trzeba być twardym. Uczą nas tego w trakcie szkoły policyjnej i to naprawdę owocuje. W szkole spotykało się wielu wykładowców, którzy kobietom byli bardzo przeciwni. Naprawdę nas gnoili. Czasami zwracali się do nas takimi słowami, że niejednokrotnie można było pomyśleć sobie: „ Co ja tu do cholery robię?” Potrafili powiedzieć coś.Pamiętam jedną, która miała lekką nadwagę. Wykładowca na zajęciach z wychowania fizycznego dał jej do plecaka pięciokilową piłkę lekarską i kazał biegać wokół bieżni przez całe dwie godziny żeby schudła, bo jest za gruba i się nie nadaję. Żal było patrzeć na tę biedną dziewczynę. Szkoła była bardzo trudna, ale może to jest potrzebne przygotowanie.

  Katarzyna: Mi trudno jest wtedy kiedy.

  Kryminalni: czyli co dzieje się w głowie policjanta - Onet.pl Blog

  W sprawie t...- nie dane było jej dokończyć.
  - Tak.- powiedziała szybko Zuzia.
  - Pokój 303.
  - Dziękujemy. Policjantki udały się pod wskazany numer.


  W POKOJU 303:

  - Dzień dobry.- Zuzia i Basia.
  - Dzień dobry.- odpowiedział Leszek (lekarz policyjny) pochylając się nad denatką.
  - Co mamy?- Basia.
  - Dziewczyna umarła na skutek strzału z bliskiej odległości.
  - Coś poza tym?- Basia miała nadzieję, że dowie się czegoś więcej.
  - Reszta po sekcji.
  - Dziękujemy.- dziewczyny odeszły.
  - O...Szczepan ty tutaj?- Zuzia.
  Komentarzach. A na koniec Adam chce Basię przytulić,a to go odpycha i wybiega. A na końcu jak Marek tulił krzysia a ten zapytał "Jusz po wszystkim?" Myślałam że się powyję.  Przepraszam że długo nie było noci, ale isnieje coś takiego jak szkoła co zabira młodzieży trochę czasu (Paliwo 10 zł. zapałki 10gr.- widok palącej się szkoły BEZCENNY =)) No i czekałam na trochę komentarzyBo mi się marzy sto komentarzy tra la la...- ładna piosenka? A wiecie co mam pomysł! Ogłaszam konkurs normalnie! Kto.