O czym chcesz poczytać na blogach?

Szkoda całkowita

Praktyczne problemy ubezpieczeń

Szkody całkowitej) jest uregulowany w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Większość zakładów ubezpieczeń ustala w ramach auto-casco próg ten na poziomie ok.80% wartości pojazdu sprzed wypadku. Jeżeli więc koszt naprawy będzie wyższy niż te 80% to ubezpieczyciel uzna, że nastąpiła szkoda całkowita.

Co istotne – odszkodowanie będzie wówczas stanowiło wartość tych 80% pojazdu po odjęciu wartości wraku.

Wybierając ubezpieczenie autocasco należy oprócz wysokości składki zwrócić uwagę na wysokość powyższego progu. Nie zawsze niższa składka oznacza.

  waniliowe niebo.    

To sie kręciło.Po południu musiałam wysprzątać całą chate jak chciałam być do 11 na dniach góry poraszka!!!no ale jakoś mi sie udało wyszykowana poszłam po kaśke i tam spedziłam nastepne 30 min za nim sie kaśka wtszykowała.Jak w końcu dotarłyśmy na rynek to sie głęboko rozczarowałyśmy.Całkowita gafa!!!Nudziłyśmy sie tak od godz17.30 do 21!!!o 21 zaczęła sie zabawa która miała grać do 12 w nocy, oni przynajmniej grali troche lepiej do domu wróciłam koło 11 i natychmiast zasnęłam.AAAbyłabym zapomniała dzisiaj popołudniu dostałam smsa od maćka(mojego byłego z zeszłych.Praktycznie w szkole dzisiaj byklam od 9 do 10.30 fajno nie? tak powinno być przez cały rok!!!Jak przyszłam do domciu to sie troszke zdrzemnęłam i takie tam, nie ma czo opisywać.Najgorsze jest to, że podstawówka zakończenie roku mięli dzisiaj a gimnazjaliści(czyli min JA)dopier w piątek.EEEEEEE tam szkoda słów.to ja zmykam pa

independent FranA - 2003-06-18 - 15:24:13 skomentuj (1)
Jeaa od jutra wolność!!!

Dzisiaj Boże Ciało,a jutro wolnoś czyli koniec roku szkolnego!!!Rano poszłam do kościoła i na procesje, potem do babci i do.

... Dark side of me

Był we mnie zakochany. Byliśmy w liceum... Obudziłam się z mokrymi oczami... Wspomnienoia znowu dopadły mą duszę. Kurde, już myślałam, że potrafię żyć samotnie. Niestety, bardzo brakuje mi kogoś do przytulenia czy zwyklego pocieszenia albo poprsotu kogoś, kto powiedziałby: dobrze, że jesteś. Szkoda, że narazie nikogo takiego nie znam.
A jeszcze na dodatek dzisiaj o mało co nie zwymiotowałam całego obiadu. Stałam nad sedesem, wkładając palce do gardła i zastanawiając się co ja mądrego wyprawiam. Skończyłam jak zwykle oparta o wanne z oczami schowanymi w dłoniach.
.Coli są do odbioru tylko w weekendy. Jak wiadomo taty w weekendy nie ma w Warszawie. No i nacieszyłam się szklanką.
Gadał z mamutem [ mamą ]. Niby jak zwykle. Tylko coś długo. Ha. Już wiem czemu. Dostaliśmy mieszkanie zastępcze w Warszawie. W nowym bloku. Tylko jest mały problem. Powierzchnia całkowita 30 m kw. Kuchna uwaga uwaga ma aż całe 2 mkw. I taka sama jest łazienka. Za 2 tyg mają zaproponować coś nowego. Ja nie wiem, jak można coś taiego budować. Przeraża mnie to. Oby to kolejne mieszkanie było też takie beznadziejne... Błagam...
Zrobiłabym wsyzstko, żeby tylko nie.

him - Onet.pl Blog


    


Jak tam po Świętach? Mam nadzieje że miło spędziliście ten czas i nikt z was nie był smutny.
Ja właśnie tak spędziłam ten czas. Było bardzo przyjemnie. Bardzo się cieszę że zobaczyłam się z rodzinką:-))) Szkoda że już pojechali:-( Ale pociesza mnie to że w kuzynka o której pisałam wcześniej w notach, ta co mieszka teraz we Włoszech, robi mi niespodziankę ( o której ja oczywiście nie wiem) i przyjeżdża 21 kwietnia. To jest totalny szok! Myślałam że zobaczę ją może w wakacje ale nawet to.
8. Dead Lovers' Lane
9. Join Me in Death
10. It's All Tears
11. Sleepwalking Past Hope
12. Killing Loneliness
13. Soul On Fire
14. Your Sweet Six Six Six
15. Bleed Well
16. The Funeral Of Hearts

  


U mnie całkowita nuda:-( Miałam dziś iść pić z kumpelami ale nie wyszło bo jedna chora a druga ma rodzinkę na głowie,bo jej zjechała i nie ma co, siedzę w domu. A jutro dzień Kobiet i raczej też go spędzam w domu bo mam tyle nauki na poniedziałek i wtorek że nie mam pojęcia jak się wyrobię..

Nasz mały zakątek... - Onet.pl Blog

  

Szkoda, szkoda, że nie ma sklepów z przyjaciółmi. Nawet nie musiałoby być w nich wyprzedaży. Wystarczyłoby kilka dobrych zdjęć i... Krótki opis typu: "Dobry, trochę używany, ale świetnie gotuje.Chętnie zajmuje się dziecmi podczas nieobecności." albo "Całkowita nówka, okazyjna cena, ma wiele wolnego czasu." czy "Do wynajęcia na godzine lub dwie. Potrafi słuchac i świetnie doradza." Takie sklepiki powinny byc na każdym rogu, zeby każdy mógł znaleźć cos odpowiedniego. Przy okazji zmiejszyło by się bezrobocie i kazdy byłyby zadowolony. Ja.

    Imię :D
  •  Kasia - brak słów :P Puffffffffffffffffffffffffffffff :*
"L"
  • Lampki- a w sumie świeczki i zdjęcia lubię zbierać i mam ich mnóstwo w pokoju :D
  •  Lily- tak naprawdę to Paulina :) Szkoda gadać... Tchórzostwo :/

szuflada-uczuc blog

Mam lepszy humor. Dużo nas łączy np. to że obydwoje jesteśmy jedynakami.
Kaśka to kobieta porządnicka, pedantka poprawiara, szczera do bólu do każdego, cholernie gadatliwa nie da nikomu dojść do słowa, trudno ja przekrzyczeć nadaje jak radio, czasami pieprzy od rzeczy, wie wszystko najlepiej szkoda że nie ma szczęścia do facetów.
Kamila kiedyś szalona kobieta nie mogąca usiedzieć na miejscu (niestety poddała się reformie Rafała), rozważna, mało romantyczna raczej praktyczna, tryskająca humorem.
Ania niewątpliwie bałaganiara wyluzowana kobieta, kochająca siatkówkę,.Mi się podoba w nim zakończenie, więc podyktowała szybciutko później to jakoś ułożyłam w całość. Dość, że mało czasu to jeszcze drukarka zaczęła wariować, w myślach mówiłam nie tylko nie teraz musisz wydrukować trzy kartki do tego modliłam się żeby tuszu nie zabrakło bo to by była całkowita katastrofa na szczęście udało się wydrukowałam to co spłodziłam. Została mi nie cała godzina na wyszykowanie szybki prysznic delikatny makijaż włosy w luźnego koka spięte, paznokcie eleganckie bezbarwnym lakierem pociągnięte tak by miały połysk, elegancka skromna garsonka w kolorze.