O czym chcesz poczytać na blogach?

Szkło laboratoryjne

Do what they say

Całkę kwadratową piątego stopnia z sześcianu iloczynu różnicy dwudziestu wyrazów x nawet sprawia mi przyjemność. Czyli powoli upodabniam się do kolegi Volda informatyka. Skoro rozumiem już informatyczne żarty...

Ale żeby nie było w moim ślicznym życiu zbyt różowo, to muszę biegać i płacić za stłuczone szkło laboratoryjne. Co jest tym śmieszniejsze, szklo stłukł ktoś z mojej grupy i się nie przyznał, więc wpisali na szefa grupy, czyli na mnie. Zatem chcąc dostać wpis z laboratoriów z chemii organicznej (bo wszyscy już mają, a w moim indeksie widnieje smutna dziura z dopiskiem "ZAPŁAĆ ZA SZKŁO, TY CIECIU!"), przyszło mi.

"Kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart ..." - Onet.pl Blog

Sprzed kilkumiesięcy w Midgar. Podzielił się z kamerą wszystkim co wiedział i co powiedziećmógł.

Powyjściu Kadaja z domu Jenova ponownie zawisła nad jej telefonem w pokoju. Miałazamiar znowu zadzwonić. Nie cierpi jego głosu. Ale to on przytrzymuje ją przyżyciu i on ją do życia przywrócił.

Cojak co ale ta Jenova jest przecież laboratoryjnym odrodzeniem...

Uścisku i kopnęła Yazoo. Ten okręcił sięczując sporą siłę uderzenia w brzuchu. Upadł na ziemię i w jękach wił się popodłodze. Poczuł dziwny smak w ustach...

Lozpatrzył na to wszystko i nic nie robił. Był w szoku.

Kobietaw tym momencie cisnęła krzesłem o ścianę. Potem wzięła je i wyrzuciła przez zamknięteokno. Szkło się posypało po pokoju. Jenova ustała miejscu i przez chwilępatrzyła na resztki.

menograma | e-blogi.pl

Rozdział 3

Wymyśliłem idealny tytuł naszego referatu - powiedział Luke, kiedy tydzień później on i Eve zmierzali korytarzem na zajęcia laboratoryjne. - „Gandhi: nieświęty". Zamrugała. Wyłączyła się na chwilę, rozważając, jakiego koloru były tak właściwie oczy Luke'a. Miały nietypowy zielony odcień, a do tego złote plamki. - Chcesz zjechać Gandhiego? - Nie o to chodzi. Po prostu wynieśliśmy go na piedestał i uważamy za świętego, a wcale taki nie był.
Przyklękła i zamiotła ją na szufelkę. W końcu sukces. No prawie. Niektóre kawałeczki szkła były tak małe, że zostawały przed krawędzią szufelki. Eve postanowiła zebrać je palcami. - Au! - wykrzyknęła. Spojrzała na palec serdeczny u prawej ręki. Na jego czubku zobaczyła kilka kropel krwi. Super. Czy w środku tkwiło szkło? Delikatnie potarła koniuszkiem palca o kciuk. Tak, w palcu utkwiła drobinka szkła. - Nie trzyj. Bo tylko wepchniesz głębiej. - Mal, który pojawił się znienacka, przykląkł obok niej. Musiał wejść do klasy, kiedy zamiatała. - Wiem, ale przecież nie mogę chodzić ze szkłem w palcu. Mal wyciągnął z kieszeni.

Wszystko o urodzie i modzie! - Onet.pl Blog

Stokach oliwki to nie tylko podstawa zdrowej kuchni.Te niepozorne,małe owoce kryją w sobie zadziwiające bogactwo składników jakby specjalnie stworzonych do pielęgnacji ciała.

Dobroczynne działanie oliwy znali już starożytni.Potwierdziły je współczesne badania laboratoryjne,odkrywając jej bogaty skład.Po oliwę coraz chętniej więc sięgają producenci kosmetyków,dodając ją do kremów,balsamów,mydeł i żeli pod prysznic.

KOI I WYGŁADZA

Oliwa zawiera cenne kwasy tłuszczowe(wit.F)-jeden.

Materiałów co reklamówki i choć rozkładająsię szybciej,to tylko wtedy,gdy znajdą się w odpowiednich warunkach.Prawdziwa ekologiczna torba jest płócienna,z juty albo papierowa.

  Segreguj śmieci!Zbieraj w oddzielne pojemniki plastik,papier i szkło.Żeby twoja robota nie poszła na marne,posegregowane odpadki wrzucaj do specjalnych koszy na śmieci.

  Namawiaj rodzinę,przyjaciół i kogo tylko dasz radę do kupowania kremów,dżemów,ketchupów i soków w szklanych butelkach.