O czym chcesz poczytać na blogach?

Szeregowiec ryan

Moje duchy są jak ptaki, a ich skrzydła i ciała są snami.

lightbird
Link Komentarze (2) »
piątek, 02 stycznia 2009
Flaga

To chyba jest troche niestanadardowe, popłakać się na 'Szeregowcu Ryanie' hmm zawsze miałem tę odrazę do filmów Spielberga, że są filmami z amerykańska flagą w tle... ten jest. Jednak to było takie naturalne. Tak bardzo poczułem to, że wszyscy jesteśmy częścią historii... tej wielkiej toczącej się opowieści. Mam takie silne przekonanie, że.

Pieśń Irlandii...

Ludzi chcąc nie chcąc poszliśmy z nimi bo nie było nic do roboty. Następnie Wierzba wymieniał sie z ludzmi różnymi rzeczami. Mi np dał kolczyka, którym mi przebił nową dziurke w uchu i teram mnie ucho napierdala:) Potem skierowaliśmy sie na Bankową do Młodego. Chłopcy oglądali Szeregowca Ryana i sie cieszyli jak kolesjiowi odstrzelili głowe, albo doerwało mu noge...:/.... Faceci...:D:D:D No. I jeszce wpierdalałam z Przemkiem i Wierzbą serek wiejski. Potem udałam się do Agi. Z Agą poszłyśmy na szpital sie przejść i pogadać. powspominać sobotnią impreze i piątkową.

bro3 blog

Mu wybaczyc a lukas to alkocholik, a ja to analfabeta bo dobrze wiem ze alkocholik sie pisze przez samo h jak hu.. ;] A dzis by-y moje prawdziwe urodziny i z tej okazji jak i z okazji zdanego egzaminu spotkalismy sie u sasiada Bońka (on kaze pisac o sobie "Pasniak"-przyp. autora), obejrzelismy szeregowca Ryan'a i w miedzy czasie peklo szkielko ;] Siven oczywiscie na poczekaniu wymyslil scieme ze mu pekla guma (niestety chodzi o samochodową uuuuu) i dlatego przybyl tylko na 5 min zeby zbic fazkę (pantoflarz taki maly). OOOK Pozdrawiamy czytelnikow i do nastepnej notki=imprezy ;]
Napisal.

Bloody Rose - Onet.pl Blog

Linkin Park


Ogląda:Wyznania Gejszy, Szeregowiec Ryan, Titanic, Harry Potter, Władca Pierścieni, Avatar, Forrest Gump, Plotka


Czyta:horrory Mastertona; Harry.

Futraki

Fort, ale jakoś woleliśmy skupić się na plaży, szczególnie, że dzieciaki twierdziły, że "woda jest ciepła!!" i potwierdzały to skacząc i chlapiąc radośnie.

 

Na okolicznych plażach kręcono podobno sceny z lądowania Aliantów w Normandii na potrzeby filmu "Szeregowiec Ryan", i podobno gdzieś tam w można jeszcze zobaczyć resztki dekoracji i leje po wybuchach. Pewnie można, ale w okolicach fortu takowych nie stwierdzono. Poszukiwania lejów będą kontynuowane w innym terminie, równie sprzyjającym czasowo i pogodowo.

Jutro już równie wolni nie.