O czym chcesz poczytać na blogach?

Szefowie wrogowie

Blog BNI Szczecin

Klatką zmierza w stronę farsy i kabaretu (niewiele mu już brakuje, by zacząć się kąpać w krwi dziewic), utwierdzając widza w przekonaniu, że jak najbardziej zasługuje na los, który planują mu zgotować główni bohaterowie. Podobnie zresztą,  jak „zasługują” na to pozostali „straszni szefowie”. Ale jeżeli Twój przełożony, choć jest nieskończenie niekompetentnym dupkiem, nie jest nieczuły na los mieszkańców Boliwii i nie wciąga kokainy niemal równie jawnie, jak chędoży w swoim gabinecie prosytytutki – nie jest z nim jeszcze tak źle. Podobnie,  jeśli Twój szef nie jest.

HR i PR, rekruterka, specjalistka w zakresie employer branding, trenerka (komunikacja, kreatywność, narzędzia HR). Certyfikowany konsultant narzędzi badania osobowości zawodowych i preferowanych stylów pracy Extended DISC i Facet 5. AD BNI Szczecin.

Posted on Sierpień 29, 2011, in Wydarzenia and tagged Americsan Beauty, call centers, Colin Farrell, Horrible Bosses, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Lehman Brothers, ROWE, Seth Gordon, Szefowie wrogowie. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Interia - kino online

  Dodaj komentarz do wpisu „Niebezpieczna metoda online / A Dangerous Method (2011) PL”
 • Szefowie wrogowie online (2011) Napisy PL

  Nick, Kurt i Dale są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie ich uciążliwej pracy nieco bardziej znośną byłoby uwolnienie się od swoich na wskroś nieznośnych szefów. Ponieważ odejście z pracy nie wchodzi w grę, pod wpływem paru.

 • Szarfy chusty broszki

  Postanowiłam znowu w weekend zawojować Dolny Śląsk.

  W sobotę zwieńczyliśmy wędrówkę po mieście sprawdzeniem, co grają w kinie. No i z marszu poszliśmy na „Szefowie Wrogowie” („Horrible Bosses”). Film nawet zaczął się 17 sekund nim wkroczyliśmy na salę, choć mieliśmy nadzieję, że tym razem reklamodawcy jakoś bardziej zaszaleją. No ale nic, film DOS-KON-AŁ-Y. Na tym Larrym Crownie pokazywali jego zwiastun, ale po projekcji stwierdziliśmy,.

  Małe Radości Florka M

  Dał bukiet kwiatów przeprosił...  potem jakgdyby nigdy nic wyszedł, bez słowa ot tak .... szef się uśmiechnął i poszedł.... wtedy stało się cos nieprawdopodobnego.... zgasło światło i nastała ciemność w całej firmie.... na schodach zaczęły palić się lampki, usłyszałam głos szefowej która woła mnie na górę... kurde w tych ciemnościach nic nie widzialam... malo głowy sobie nie rozwaliłam... gdy weszłam na schody znieruchomiałam... całe zastawione były świeczkami.... weszłam do góry a tam jeszcze więcej świeczek... na końcu korytarza stał.2 piątek, 15 luty 2008, 21:11 Kilogramów: nie liczę wiem że leciutka jak piórko:)
  Faceci: hmm...
  Wrogowie: 3
  Przyjaciele: 2 ale za to najlepszych!!!
   


  Wlentynki... hm..... byłam z Marcinem, ale nie w kinie bo stwierdzilismy ze tam sobie nie pogadamy, więc pojechalismy na pizze.... Nagadalismy sie za wszystkie czasy....

  ZAKOCHAŁAM.

  UPRTV - Onet.pl Blog

  Rządził Polakami. Ci zaprzańcy wmawiają Polakom, że Lech Kaczyński, który dokonał zdrady i podpisał zrzeczenie się suwerenności Polski na rzecz państwa Unia Europejska, był patriotą. Ci zdrajcy są przekonani, że dumny naród polski nie orientuje się kto Polaków rabuje i spycha do nędzy.
    
     Bolszewicy  skutecznie zlikwidowali duży przemysł w Polsce, bo duże skupiska ludzi są bardzo niebezpieczne, bo niezadowoleni ludzie mogą protestować. Tak rozproszonych ludzi należało skłócić, bo skłóceni będą się bili między sobą i nie staną razem przeciwko wrogowi. Najniebezpieczniejszy element to ci młodzi, ale kilka milionów młodych udało się im wygonić z kraju . Jedyne zgodnie działające środowiska to kibole. Czas zatem  ogłosić że obecnie obowiązująca definicja wroga  to teraz KIBOL.

     Pamiętamy wcześniej wrogiem bywali stoczniowcy, potem studenci lub jakieś Warchoły z Ursusa. Sprawne pozamykanie kiboli odetnie możliwość buntu społecznego i banda czworga znów ogłosi zwycięstwo.
    
     Zdemontowano skutecznie Wojsko Polskie, bo wiedzą że ich wrogiem są Polacy. Szkoli się obecnie.

  Zapraszam do czytania!!! SuperPanda !!! :) - bloog.pl

  Był ranek.
  Wszyscy byli w stołówce i zajadali się śniadaniem.
  SweetPrincessa: Zgniłe ziemniaki? Czego to nie wymyślą!
  Kamil: A ty...Nie jesz?
  SweetPrincessa: Nie. Ale zaraz coś przekąsze.
  Szef Kuchni: Owoce morza z homarem!
  SweetPrincessa: Tutaj!
  Wszyscy: Co?!
  SweetPrincessa: Przestańcie się tak na mnie gapić! To moje!
  Jagolka: Od kiedy Szef Kuchni robi ci takie specjały?
  SweetPrincessa: Nie powiem! To jest tajemnica, a tajemnic się nie mówi, tymbardziej wrogom. Mmm...Homar jest taki pyyszny!
  Kosko: Tiak siamo jak tie ziemniaki. Mmm...Piszne!
  Kowunia: Fuuj, Kosko...Jak możesz to jeść...I to jeszcze przez zszyte usta?
  Kosko: Nie bój się. Tio nic striaszniego, bio tio jesit piszne!
  Izzy: Kosko ma rację. Wystarczy posolić i już! Ziemniaki smakują wszystkim!
  Kamil: Mów za siebie!
  SweetPrincessa: Mmm...Delicje...
  Kamil: Ej, Sweet...Dasz kawałek?
  SweetPrincessa: Mmm...Co? Nigdy w życiu! Jeśli chcesz to spróbuj się podszkolić w interesach, a wtedy będziesz miał czego tylko chcesz!
  Kamil: Serio?

  Zbigniew DULEWICZ - Onet.pl Blog

  – Owszem, ma pan rację pułkowniku. Tylko czy leży w naszych kompetencjach tego typu nieformalne śledztwo. Może powinniśmy zawiadomić bazę? Jeśli oczywiście pańskie podejrzenia są słuszne.
     – Powiadomienie Memmingen należy wyeliminować. Natychmiast przypuszczalni wrogowie dowiedzieliby się o tym. Nie wiadomo ilu mają ludzi i na jakich stanowiskach. – Stolz wyprostował plecy. – Natomiast jeśli chodzi o kompetencje… – ponownie przerwał. Westchnął, wziął do ręki pudełko z papierosami i przyglądał się przez chwilę namalowanemu na.Dopalił się do samego filtra, co Ortlich odczuł po nagłym wzroście temperatury palca. Dogasił go, wstał i zabrał z biurka raport przygotowany do przesłania na Ziemię. Zgasił światło i poszedł zamyślony do generała Grabnera, aby wspólnie wysłać wiadomość. Zastanawiał się, że gdyby szefowie w Memmingen nakazali powrót musiałby wkroczyć do akcji niemal natychmiast. Spotkał na korytarzu Zorna wracającego z kabiny pilotów.
     – Idę Markus nadać raport. Wolę być przy tym osobiście, by wersja meldunku była taka, jak ją sporządziłem. Z pewnością odpowiedź.