O czym chcesz poczytać na blogach?

Szczytno

Węzeł Wielbark i okolice | Przywróćmy czar "Włóczęgi Północy"…

Przyrody”. Trzeba wspomnieć jeszcze o samej drezynie: ten interesujący pojazd, napędzany silnikiem od motocykla MZ ETZ 250 i przystosowany do jazdy po torach o szerokości od 750 mm do 1520 mm, rozwija prędkość nawet 60 km/h. I choć między Grabowem a Jastrząbką “wyciągnął tylko cztery dychy”, to i tak wyprawę należy traktować jako duży sukces organizatorów i uczestników. W planach są kolejne eskapady, m. in. odwiedziny na linii kolejowej nr 225 Nidzica – Wielbark.

"Pomarańcza" wraz z załogą na linii nr 35 Ostrołęka - Szczytno. (10-11.08.2011)

Modernizacja połączenia kolejowego Olsztyn – Szymany. Według najświeższych informacji od 28 września do 17 grudnia bieżącego roku nastąpi całodobowe zamknięcie torów na odcinku Olsztyn Główny – Szczytno (linia nr 219) oraz Szymany – Szczytno (linia nr 35), związane ze startującą właśnie modernizacją/rewitalizacją w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 – 2013. Prace prowadzone w systemie “projektuj i buduj” wykona włoska firma Salcef Construzioni Edili E Ferroviarie S.P.A. S.A..

GOK Jedwabno - bloog.pl

 

 

 

 

 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5750458,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Bank Spółdzielczy w Szczytnie

piątek, 09.
wtorek, 23 marca 2010 16:08Więcej informacji na stronie:

Mój własny, prywatny, osobisty blog... ;]

I że za jakiś czas (czyt. jak skończę tworzyć tąże piękną, urodziwą notkę :p) powstanie również ten towarzysz obywatel. więc, pomijając fakt, że nie mam o czym pisać, pomijając też również fakt, że małgoRZata jest wielkim żulem i że zwraca się do mnie sms-owo oczywiście z wielką miłością (czyt. "cholero jedna! jeszcze ci mało kradzionych ubrań!?"), to mój wytwór ma sens olbrzymi. aczkolwiek sądzę, iż mogę napisać o przykrym indycencie dnia wczorajszego. a mianowicie iza jest niesamowicie niekulturalnym oraz źle wychowanym człowiekiem, gdyż przemierzając w moim towarzystwie, jak też towarzystwie małgoRZaty ulice tudzież ciemne zakamarki miasta Szczytno (niestety nie gminy Szczytno, bo im sie ze mną chodzić nie chce, aczkolwiek nie ukrywam, iż bym chętnie zobaczyła takiego Wafla na przykład w jego środowisku naturalnym, zapieprzającego na rowerze, z włosem rozwianym i kolorze oczu, podkreślanym przez kolor wina porzeczkowego, a konkretniej to samej porzeczki), ujrzała kobietę, której część brzuszna dość się odznaczała, aczkolwiek kobieta ta raczej nie zaliczała się do kobiet ciężarnych, bo "wszystkie panie w tym wieku śmierdzą" (czyt. in-vitro kosztuje :/ ), więc izabela zaczęła się bestialsko wyśmiewać z rzeczonej kobiety, robiąc to w sposób o tyle bezczelny, że aż mnie doprowadziła do ataku.

:: mornelanor blog :: slonecznikowy czas

- archiwum: sierpień 2005
Strona główna na strach...
Boję się... A właściwie nie... jestem przerażona... :( Jesli ktokolwiek z Was kiedykolwiek czuł tak ogromny strach, który aż dusi i powoduje mdłości, ten wie, co teraz czuję ja...

:(
mornelanor 2005-08-12 12:15:04
skomentuj (5)
Hunter Fest!!!
Tak oto więc wybywam z kochanym Dominem na Hunter Fest:) Have a nice weekend;]
mornelanor 2005-08-13 15:14:05
skomentuj (7)
Szczytno, Szczytno, SZCZYTNO!!!!!!!!
To miasto, ten klimat, ci ludzie... Eh... Czemu u nas nie ma takich inicjatyw?? Rock, honor, ojczyzna!;] Pomijając małe wpadki organizacyjne, które moim skromnym zdaniem miały miejsce tylko dlatego, że organizatorzy nie spodziewali się takiej ilości uczestników imprezy oraz pomniejszych wad sprzętu, to było naprawdę idealnie... No oczywiście nie mogę zapomnieć o najważniejszym uczestniku HunterFest, bez którego koncerty, chociaż nie wiem, jak świetne, nie byłyby dla mnie tak dobre i ważne:) Z tego miejsca pozdrawiam mojego najwspanialszego Domina, którego kocham nad życie!! <3

Specjalne podziękowania kieruję również.