O czym chcesz poczytać na blogach?

Szczoteczka elektryczna

dr-mery

Zęby należy użyc pomadki o 2 tony ciemniejszej niż cielisty róż. Zęby wydają się wtedy bielutkie (i to nie ja wymyśliłam :)).

 

 

2) Mycie zębów "kółeczkami" jest metodą przeznaczoną dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych.

Sprawni dorośli stosują metodę wymiatania.

 

 

3) Szczoteczki elektryczne przy nieprawidłowym użyciu powodują recesję dziąsła (obniżenie dziąsła i odsłonięcie szyjek zębowych), co jest potwornie nieestettyczne, sprawia ból (gdyż odsłonięte szyjki są wrażliwe na bodźce termiczne oraz kwasy z pokarmów) oraz nie da się wyleczyc inaczej niż chirurgicznie.

Dodatkowo większośc ludzi wykonuje taką.

Klasik Gdanski Aperitif z Domieszka Arszeniku

To moja wina ze ja o tym zapomnialam jak juz wstawilam na najwyzszy ogien zeby bylo szybciej?)
Wieczorem cztery razy uslyszalam od matki ze jestem leniwa i strasznie powolna. Zorganizowalam wiec akcje "Jestem szybka i sprytna", a w jej ramach postanowilam zrobic dwie rzeczy na raz. Zlapalam za szczoteczke do zebow i myjac je jednoczesnie wyjmowalam soczewke z oka...Szczoteczka(elektryczna) jak spadla na podloge to zrobila dziwne i rozpaczliwe "bzzum" po czym sie wylaczyla (sama!?), a soczewke musialam ratowac z wanny...

Podsumowanie dnia: Porzadek(!?) w pokoju, brak ryzu w domu, smrod wietrzylam caly dzien, 1 przepalony prawie na wylot garnek, rozwalona szczoteczka do zebow, brudnawa i dziwna soczewka, histeryczny smiech mamy po obejrzeniu moich szafek...
wesolo bylo...hehe


skomentuj (10)
2005-03-25 15:22:22 >> Wielkanoc


Wmurowałam dzisiaj swój wizerunek w ścianę
Zamknęłam oczy
Myślałam nad egzystencją
Wnioski: Za dużo siebie.

Moje życie, którym żyję, w którym mieszkam i w którym piszę... - Onet.pl Blog

Do nosa. Potem wziął jakiś sznurek metrowy i mi wcisnął do nosa i potem do drugiej dziurki. To było okropne. Przez 15 minut nie mogłam oddychać nosem, a nos miałam jak jakaś bulwa. I w końcu po jakiejś chybawieczności przyszedl i mnie zaprosil do gabinetu. Wyciągnął tą linę z nosa, aż się uśmiałam bo mnie łaskotało. I już pielegniarka szykuje coś podobnego do szczoteczki elektrycznej, tyle że na końcu zamiast szczoteczki taki kabelek jest. Ja zaczełam wyć, że nie, że nie chcę, że jeszcze trochę. A oni mi wsadzają tak daleko do nosa to aż mnie łaskocze,ale cały czas mam zamknięte oczy. To było odrażające. Ta dziurka była chyba tylko 20 s, ale w drugiej to oglądał chyba z 5 minut tego migdała, i kręcił i wywijał i wyciągał i.

Życie w Australii - Onet.pl Blog

Nawet po kilku ciosach z piesci nie chce sie uruchomic... wiec nasza aktywna dzialalnosc w necie zostaje zawieszona zapewne do weekendu najwczesniej - kiedy to kupimy nowy sprzet. (teraz nadaje z osrtodka telewizyjnego ESTV! wiec bez polskich znakow i w ogole w expresowym tempie by nie widzieli ze robie cos innego niz praaacaaaa).

 

dziwnym trafem padla mi tez szczoteczka elektryczna - kilka dni po awarii kompa. po prostu sie nie odpala. czy wszystkie elektryczne sprzety z Polski nam padna??  ???? ???????? ???????? ?? ? why??

 

bez odbioru!

Karola (04:30)
czyżby.

Nawet brak stanowiska jest już jakimś stanowiskiem ;) - Onet.pl Blog

Pada deszcz.. pada deszcz.. BURZA!
Budzisz się rano. W całym domu jest dziwnie cicho...zastanawiasz się która jest godzina, jednak Twój zegarek nie działa. BOŻE chyba znowu spóźniłem się do pracy! Zabierasz się szybko do ubierania. Wchodząc do łazienki zauważasz że szczoteczka elektryczna znowu się zepsuła! Gosh! Biednemu to nawet krew z nosa pod górkę. No nic szybka kawa postawi mnie do pionu ;) Jednak w kuchni  nawet radio nie działa - pewnie znowu wyłączyli prąd. Wychodzisz z domu... ulica jest dziwnie pusta. Niedziela dzisiaj czy coś... no nic czekasz na tramwaj... ale zauważasz tylko rozkojarzonych ludzi na ulicach... co się stało?.

aliteracja blog

skomentuj (0)


opisanie świata w 3 wersach
Jako że oczywiście czytam 365 książek rocznie (o jedną więcej w roku przestępnym, rzecz jasna), aby móc recenzować jedną dziennie, na myślenie i pisanie o nich zostaje mi niewiele czasu. Bezskutecznie staram się skupić podczas mycia zębów (zawodowym recenzentom, żyjącym z ferowania wyroków odradzam szczoteczki elektryczne), próbuję oddzielić mój mózg od zgubnego wpływu tłoku w komunikacji miejskiej relacji Gocław-centrum stolicy, wyrzuciłam nawet telewiozr uznając, że literatura jest zazdrosną kochanką (wiem, wiem, nikt w to nie uwierzy, ale dobrze brzmi w zdaniu). Czasami jednak po prostu nie mam nic do powiedzenia i wszystkie pomysły są jeszcze mgliste jak obrazy Turnera..

whatever people say i am, that's what i'm not - Onet.pl Blog

W piekle.

12. zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej, ale pozostała bez echa. mimo tego, że święta... a może właśnie dlatego?

13. znowu obejrzałam coś tam w krzywym zwierciadle i śmiałam się ze sceny z wiwiórką ukrytą w świerku. kto nie wie, o co chodzi - niech czeka do przyszłego roku.

14. dostałam cudne prezenty. należy tu wspomnieć o szczoteczce elektrycznej od LB i limitowanym, podwójnym placebo od macdoosi. o pulowerku nie wspomnę :)

15. zasnęłam na 'grinch, świąt nie będzie'. przenudny film.

16. mało wychodziłam z domu. w domu było mi dobrze.

17. byłam dzielna układając - w ramach 'wizyty' - puzzle z wiatrakami przez jakieś 4 i pół godziny. później ewakuowałam się do domu. to przykry.