O czym chcesz poczytać na blogach?

Szczeniaki

oddam psa - miły pies szuka domu - Kraków

  niedziela, 22 stycznia 2012 01:06

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Zidan - starszy piesek z klapniętym uszkiem”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Zidan - starszy piesek z klapniętym uszkiem”
 • piątek, 20 stycznia 2012
  • BENUŚ i jego RODZEŃSTWO-porzucone na MRÓZ, SZCZENIAKI do PILNEJ ADOPCJI !

   DO PILNEJ ADOPCJI !

   KOLEJNE PSIAKI NA ULICY - EFEKT LUDZKIEJ GŁUPOTY I NIEODPOWIEDZIALNOŚCI – POTRÓJNY EFEKT …

   SĄ AWARYJNYM DOMU TYMCZASOWYM - JAK NAJSZYBCIEJ MUSZĄ ZNALEŹĆ NOWE MIEJSCA - POMOCY !
   CZEKAJĄ NA OSOBNE LUB WSPÓLNE DOMY

    

   Trzy szczeniaki wyrzucone na mróz w parku miejskim. Benek, Jaga i Joko czekają w awaryjnym domu tymczasowym na nowych opiekunów.
   Mają po ok. 9 tygodni, są zdrowe. Są to 2 sunie i jeden piesek. Ważą w tej chwili po 3 kg.

   Benuś jest najbardziej towarzyski z całej trójki. Rozbrykany, śmiały i niezwykle kontaktowy. Garnie się do człowieka, ciekawy.

 • Blog Patka2604

  22
  23242526272829
  30

  Księga gości
   
  O mnie
  Patka2604
  19
  Słówko o mnie
  Zobacz mój profil
  Notki
  Jak sobie radzić z psim przeziębieniem 2007-03-20
   
  Zdarza się, że szczeniaki łapią przeziębienie, nazywane jest ono psim kaszlem. Jest to infekcja górnych.

  [[]]Szczeniaki[[]]&[[]]Psy - Onet.pl Blog

  - w przeciwnym wypadku pies szybko się znudzi.

  ::.. Poznawanie świata..::
       i kontakty z ludźmi

      W wieku od 5-7 do 12tygodni szczenię powinno mieć możliwie jak najwięcej okazji do kontaktu z nieznajomymi ludźmi. Im więcej poznaje osób w różnym wieku (bardzo ważne,żeby miał okazję do kontaktu z dziećmi), tym lepiej. Pewnym utrudnieniem jest konieczność chronienia szczeniąt przed chorobami zakaźnymi, na które są szczególnie narażone właśnie do wieku około 12 tygodni.

  Szczepieniem wstępnym. Prawdziwe zabezpieczenie przeciwko najniebezpieczniejszym chorobom zakaźnym, szczenię otrzymuje  dopiero po kolejnym szczepieniu w wieku co najmniej 12 tygodni. Mimo, że to szczepienie nie jest ostatnim, można jednak już wyprowadzić psa na pierwszy spacer.
  Puppy
  skomentuj
  Szczeniaki cz.I

  Mój piesek Toficzek - Onet.pl Blog  Pochwały

  Twój szczeniak będzie się naprawdę starał, abyś był z niego zadowolony. Chwal go za każdym razem natychmiast, kiedy załatwi się we właściwym miejscu - za każdym razem, kiedy go wyprowadzasz. Pochwała motywuje znacznie lepiej niż strach, więc nawet jeśli zdarzy się wypadek, nie podnoś głosu, nie dawaj psu klapsa ani nie wtykaj jego nosa w nieczystości. W ten sposób na pewno udałoby Ci się go przestraszyć, tyle że czułby lęk przed Tobą, a nie przed załatwianiem się w niewłaściwym miejscu. Stosuj tylko pochwały!  Ograniczenie przestrzeni

  Ponieważ szczeniaki mają naturalny instynkt zachowania czystości w miejscu, gdzie mieszkają, powinieneś wydzielić swojemu szczeniakowi jego własny kącik. Przygotuj klatkę lub wydziel miejsce w kuchni lub łazience. Szczeniak powinien przebywać w tym miejscu w nocy, a także wtedy, kiedy nie możesz go nadzorować. Młody pies będzie robił wszystko, aby utrzymać to miejsce w czystości. Szczeniaki nie powinny być jednorazowo zamykane na dłużej niż 4 godziny, a w ciągu dnia nie na dłużej niż 8 godzin łącznie. Jeżeli pracujesz i nie możesz wyprowadzać psa, postaw otwartą klatkę w łazience wyścielonej gazetami.

   

   

  .

  Życie wilczycy Sevi - Onet.pl Blog

  Obcego wilka...
    
  Ja go przeganiałam. Czasem i mój partner. Czas nam mijał miło. Zasypialiśmy w ciepłej jaskini i codziennie przeżywaliśmy miłe chwile. Aż pewnego dnia dostałam cieczki i zaszłam w ciąże. W końcu miałam obok siebie Kurojaki'ego. Nie pozwalał nikomu się do mnie zbliżac w czasie cieczki i ciąży. Bał się o mnie zresztą ja nie chciałam widziec tu innych obcych wilków. Poza tym jestem w końcu wyższą rangą niż inne wilki *uśmiech*. Kurojaki bardzo się ucieszył gdy zauważył po wielu tygodniach ... jedną kuleczkę. Ale gdy maluchy przysuneły się do mojego ciała w poszukiwaniu ciepła i jedzenia dostrzegł 3 malutkie czarne jak noc szczeniaki. Tylko jeden miał mój kolor. Nazwaliśmy go Shiro bo to był samczyk zresztą jego imię oznaczało ,,Biały". Kurojaki niezbyt go polubił. Za to kochał nad wszystko czarne maluchy bo czuł się jakiś taki lepszy i szczęśliwszy że to nie tylko on jest czarny. Wkrótce maluchy zaczęły chodzic. Były 2 czarne dziewczynki i jeden chłopies o imieniu Tesshin. Dziewczynki nazywały się Kuro i Mikella. Były bardzo skore do zabawy i zawsze wszędzie spacerowały razem. Szybko zaczęłam uczyc szczenięta wyc. Razem z partnerem i szczeniakami tworzyliśmy piękne stado wyjące bardzo głośno.
    Bardzo lubiłam Mikellę była taka urocza i roztrzepana. Wszystko ją ciekawiło. Miała piskliwy ale.

  Psy są jedynymi istotami które kochają nas bardziej niż samych siebie.... - Onet.pl Blog

  Okazuj wiele zainteresowania.
  Karm psy osobno i nie pozostawiaj na początku sam na sam,dopóki szczeniak dobrze się nie zadomowi. Nawet wtedy warto zapewnić szczenięciu jakieś miejsce w którym będzie mogło się ukryć przed starszym psem. Chodzi tu o drewnianą budę w domu , a'la budę z materiału , lub klatkę. - OCZYWIŚCIE O DUŻEJ PRZESTRZENI ODPOWIEDNIO DOBRANEJ DO WIELKOŚCI PSA. KLATKA PRZYDAJE SIĘ POTEM NAWET W SZKOLENIU. NIE SĄ ONE tanie.
  Klatka powinna mieć mniejsze wejście,aby starszy psiak tam nie mógł wejść.
  Starszy pies zaczyna bronić swoich pierwszych właścicieli i terytorium, często bywają bójki,a małe szczeniaki nie są doświadczone w takich sprawach,często zostają one ugryzione.

  Każde zwierze potrzebuje odpowiedniej opieki właściciela,a ludzie popełniają błąd oto taki,że mały szczeniak jest bardziej atrakcyjny niż już starszy pies. Poświęcaj obu psom,kotom tyle samo zainteresowania.

  Kot i pies mogą być dla siebie idealnym towarzystwem dzieki natychmiastowej socjalizacji .

    

  Pozdrawiamy , .

  Szczeniaki beagle szczenięta. Blog hodowli beagle Królewska Zgraja

  Tagi: hodowla beagle, królewska zgraja, beagle szczenięta, szczeniaki beagle, beagle szczeniaki, beagle hodowla, be like daddy królewska zgraja

  skomentuj (0)

  Fanta w odwiedzinkach 2010-06-02 11:37:19

  W weekend odwiedziła nas koleżanka beagielka Fanta i jej rodzinka, którym bardzo dziękujemy za miło spędzony czas i zapraszamy ponownie :) Pogoda nam sprzyjała, więc psiaki wybawiły się do upadłego!  
  A tak pieski się bawiły:

    

  Tagi: hodowla beagle, królewska zgraja, beagle szczenięta, szczeniaki beagle, beagle szczeniaki, beagles, psy beagle, reproduktor beagle, beagle hodowla

  skomentuj (0)

  Be The First - nowe zdjęcia 2010-06-03 11:43:13

  Buddy /Be The First Królewska Zgraja/ przesyła nowe foteczki ;D Mały zdobywca patyka!  Ahhh te uszy! :)
      
  Aga - pozdrowionka od rodzinki poleciały :)

  Tagi: hodowla beagle, królewska zgraja, beagle szczenięta, szczeniaki beagle, beagle szczeniaki, beagles, psy beagle, be the first królewska zgraja, beagle hodowla

  skomentuj (0)

  Beaglowe.