O czym chcesz poczytać na blogach?

Szczęki

When You Can Live Forever What Do You Live For ???


lekarzy i utalentowanych terapeutów. MoŜe da się jakoś naprawić w niej
to, co jest nie tak, co sprawia Ŝe siedzi zadowolona u boku wampira, a jej
serce bije spokojnie i równo. Obserwowałbym oczywiście jej postępy i
odwiedzał tak często, jak by mi pozwolili....
- Zdenerwowałeś się - westchnęła - Nie powinnam tego mówić.
Tak jakby ukrywanie jej niepokojących skłonności mogło wyjść na
dobre któremuś z nas.
- Nie. To dobrze, Ŝe wiem, co o mnie myślisz. ChociaŜ to
szaleństwo.
- Ta hipoteza to bzdura? - spytała trochę wojowniczo.
- Nie o to mi chodzi. - moje szczęki znowu się zacisnęły - „To nie
ma znaczenia”! - zacytowałem ją zjadliwym tonem.
- A wiec mam rację? - ledwo łapała oddech.
- Czy to waŜne? - odparowałem.
Odetchnęła głęboko. Ze złością wyczekiwałem odpowiedzi.
- Nie - jej głos znów był opanowany - Ale jestem ciekawa.
NiewaŜne. Nie miało znaczenia. Nie obchodziło jej to. Wiedziała,
Ŝe nie byłem człowiekiem, Ŝe byłem potworem i nic sobie z tego nie
robiła.
Poza obawami o jej zdrowie psychiczne poczułem przypływ
nadziei. Usiłowałem go zdusić.
- Co chciałabyś wiedzieć? - zapytałem. Nie było.

Moje życie się zmieniło... Ale czy na lepsze...?

Na Wilkołaka, a on spojrzał na mnie.
Byłam już 50 metrów od niego. Zachowywałam spokój. Nie mógł mnie wyczuć, usłyszeć, ani zobaczyć. Podeszłam jeszcz ejakieś 30 metrów.
Wyskoczyłamz lasu i zaczęlam naganiać go w stronę Wairakeya. 15 metrów, 10, 5, 3, 2... Nagle Wybawca wyskoczył z trawy.
Zdezorientowany daniel zablokował przednie nogi i zachamował. Ryje racicami w ziemi. Wskoczyłam mu na zad wczepiając się pazurami i wgryzając się w kłodę.
Zaskoczony stanęł dęma, wtedy Wairakey rzucił mu się do gardła. Po chwili daniel leżał już przygnieciony ciężarem naszych ciał.
Wilkołak zacisnął szczęki na pysku zdobyczy próbując rozgryźć przegrody nosowe. Chwyciłam daniela za szyję i zacisnęlam szczęki. To samo zrobił Wybawca.
Zacisnłam szczęki mocniej i pociągnęłam w swoją stronę rozrywając mu gardło. Chwilę później usłyszałam jak pękają danielowi kości. To przez Wairakeya.
Po chwili Wybawca puścił szczęki. Ja zrobiłam to samo.
- Jedz... - Powiedział, a z pyska kapała mu krew daniela.
Mój biały pysk i pierś też były czerwone. Podeszłam i rozerwałam zdobyczy brzuch. Wsadziłam łeb w tą ranę i wyciągnęlam spory kawał mięsa.
Wairakey położył się niedaleko i patrzył ma mnie. Cały.

CREATIVE box


21
sty
11

“Szczęki 2″

A właściwie “Szczęki dwie”, w Twoim kartonie z pizzą. Reklama bezpośrednia pasty do zębów na opakowaniu to całkiem dobry pomysł,.

Small Cup - Oaza niewielkich biustów

Powiadam natomiast nieśmiało do pani: „Wydaje mi się, że jednak jest trochę za luźno”, odciągając znacząco stanik od ciała. Pani rzecze natomiast: „No, niestety, każdy stanik da się odciągnąć tak od ciała”. Na moje zapytanie, czy on się nie rozciągnie w trakcie noszenia, jeśli teraz już zapięłam go najciaśniej, kręci tylko głową.

Wzdycham ciężko, udając rozczarowanie, zaś pani jeszcze raz sięga po miarkę. Tym razem pod biustem wychodzi jej 69 cm i powiada smutno: „Dla pani nic niestety nie mamy – potrzebuje pani obwodu 65, a wtedy miseczka przynajmniej D”.

Oto i jest opad szczęki! Rozmiar mój poprawnie oceniony, nie wciska mnie nikt na siłę w za małe i za luźne 70B, przyznając się do braku w asortymencie. Pani jednak dosypuje dziegciu do beczki miodu: „Ale ja nie wiem, czy w innych firmach są takie rozmiary”. Ja zaś uśmiecham się tylko potulnie. Oddaję mierzone biustonosze i ubrawszy się, opuszczam przebieralnię.

CIĘCIE!

Wysnute wnioski:
- o obwodzie nic powiedzieć nie mogę, albowiem nie mają niczego dla mnie;
- świadomość ekspedientek wyraźnie wyższa, niż niegdyś, choć nie wystarczająca;
- wzornictwo w miękusach najwyraźniej dalej szpetne jak noc listopadowa i w.

cusia blog

Wysokości 100 tys. złotych. Szkoda słów. To, co się tu dzieje, jest po prostu... No, szkoda słów.
6. A w ogóle jestem już na trzecim roku i aż trudno mi w to uwierzyć.

OK, to by było na tyle. Jeszcze mała lekturka w necie i lulu.

2+2=5 2007-09-14 01:18:25
skomentuj (1)


Dyniu!!
Nie masz ochoty pojechać teraz na wakacje?Wiem, głupie pytanie, ale szukam frajera na last minute albo Bratysławę... W ostatniej chwili straciłam towarzyszkę podróży...

2+2=5 2007-09-16 21:08:30
skomentuj (0)


Cytaty (uwaga na sztuczne szczęki podczas śmiechu)
Cytat z opisu wycieczki po Beneluksie: "Wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech". Może nie śmieszne, ale ja rechotałam.
Cytat z książki "Jak pozbyć się lęku", aczkolwiek bardzo niedokładny, bo pisany z pamięci: "Dużym problemem w Szwecji są sztuczne szczęki. Obawa przed wypadnięciem sztucznej szczęki w miejscu publicznym powoduje, że wielu Szwedów odczuwa lęk przed rozmawianiem, śmianiem się czy kichaniem w towarzystwie, co utrudnia im codzienne życie." To też nie jest superśmieszne, ale mnie rozbawiło.
Kolejny niedokładny cytat z opisu wycieczki, tym razem po Tunezji (nie mogę.

sabatiel85 blog

3 punkty
1. otuż miałem napisać z czym mi się kojaży ten szablon, w sumie to jest krutka bezsensowna historyjka, otuż tego dnia kiedy dałemten szablon to rozsypały mi się żyletki, wypadły z mojej szczęki(właściwie to z odlewu mojej szczęki górnej zrobionego przez moją dentystkę i mi podarowanego jako popielniczkę ale ja nie palę wiec trzymam w niej żyletki) więc rozsypały się, ale nie tak zwyczajnie tylko nagle same spadły zupełnie bez powodu i to naco??? nie zgadniecie...... na rękawiczkę bez palców którą sam sobie zrobiłem z takiej z palcami, więc by je dać na miejscze wystarczyło podnieść skużaną rękawiczkę i wsypać je ostrożnie do szczęki z gipsu... i z tąd to skojażenie i to włąśnie była geneza dania tego szablonu.....

2. miałem opisać mój sen otuż śniło mi się coś bardzo dziwnego
Chłopiec bawił się na łużku z psem ale pies się jakoś dziwnie mało ruszał(nie znałem ani tego psa ani chłopca) chłopiec nagle zaczoł dusić tego psa poduszką, więc chyba zaczołem mówić do niego by przestał, potrm już nie było tego psa ani chłopca tylko ja leżałem na łużku(nie czułem tego ale perspektywa obrazu jaki widziałem na to wskazywała) i patrzyłem na Fidela(psa Dominiki) który sobie stał a za nim bylo dziwne małe włochate stwożonko, miało jasno brązowe futerko.

Rasy psów - Onet.pl Blog

Nieco mniejsza niż jej długość. Czaszka widziana z góry stopniowo i równomiernie zwęża się od uszu ku wierzchołkowi nosa.Czoło nieznaczne wypukłe ze słabo widoczną bruzdą.Krawędź czołowa słabo zaznaczona ukośnym przejściem od czoła do grzbietu nosa. Kufa mocna, długa, sucha. Grzbiet nosa jest prosty o linii prawie równoległej do przedłużonej linii czoła. Policzki lekko zaokrąglone, nie wystające. Szczęki i żuchwa silnie rozwinięte. Wargi suche, dobrze przylegające. Uzębienie mocne i pełne (42 zęby: 20 w szczęce i 22 w żuchwie). Zgryz nożycowy z dobrze przylegającymi do siebie siekaczami szczęki i żuchwy. Oczy są średniej wielkości w kształcie migdału, osadzone lekko skośnie, nie wyłupiaste, o barwie dostosowanej do umaszczenia, możliwie ciemne. Uszy średniej wielkości, wysoko osadzone, szersze u nasady, stojące, prosto trzymane, ostro zakończone, z małżowiną skierowaną do przodu[1]