O czym chcesz poczytać na blogach?

Szale

SunnyGirl is back!

Na upalne popołudnia. Sam właściciel także mnie zainteresował, jednak z całkiem innych przyczyn. Widocznie i ja go zainteresowałam bo często mi się przyglądał i uśmiechał. Naprawdę wcale tak nie było, szukałam tylko potwierdzenia, zielonego światła dla otwartego i bezczelnego flirtu ;) Szal stał się w tym wielce pomocny, jako temat do rozmowy oraz do kokieteryjnego zarzucania go na różne zaokrąglone części ciała. Romans z J. był krótki i dziwaczny. Noc przed wyjazdem oddałam mu sweter, który pożyczył mi w czasie jakiegoś spaceru i zapytałam nieśmiało czy mogę sobie zatrzymać szal, na pamiątkę. Uśmiechnął się i powiedział, że chciał mi go dać tuż przed wyjazdem. Był mój. Szal oczywiście, J. nie miał zamiaru. Zresztą może i miał, ale nie umiał. Nieważne. Przez jakiś czas szal był dla mnie czymś niezwykle ważnym, pamiątką, niemal symbolem. Wciąż pachniał jak J. Nie chciałam żeby ktokolwiek go dotykał, nie mówiąc o noszeniu. Nosiłam go całą jesień, zimę... Przebierałam się za dziwne postaci, za każdym razem szal stanowił podstawę stroju. Bywał przewieszony na lampie lub meblach, zawsze dodawał wszystkiemu trochę uroku. Nie pamiętam co się z.

Moda modzie nie równa

idealny materiał na wiosenne wieczory, czyli jedwab

do tej pory nie miałam styczności z tym materiałem. Jednak od kiedy zaczęłam interesować się modą pomyślałam, że czas także zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Właśnie w ten sposób zainteresowałam się jedwabiem, ten materiał zwrócił moją szczególną uwagę kiedy szukałam długiego szala wieczorowego. Właśnie taki znalazłam ostatnio tutaj: http://orienti.pl/Szale-jedwabne

Te szale są prześliczne, wybrała dla siebie taki szal jedwabny: http://orienti.pl/Szale-jedwabne/Pajeczyna/Pajeczyna-Fioletowa

Idealnie będzie pasował do mojej kreacji :)

Tagi: jedwab orienti orientipl szal szale jedwabne szal jedwabny
19:17, annadomina
Link Dodaj komentarz »
wiosenne kreacje

Szaliki pashminowe - bloog.pl

Tkaczy z Azji Środkowej i od tego czasu pashmina jest znana na całym świecie.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5756173,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pashmina - wstęp

niedziela, 11 kwietnia 2010 22:54
Pashmina odnosi się do rodzaju cienkiej wełny kaszmir i tkaniny z niej. Nazwa pochodzi od Pashmineh (wełna). Wełna pochodzi od changthangi lub kóz , która jest szczególna odmiana kozy rodzimych dużych wysokościach w Himalajach. Szale Pashmina sa ręcznie tkane i haftowane w Kaszmirze, wykonane z delikatnej włókien.

drutyifilc.blog

Tagi: chusta, druty, alize, cieniowana

skomentuj (2)

filcowanie na jedwabiu 2012-01-29 01:11:45

Dzisiaj uczyłam się filcowania na jedwabiu.Zaczęłam od jedwabnego szala.Było z nim trochę roboty,ale efekt wyszedł całkiem niezły:) Wyciągnęłam kilka wniosków i gdy będę robiła następny postaram się nie popełniać tych samych błędów:) z resztą trening czyni mistrza i muszę wypracować sobie jakiś system by kolejne były perfekcyjne :)) Fascynują mnie również szale zrobione z samej czesanki,a ostatnio zobaczyłam silk lapsy w różnych kolorach i zapragnęłam je mieć i robić szale :) w planach mam także tunikę,ponczo,komin....a do tego poproszę dobę z gumy :)
a oto mój eksperyment:

układanie czesanki na sucho

po filcowaniudruga strona szalaszal jest w kolorze siwym cieniowanym,właściwie  z lekkim odcieniem morskiego,czesanka jest w kolorze bordowym(a jakże )z czarnym i ciut siwego.

elegancka-sukienka.blog

Światła wagą żeby odpowiadać gorącemu klimatowi kraju sukienki wieczorwe. com sukienki la. Ciasna tunika z aparatami Kleopatra VII, egipska modna ikona była uważana za najbardziej ponętne kobiety w całej ludzkiej historii sukienki dziewczece. Wyraźnie, przyszłość części garderoby projekt jest za "elegancki clothing"- mieszający technikę z modą sukienki chanel. Tylko to jest bezpieczne? Ten artykuł studiuje aby Z ciętej, tak dalekiej jak aspekt higieny tego głównej części niepokoi się najmodniejsze sukienki. Jej zbiór wskazał interesujące połączenia lubią sukienki z mini kamizelki i szale zniesione nad ciasnymi szczytami tak dobrymi jak szal pasowano ściągają gacie minge sukienki.

skomentuj (0)

długie sukienki 2009-05-10 20:04:47

4 Konsument płeć i wiek są ważny Etyczna odzież jest najnowszym tematem w przemyśle w tej chwili, z wystrzelić od śladów i Spencera, najwyższy sklep, ASOS i otworzyć nowe możliwości oaza czerwone sukienki. Następnie ustawienie Christmas menu, zakupy, przygotowywanie posiłków i wypieki sukienki. 6 Roper informuje Roper informuje są całościową.

Życie nitką malowane

Dolce Vita
Drobiazgi Mankety
Fiolkowe sprawki
Grazka...
Green Canoe
Jagodowy zagajnik
Kącik Baby Jagi
Kitkowaty
Kreatywna Nuda
Kwiaciarenka
Made by Rita
MarAsiowa Ostoja
Moja Robótkowalnia
Moje oczka ...
Mój kawałek świata
Mój zaczarowany świat
Niesfornedruty
Popołudniowe robótki...
Popołudniowe robótki...2
Robótki Babci Vilemoo!
Robótki Ewci
Robótki ręczne
Robótki Zdzichy
Robótkowe szaleństwa
Scrapmaniaczki

Sweetaśny blogasek o moim krejzi lajf ^^ - Onet.pl Blog

Brak tytułu

                                               Hejoska ludziska !!

Ale krejzi dej xd xd xd  

Jestem chora x/// Szal x/// i cała happy bo nie poszłam do szkoły ( hihi) ale siem źle czuje, ale jest kul bo ZuziACZEk też jest chory ^^ Tylko BesiaCzek posza do szkoły hihihih^^ i wiecie co ?  BesiaCzReK zerwala z Leonkiem x/// Szall x/// I tylko dlatego bo ona nie chciała mieć childrenków x/ Szal x// x333   Ale BesiaCzEK się nie pszejmóje bo ona uważa że on jest stupid ogórkiem hihihihi ^^ Naszczęście ja i MarEczek jesteśmy zgodni ^^ I nie zgadniecie co teraz robie ! gadam sobie z ZuzicZkieM na skajpie ^^ i jest tak krejzi bo gadamy  naszych blogaskach hihihihi^^ 

 

.