O czym chcesz poczytać na blogach?

Szafka pod umywalkę

listy do P.

:) I to nic, że po zmyciu podłogi po godzinie znów wszędzie jest biały pył.. nie wiem skąd... ilość białego pyły nie jest chyba nieograniczona, kiedyś się skończy przecież :) To nic, że stolarz nie zrobił jeszcze szafki pod umywalkę i leży sobie, taka czerwona i piękna, schowana w pudle, a ja zęby myję nad wanną... kiedyś przecież skończy.
Oswajam okolicę, zabierając psa na długie spacery. Tyle ciekawych miejsc w pobliżu, związanych z.

Asian Kiss - Onet.pl Blog

Słyszę natarczywe pukanie do drzwi i jakieś głosy, pomruki… Zrywam się z kanapy, na której siedziałem bezmyślnie wpatrując się w wyłączony telewizor. Biegnę do drzwi i otwieram je szybko, a kogo widzę za nimi? Mikaru podtrzymywanego przez Kei’a. Wokalista jest ledwo żywy, musiał się nieźle upić... O nic nie pytając usuwam się im z drogi i zamykam za nimi drzwi. Kei jest już z nim w salonie, więc szybko do nich dołączam, przypatrując.

-To zabrzmiało tak, jakbym miał się o niego martwić- stwierdził Kei. Mikaru, właśnie przekręcił się gwałtownie na kanapie, prawie z niej spadając. Poszedłem po miskę do łazienki. Kiedy pochyliłem się pod umywalkę, znowu usłyszałem za sobą Kei’a.

                        -Domyśl się- odpowiadam i wychodzę do kuchni, gdzie wściekły walę głową w szafkę. Cholera! Mogłem się domyślić, że to był tylko alkohol! Ale nie, bo ja go kocham! (Co nie znaczy, że on mnie też, ale jednak byłoby miło)

Życie przemija z wiatrem... historia Nicole - Onet.pl Blog

Traktuję tego tak. Gdy się obudziłam zobaczyłam już ściany własnego pokoju. Po tamtej sytuacji dużo razy się buntowałam. Często lądowałam pobita w lochu. Pamiętam tamte czasy. Wcale nie były przyjemne. Najczęściej miałam podbite któreś oko, byłam obdrapana i pocięta od noża bądź bicza. Najgorzej było, gdy parę razy złamano mi rękę bądź wieszano łańcuchami i bito biczami. Do dziś zostały mi blizny po tamtych trzech latach nieustannego.Które rzucały światło na łóżko i pokój. Niedaleko łóżka zobaczyłam toaletkę, na której zostały wyłożone kosmetyki, którą również oświetlała lampka. Kawałek dalej stała ogromna szafa na ubrania oraz druga, duża szafka z masą szuflad i półek schowanych za szkłem. W jednym z rogów pokoju stało duże biurko z komputerem, drukarką i małym telewizorem. Przy biurku stał regał wypełniony książkami. Wszystko oświetlone delikatnymi.Przyczepiona została mała półeczka oraz wieszaczek na ręcznik. Kawałek dalej znajdowała się duża toaletka z kosmetykami, płynami, stosikiem ręczników i innymi przydatnymi rzeczami. Zauważyłam również wspaniałą piętrową umywalkę, do której z górnych dwóch części wlewała się woda dając niesamowity efekt. Dodatkowo umywalkę podświetlono. Widziałam też wielki kosz na brudne ubrania. Niedaleko stała szafka wypełniona ręcznikami, papierami.

"Wszyscy siedzimy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy"

Jedno piwo, a potem jeszcze dwa, a potem się wywaliłam usiłując zatańczyć na rurze (atrakcji tego autoramentu dostarcza klub FuFu), i z tytułu tej aktywności mam zepsute kolano i zdarty łokieć.

Później podrywał mnie pan Arab z kebaba. Mam wrażenie, że ktoś całkiem niesłusznie się obraził o pana Araba. Powtórzę więc, pan mnie podrywał, nie ja pana.

A wracając do siłowni to było nas tam całe dwie.
I potykam się o kota.
 • Idę do kuchni, nastawiam wodę, robię kanapkę, w międzyczasie trzy do pięciu razy potykam się o kota,
 • Nasypuję kotu odrobinkę suchej karmy, żeby go czymś zająć.
 • Wyjmuję ubrania z szafki i zamykam szafkę.
 • Idę do łazienki.
 • Wychodzę z łazienki i wyjmuję kota z szafki.
 • Myję się, wcześniej wyjmuję kota z umywalki.
 • Usiłuję nie wydłubać sobie oka maskarą, w międzyczasie kot robi rundkę wokół łazienki, przebiegając przez umywalkę.
 • Zmywam maskarę z twarzy.
 • Wracam do szafki po zapomniane skarpetki.
 • Wyjmuję skarpetki i kota z szafki.
 • Konstatuję, że znów się spóźnię.
 • Wypijam kawę duszkiem dławiąc się.

 • Ration Amour - Onet.pl Blog

  Dłonią po nagich plecach ukochanej, po czym szczelnie nakrył ją kołdrą. Ostrożnie usiadł na łóżku, sięgając po swoje bokserki. Wciągnął je i jeszcze raz spojrzał na Magdę. Tak bardzo ją kochał... Kucnął jeszcze przy swoich spodniach wyjmując z nich małe zawiniątko. Przeszedł po zimnych kafelkach prosto do łazienki...

  Oparł się o umywalkę i spojrzał w swoje odbicie. Momentami nie poznawał samego ciebie.

           Chodź – chwycił jej dłoń.

   

  Stała przy szafkach zmywając naczynia, a Piotr znosił wszystko z pokoju. Nuciła pod nosem jakąś piosenkę uśmiechając się pięknie. Czy gdyby była świadoma wszystkiego, też potrafiłaby się tak szczerze uśmiechać? 

  Between them. - Onet.pl Blog

  Przekonaniem, że chcę stąd uciec. Teraz czułem jak usta Jannell sprawnie wędrują po mojej szyi, by za chwilę do pracy włączyć język. Ręce przeniosła na kark i plecy, doprowadzając ostrymi paznokciami do stanu coraz większego podniecenia.
  -Jednak ci się podoba. I po co było się tak bronić Draco?- zapytała bezwstydnie głośno.
  Przestałem być bierny. Zrzuciłem z niej szlafrok, patrząc z pożądaniem na zgrabne ciało w samej bieliźnie koloru dojrzałej wiśni. W oczach kobiety dostrzegłem triumf. Zdobyła mnie. Wtedy odwróciła się opierając dłońmi o umywalkę i bezpruderyjnie wypinając pośladki w moją stronę. Hm... ostra z niej babka-pomyślałem, wiedząc już o co jej chodzi. Poszedłem blisko niej kładąc obie ręce na pośladkach, spojrzałem w nasze odbicie w lustrze nad.Zapytałam.
  -Możesz- oświadczył, jakby robił mi wielką łaskę. Bez wahania otworzyłam drzwi. Ron leżał rozwalony na łóżku, pokój nadal był w pomarańczowej kolorystyce, jak jego ulubiona drużyna quiddicha. Zauważyłam na szafce do połowy pustą, lub pełną jak kto woli, butelkę Ognistej Whisky. Rudowłosy trzymał w ręku opróżnioną szklankę. Bez słowa usiadłam obok niego.
  -Każdy cham pije sam- zaśmiałam się. Jemu widocznie nie było do.