O czym chcesz poczytać na blogach?

System android

Aplikacje Android | Moja przygoda z Androidem

Angry Birds »

Klawiatura Swype

Jest to najlepsza klawiatura jaką widziałem (testowałem) na system Android. Poczytać można o niej tutaj. Bez odrywania palca z ekranu można sobie pisać, genialne! Chyba, że ktoś pisze gwarą lub używa dziwnych słów w SMS (tak jak ja) powinien poświęcić trochę czasu na naukę programu naszych częstych zwrotów, ale.

Ten wpis został dodany Czerwiec 28, 2011 o 18:07 i widnieje w niezbędne . Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback ze swojej strony.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Follow

minimalny spalony

sobota, 05 listopada 2011
Android voice

To jest post nagrany czy pomocy konwersji głosu na tekst bardzo ciekawa technologia które jest dostępnana systemie android czyli różnych telefonach i innych tego typu urządzenia

14:27, minimalny-spalony
Link Dodaj komentarz »

Tylko jo i nic więcej.

Testuję telefon.

Właśnie zaopatrzyłem sie w telefon z systemem android, dzięki ktòremu mogę między innymi pisać posty na wordpressie używając komórki. Jest to dosyć czasochłonne, ale przez ostatnie miesiące nie miałem internetu i nie mogłem nic pisać, a telefon jednak ma się zawsze przy sobie. 

Póki.

Przygody naddźwiękowych jeży - Onet.pl Blog

Się że tak mówisz. teraz nadszedł już czas... Jesteś moim wysłannikiem, który zmieni bieg wydarzeń, nie traćmy czasu...
-Co tylko rozkażesz panie.
-Nareszcie, ktoś się do mnie zwraca z należytym szacunkiem- wzruszył się Eggman.
Chwile potem doktor android przygotował maszyne do teleportacji w przeszłość. Umieścił w niej jeża i ustawił współrzędne.
-Mam tyle mocy by wysłać cię w czasy gdy Sonic żył jako nastolatek. Najpierw odnajdziesz tam mnie i zaoferujesz swą pomoc. Potem razem pozbędziemy.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Blast(treść i ilustracje);
 

Tiekariew 41 - Onet.pl Blog

Broni elektrowni. Czyli większość idzie lepiej niż mogłem sądzić. Po wysłuchaniu „wiadomości ze świata” poprosiłem kilku ludzi o puszczenie sondy w kierunku, z którego ostatnio przyszły blaszaki. Na radarze coś się ruszało. I to znowu były te androidy bojowe. Kazałem wszystkich obudzić w jak najbardziej cichy sposób. Kiedy większość była na nogach, przygotowałem plan działania. Na mój znak mieli wyskoczyć na roboty niszcząc je w walce wręcz. Jak to się mówi, mieli ich załatwić po cichu.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Iraqu12345(treść i ilustracje);
 

Japan so beauty...

Jednak podjechał ten, na który czekała. Poprawiła okulary, które zjechały jej na czubek nosa i wsiadła. Automatycznie kupiła bilet i złapała się poręczy. Nie rozglądała się, zorientowała się tylko, że w autobusie jest niewiele osób.
Zawieszenie systemu, automatyczny restart.
...
Sprawdzanie systemu.
...
....
Proszę czekać.

- Ty, patrz, jaka laleczka – jeden z dwóch chłopaków, siedzących gdzieś na przedzie szturchnął swojego kumpla.
- E, dziwna jakaś.Ubierana w powłóczyste, zielone sukienki ze zwiewnego materiału, miała być tylko ozdobą. Jednak na treningach uważano ją za wybrakowaną, jej program był inny niż wszystkie inne. Zachowywała się inaczej, częściej się potykała, popełniała błędy. Jako android, stworzony, aby być doskonałym, była niedoróbką. Może wygląd był taki, jaki miał być, jednak zachowanie, charakter i psychika były niedoskonałe. Androidem była marnym, za to zachowywała się jak normalny człowiek, jeśli wyłączy się potrzebę.