O czym chcesz poczytać na blogach?

Syrena

Syrena Emma,Cleo,Rikki - Onet.pl Blog

I popłynęła na wyspę Mako. Tam spowodowała pożar. Zehn w poszukiwaniu swojego "potwora" popłynął na wyspę i gdy zobaczył ogień czym prędzej tam pobiegł. Był zdziwiony kiedy zobaczył tam Rikki. Porozmawiali po czym Rikki pocałowała Zehna i nieświadomie go poparzyła. Na następny dzień Rikki ostro wytłumaczyła Zehnowi, że ten pocałunek nic nie znaczył.

Zauważyliście, że w każdej pełni księżyca doszło chociaż do jednego pocałunku!

  

Syrena Emma (18:00)
komentarz

04 lutego 2008
Pomyłka
Sorka ale w poprzedniej notce napisałam "to jest zły pomysł" a powinnam napisać "to nie jest zły pomysł". Przepraszam za pomyłkę.
Syrena Emma.

Blog o syrenkach !! - Onet.pl Blog

Z doktor Denman więżą syreny na wyspie Mako, achłopak odkrywa kto był jego morskim potworem, pomaga dziewczynomuciec. Matka Zane’a nie żyje i chłopak mieszka sam z apodyktycznymojcem, traktującym go jak swojego chłopca na posyłki. Chociaż wpierwszych odcinkach Zane nie próbuje się temu przeciwstawić, to dziękiznajomości z Rikki, z którą łączą go wspólne problemy, udaje mu się wkońcu nie tylko postawić, ale również dojść z ojcem do porozumienia podkoniec pierwszej serii.

 • Charlotte Watsford – pojawia się w drugiej serii. Nowadziewczyna w mieście i jednocześnie czwarta syrena. Podkochuje się wLewisie i dlatego stała się największą rywalką Cleo. Jest wnuczkąGracie, dawnej syreny. Ma moce pozostałych syren. W ostatnim odcinkudrugiej serii Cleo, Emma i Rikki podczas pełni księżyca wrzucają ją doksiężycowego jeziorka przez co traci swoje moce i zdolność zmienianiasię w syrenę.
 • Pani Louise Chatham – enigmatyczna, starsza kobieta, która wmłodości sama była syreną. Nie wiadomo, w jakich okolicznościachstraciła swoje moce, posiada jednak bardzo silną intuicję iwielokrotnie pomaga dziewczynom odnaleźć się w nowej sytuacji,ostrzegając je przed.

 • Syreny TV

  Ptasiego zapalenia racji stanu
  syreny tv chętnie łączą się w duety i triolety
  syreny tv szanują poezję Louis Aragona do 1949 roku chcę ci wyznać tajemnicę, czas jest tobą czas jest kobietą, jest osobą….czas, jak suknia rozpinana
  syreny tv mają czasu coraz mniej
  syrenom tv nie jest obce melancholijne westchnienie w momentach walenia się systemu
  syreny tv nie dałyby na tacę
  syreny tv lubią poezję Tuwima i innych Żydów, którzy przeryli się przez język polski
  syreny tv rano:
  kiedy słoneczko zaświeci
  w okno złocistym promykiem
  budzą się hoże i świeże
  z antypastwowym okrzykiem
  syreny tv wybiórczo cytują Jana Pietrzaka:
  wieczorem strząchnę dziwki z nieścielonego wyrka
  i mknę do kabaretu, tuuu, gdzie horror i zadymka
  syreny tv uważają, że nie należy pracować dla szefów.

  ~ - autor: syrenytv w dniu 9 Wrzesień 2009.

  H2O wystarczy kropla

  Wtedy Emma ruszyła na ratunek. Emma swoim silnym ogonem uszkodziła drzwi, które się otworzyły. Zane zobaczył kawałek jej ogona. Od tamtej pory szukał w wodach „Morskiego Potwora". Najpierw poprosił o pomoc Lewisa. Prawie zobaczył Cleo, ale dziewczyna w porę uciekła na wyspę. Później Cleo udostępniła mu bibliotekę z książkami o morskich stworzeniach. Zane miał nadzieję znaleźć swojego potwora. Dziewczęta nie były bezpieczne, ponieważ Zane ciągle przebywał w pobliżu Mako. W odcinku Fałszywy trop zobaczył Emme jako syrenę.

  * Pamiętnik Cleo

  Cleo pisała zaszyfrowany pamiętnik o syrenach. Pamiętnik odkryła Kim, kiedy przeszukiwała szufladę Cleo, aby znaleźć pasek. Kim zaczęła podejrzewać, że Cleo, Emma i Rikki to syrenki i nie tylko je. Ona i Elliot zaczęli śledzić dziewczyny. Elliot chciał wylać wodę na Emmę, ale mu się nie udało. Kim zobaczyła kawałek ogona w łazience. Cleo, Emma i Rikki próbowały zmylić Kim i nawet im się to udało. W ten sposób Kim myślała, że syrenami są: Emma, Rikki, Cleo, Lewis, Miriam i jej koleżanka. Podczas konkursu na Miss Oceanu, w którym brała udział Cleo, Kim oblała wodą całą scenę. Zobaczyła, że Cleo się nie przemienia (Cleo użyła mocy aby.

  ::Winter - Milea::

  I zostają przyjaciółmi. Nie specjalnie pasuje im jednak ten układ, więc Byron zaprasza Emmę na imprezę klasową w kafejce. Nie zostają jednak parą.

  * Miriam i Zane

  Miriam od początku chodziła za Zane'm, ale tak naprawdę chodziło jej tylko o pieniądze chłopaka. Jest jednak zdenerwowana, kiedy Zane zaczyna chodzić z Rikki. Nie może bowiem zrozumieć, że chłopak woli Rikki od niej. Podczas klasowej imprezy w kafejce, podejmuje ostatnią próbę zdobycia Zane'a, ale wreszcie rozumie, że nie ma już szans.

  Moce syrenek

  * Kontrolowanie wody

  Dzięki tej mocy syrena potrafi robić z wody różne kształty oraz potrafi ją kontrolować.

  Syreny z tą mocą: Cleo Sertori, Charlotte Watsford (posiadała, lecz straciła), Gracie Watsford (posiadała, lecz stracila).

  * Zamrażanie wody

  Dzięki tej mocy syrena potrafi zamrozić wodę, lecz gdy mocy użyje się zbyt mocno zamrożone zostaje również otoczenie danej rzeczy.

  Syreny z tą mocą: Emma Gilbert, Louise Chatthamm (posiadała, lecz straciła), Charlotte Watsford (posiadała, lecz straciła).

  * Podgrzewanie wody

  Dzięki tej mocy syrena może doprowadzić do wrzenia.

  Magia Syren H2o

     

  Hejka! Dziś nie mam zbyt dużo czasu, więc tylko wrzucam parę zdjęć. I jeszcze jedno: dlaczego nie komentujecie? Jak dotąd miałam tylko jeden komentarz(pozdrawiam agulinkę22.a9). Chcę wiedzieć czy mój blog się wam podoba. Come on!

  20:27, syrenka-12-h2o
  Link Dodaj komentarz »
  środa, 16 kwietnia 2008

   Cześć! Tematem dzisiejszym będą syreny i co o nich wiemy. Na początek kilka naprawdę ślicznych fotek:

   

  Jak chcecie, to możecie je ściągnąć;) A teraz opowiadanie o syrenach, które znalazłam w Internecie: