O czym chcesz poczytać na blogach?

Syntezator mowy

Elemmiregda’s Blog

A także w tworzeniu kart pracy i plansz komunikacyjnych. Użytkownicy potrafiący pisać mogą używać standardowej klawiatury. Automatyczna symbolizacja pozwala na natychmiastowe sprawdzenie znaczenia słowa. Jest również możliwość wsparcia słuchowego przy wykorzystaniu syntezatora mowy i sprawdzenia pisowni (program zawiera wysokiej jakości syntezator mowy). Słownik ortograficzny posiada opcję symbolizacji.
Symbolizacja odbywa się za pomocą nowej technologii opracowanej przez Widgit. Nazywana jest “inteligentną symbolizacją” ponieważ.

xell blog

Atakuje tylko te komputery, które korzystają z Neostrady.
Efektem jest naliczanie dodatkowych
opłat (tzw. winiet) za korzystanie z internetu. Istnieje możliwość usunięcia intruza.

Michnik:
Jak na razie jedyny wirus atakujący pliki mp3 oraz syntezatory mowy. Powoduje, że występują tzw. lagi podczas
odsłuchiwania. Niektóre fragmenty utworu potrafią się powtarzać nawet 8 razy na sekundę.

Bonda:
Tutaj sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana.
Twój komputer połyka płyty w napędzie.

blog naukowy

Wdrożeń polskiej technologii i wynalazków. Na realizację tych zadań przeznaczone będą fundusze unijne z Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka” na lata 2007-2013.

Na Targach można było obejrzeć kilkadziesiąt ciekawych wynalazków, wśród nich m.in. syntezator mowy ludzkiej IVONA, katamarany napędzane siłą mięśni ludzkich i energią słoneczną, ekologiczny dok, ekologiczny kuter KR-10, Ukwiał – pojazd naprowadzający i podkładający ładunek wybuchowy, Głuptak – torpedę do rozminowywania, inteligentny zbiornik do.

// mój anioł stróż chodzi za mną krok w krok zbiera papierki po cukierkach //


Kolejna ambitna notka....

Kasia pisze note. Macie się cieszyć do choleryyy!!!
No więc Kasia nie pisze notki o swoim dżonie bebechu trzecim wielkim, bo by było za dużo do pisania. O swoim pupiaku krowiaku też nie pisze, bo każdy by sobie właczał syntezator mowy, nagrywał by to na tasmę a za kilka lat straszył tym małe dzieci:D:D
Napiszę notę o rzeczach pięknych (hm... duze w sumie też piękne no ie Ibas?;))
No więc piszemy notę o rzeczach i osobach pieknych...
Dzisiaj.. pierwszy dzionek rekolekcji...
.

Manobuso

? No, ale póki cyrk istnieje trzeba wybierać małpy. Choć coraz częściej myślę, że to nie moje małpy i nie mój cyrk.

Opozycja… w zasadzie nie wiem co o nich napisać. Napieralski jest tak sztuczny i pusty, że czasami myślę że to plastikowa lalka z jakimś syntezatorem mowy w środku. Prezes… prezes robi obecnie repetę kampanii prezydenckiej. Pewnie znowu jest na proszkach. Kupiłem jego książkę, Polska naszych marzeń, jeszcze do mnie nie dotarła. No zobaczymy… dla równowagi zamierzam kupić także książkę Palikota.
Kogo.

Nauka angielskiego na blogu

Mówiący słownik Britain Yoyo

Pod tym tajemniczym tytułem kryje się nowa funkcjonalność serwisu Britain Yoyo.To syntezator mowy.Od teraz zdanie które przetłumaczycie na angielski możecie odsłuchać (głos lektora), ułatwiając w ten sposób jego zapamiętanie.Uwaga: mówiący lektor angielskiego działa tylko pod przeglądarką Firefox.

Ósme Piętro

:))
Ciekawe.. :]
Malarz
Miłłosny kalkulator :))
Poćwicz Jęzor :P
Syntezator Mowy :D
Taaki Net
Twoje TERRORYSTYCZNE imie :]
Zgadnij Jaka To Płeć
CzaT